Πως θα ξεμπλεξω απο τον τρελο

Ας χαλαρώσουμε και λίγο... Aς κουτσομπολέψουμε μια σταλιά, ας πούμε και κανένα ανέκδοτο!

Συντονιστές: theiapythia, Super-Moderators

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
georgemakaronis

Δημοσίευση από georgemakaronis » 29 Ιαν 2008 20:28

Καλησπερα σε ολους/ες

εχω το εξης προβλημα. Η νεα μου κοπελα ερχοταν απο Θεσσαλονικη Αθηνα τον Δεκενβριο για να με δει και στο τρενο γνωρισε εναν τυπο που της ειπε οτι ενδιαφερεται για τη δουλεια της, οποτε και αλλαξανε τηλεφωνα,ΜΕχρι εδω καλα.Εντωμεταξυ, του ειχε πει οτι δεν τον βλεπει σαν σχεση και οτι εχει αγορι.Αυτος, την πηρε τηλεφωνο τα Χριστουγεννα για χρονια πολλα και του μιλησα εγω και με ρωτησε ποιος ειναι και του ειπα το αγορι της, ΕΠειτα της ευχηθηκε και την πρωτοχρονια και μετα αρχισε να τις στελνει μηνυματα να βρεθουνε μονοι τους στην Αθηνα και τη Θεσσαλονικη.Μετα εστειλε ερωτικα ποιηματα και επειτα οτι την αγαπαει και οτι πρωτη φορα το παθαινει στη ζωη του.
Μου τα ειπε η Μαρια αυτα και του τηλςφωνησα.Στην αρχη με το ηρεμο προσπαθησα να τον πεισω να σταματησει.Επειτα τον εβρισα κιολας, γιατι αυτος μου ειπε οτι ειναι ανταγωνιστικος τυπος και θελει να χωρισω με την Μαρια για να τα φτιαξει αυτος μαζι της.Αυτα τα ακουγε και η ΜΑρια γιατι τον ειχα ανοικτη ακροαση.
Απο τοτε καποιος μου κανει φαρσα σχεδον καθε μερα και μου λεει διαφορα του στυλ: γουρουνι, ή οτι πουλαω εναν γαιδαρο κα. Δεν ηξερα ποιος ειναι και αυτα τα τηλ μπορει να γινονται ακομα και μετα τα μεσανυχτα.
Την Παρασκευη ημουν με τη Μαρια και με πηρε αυτος με αποκρυψη, οπως παντα. Και την εβαλα να ακουση τη φωνη και επιβεβαιωσε τους φορβους μου οτι προκειται για τον τυπο απο το τρενο.Εβαλα ενα φιλο να τον απειλησει και εδω και 3 μερες αρχισε να βριζει και τα σχετικα.Καθε μερα.Πηρε και την Μαρια και την εβρισε και πηγαμε και πηραμε νεο αριθμο.
Εμενα τι μου προτεινετε να κανω.Εχω κανει αιτηση για αναγνωριση κακοβουλων κλησεων απο την wind και θα τον ηχογραφησω μια απο αυτες τις μερες.Δεν τον παιρνω τηλ γιατι σκεφτομαι να παω σε εισαγγελεα να κανω μηνυση,αμα βρω τη διευθυνση του.
Και αυτο αν το τηλεφωνο του ειναι δηλωμενο με στοιχεια κατοχου.
Σκεφτομαι επισης αν βρω τη διευθυνση του να παω να τον μπιπ στο ξυλο.

Εσεις οι freestuffιτες τι μου προτεινετε?
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος georgemakaronis την 29 Ιαν 2008 20:51, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Those who educate children well are more to be honored than they who produce them; for these only gave them life, those the art of living well.
Aristotle

Άβαταρ μέλους
Connor MacLeod
Honorary Member
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Connor MacLeod » 29 Ιαν 2008 20:45

Εγω Μακαρόνι, σε προτινω να κανει μινιση -οχι εσυ- η κοπελα σου για σεξουαλική παρενόχλιση.

Δεν ειναι ουτε για να εκνευριζεσαι ουτε για να σε ανχόνουν τετοια θεματα(ας υποθεσουμε ότι η κοπελα σου ειναι αγγελος ετσι?)

Καποια πραματα ειναι πολυ απλα, και τα κανετε δισκολα εσυς οι humans.
:wink:
Meizu MX5(5.5"/8Core/3GB/32GB/Sony IMX220 20.7MP)
PC 27'' (3770@3.4/16GB/560SE/500GB SATA3/650W S12G)
Mac mini (2.5GHz/8GB/6630/90GB GorsairGT)

Άβαταρ μέλους
georgemakaronis

Δημοσίευση από georgemakaronis » 29 Ιαν 2008 20:47

ναι αλλα τωρα που αλλαξε η κοπελα μου αριθμο, παιρνει τηλεφωνο και βριζει εμενα. Καμια κοπελα δεν ειναι αγγελος...γιατι οπως λεγανε και οι αρχαιοι πυρ, γυνη και θαλαττα....
Those who educate children well are more to be honored than they who produce them; for these only gave them life, those the art of living well.
Aristotle

Άβαταρ μέλους
Stathis
Photography Moderator
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Stathis » 29 Ιαν 2008 20:49

Α) Το χειριζεσαι καλά εφ'οσων λες οτι θα κινηθεις νομικα...

Β) αν τον κανεις τοπι στο ξυλο , κάνε edit :P

Κατι τετοιους μαλακουληδες , μπορεις απλά να τους γραψεις και να σταματησουν , στη κατηγορία βαρεων βαρων (κοινώς χοντρομαλακες) , ή τον απειλεις , ή του λες οτι ξερεις ποιος είναι (και καλα) , ή όντως κινείσαι νομικά και λήγει το θέμα...

Μετά είναι η επιλογή του Μπάμπη του σουγιά , αλλα που ξες , μπορεί όντως να έχει τρελαθεί με τη Μαρία ;)

Άβαταρ μέλους
georgemakaronis

Δημοσίευση από georgemakaronis » 29 Ιαν 2008 20:53

και τον απειλησα και του ειπα οτι ξερω ποιος ειναι και καλα, αλλα τιποτα...αυτος τον χαβα του.
Εγω να δεις αμα τον τρελ@νω στις γρηγ0ρες.. ποσο θα του αρεσει

@ stathis εγινε edit
Aristotle

Άβαταρ μέλους
Connor MacLeod
Honorary Member
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Connor MacLeod » 29 Ιαν 2008 20:55

Β) αν τον κανεις τοπι στο ξυλο , κάνε edit

Κατι τετοιους μαλακουληδες , μπορεις απλά να τους γραψεις και να σταματησουν , στη κατηγορία βαρεων βαρων (κοινώς χοντρομαλακες) , ή τον απειλεις , ή του λες οτι ξερεις ποιος είναι (και καλα) ,
Καθολου σοστη και σοφή λύση.
μετα αν θελει αυτον να σε γ@μ56ει μπορει να το κανει.
:wink:
ή όντως κινείσαι νομικά και λήγει το θέμα...
:P
Καμια κοπελα δεν ειναι αγγελος
Μην ορκιζεσαι.
:roll:

ναι αλλα τωρα που αλλαξε η κοπελα μου αριθμο, παιρνει τηλεφωνο και βριζει εμενα.
Και εσυ γιατι ασχολίσε?
Πιος σε ιπε να δινεις τροφη για μάσιμα?
Μην το σικονεις ρε ανθρωπε. ειναι τόσο δίσκολο?

Άβαταρ μέλους
georgemakaronis

Δημοσίευση από georgemakaronis » 29 Ιαν 2008 21:01

ναι βρε κονορα αλλα το κινητο το αφηνω ανοιχτο ολο το 24ωρο και οταν αυτος παιρνει τηλ τα μεσανυχτα μπορει να με ξυπνησει. Αν το βαλω στο αθορυβο ειναι σαν να υποκυπτω και επιπλεον, δεν με παιρνει μονο αυτος με αποκρυψη.και απο τη δουλεια με αποκρυψη με παιρνουν...
Aristotle

id12586
στις καρδιές μας
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από id12586 » 29 Ιαν 2008 21:03

Την επόμενη φορά που θα σε πάρει μέσα στην νύχτα, πεστου ότι κάνεις σεξ με την κοπέλα σου.

Ρώτα τον πως του φαίνεται η χείρα με τα πέντε ορφανά.

Γενικά, γίνε κάφρος κάνε χαβαλέ και αν βαρεθείς τράβα μια μήνυσή να βγάλεις και κανα φράγκο.
Chris at your Services
ΕικόναSacame de Aqui

Άβαταρ μέλους
Connor MacLeod
Honorary Member
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Connor MacLeod » 29 Ιαν 2008 21:06

Αν το βαλω στο αθορυβο ειναι σαν να υποκυπτω και επιπλεον, δεν με παιρνει μονο αυτος με αποκρυψη.και απο τη δουλεια με αποκρυψη με παιρνουν...
Τοτε σινεχισε να πέζεις τα παιχνιδακια εσυ. τι να σου πω.
Τορα αν σε νιαζε εσενα αν θα "υποκιψεις" παραπάνω απο το να εχεις την ισιχια σοτ, τι να σε πω.
Την Ν.Δ με θιμιζεις με την υπόθεση κουκοδήμου.

Καταρχιν κανονας ΝΟ 1 και τελευτεος όταν έχεις κινιτο.

ΠΟΤΕ-ΜΑ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΔΕΧΟΜΑΣΤΕ ΚΛΙΣΗ ΑΠΟ ΑΠΟΚΡΙΨΗ.
(εγω έχω ενιμεροση και στην δουλεια γιαυτο το ζητημα περαν τους γνωστους και οικογενια, εδω και χρόνια)

Άβαταρ μέλους
georgemakaronis

Δημοσίευση από georgemakaronis » 29 Ιαν 2008 21:14

id12586 έγραψε:Την επόμενη φορά που θα σε πάρει μέσα στην νύχτα, πεστου ότι κάνεις σεξ με την κοπέλα σου.

Ρώτα τον πως του φαίνεται η χείρα με τα πέντε ορφανά.

Γενικά, γίνε κάφρος κάνε χαβαλέ και αν βαρεθείς τράβα μια μήνυσή να βγάλεις και κανα φράγκο.
και τι δεν του εχω πει..Μιλαμε για πολυ χωσιμο.Και ομως αυτος συνεχιζει.Μηπως εχει ψυχασθενεια και γουσταρει το βρισιδι?
Aristotle

id12586
στις καρδιές μας
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από id12586 » 29 Ιαν 2008 21:15

Οχι βρίσιμο! :naughty:

Ειρωνεία φίλε μου.

Εγώ γουστάρω τέτοια σκηνικά και του δίνω και καταλαβαίνει! :P
Chris at your Services
ΕικόναSacame de Aqui

Άβαταρ μέλους
georgemakaronis

Δημοσίευση από georgemakaronis » 29 Ιαν 2008 21:23

Παντως πως θα τον ψυχολογουσατε εναν τετοιο τυπο?
Ποιος ο λογος να τα κανει ολα αυτα αφου ετσι κι αλλιως η Μαρια αλλαξε κινητο και δεν προκειται να κανει κατι μαζι της?
Aristotle

Άβαταρ μέλους
hik-hok
Reporter
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από hik-hok » 29 Ιαν 2008 21:42

ψυχάκια
Εικόνα

Άβαταρ μέλους
georgemakaronis

Δημοσίευση από georgemakaronis » 29 Ιαν 2008 21:47

με εχει βαλει παντως στο ημερισιο προγραμμα του.Πιστευω οτι εχει βαλει και υπενθιμιση , αφου 3-4 φορες με εχει παρει ακριβως την ιδια ωρα.00:13 μετα τα μεσανυχτα.

και οπως λεει και ο εισβο στο νεο του σιντι:
σιγα μην πεσω εγω ψυχολογικα,
γιατι εσυ εισαι βλακας, μιζερος και σκατα.
Aristotle

Απάντηση

Επιστροφή στο “Χαλαρά κι Ανάλαφρα”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης