Πως θα ξεμπλεξω απο τον τρελο

Ας χαλαρώσουμε και λίγο... Aς κουτσομπολέψουμε μια σταλιά, ας πούμε και κανένα ανέκδοτο!

Συντονιστές: theiapythia, Super-Moderators

Άβαταρ μέλους
georgemakaronis

Δημοσίευση από georgemakaronis » 01 Φεβ 2008 00:48

gaucho έγραψε:Η κοπέλα εξακολουθεί να έχει επικοινωνία με τον τύπο και να του δίνει το δικαίωμα να στέλνει μυνήματα και να πουλάει τσαμπουκά στο μακαρόνη. Επίσης ο μακαρόνης έβαλε άλλον φίλο του να βρίσει τον τύπο. δηλαδή του έδειξε ότι δεν είναι "άντρας" κατά την οπτική γωνία του τύπου.

Πές μου εσύ ποιος είναι το θύμα της υπόθεσης.
Η κοπελα μου του εδωσε το τηλεφωνο επειδη αυτος της ειπε οτι εχει κατι γνωριμιες με αυτο που ασχολειται και οτι μπορουσε να τη βοηθησει.Αφου αρχισε να γινεται το σκηνικο πηγαμε και αλλαξε νουμερο και τωρα ο τυπος παιρνει την ΜΑρια και το τηλεφωνο λεει οτι ειναι κλειστο.Εντωμεταξυ, την παλια της καρτα την εχω εγω.
Ακομα, ο τυπος εφαγε χοντρο βρισιδι, αλλα δεν μπορω να ασχολουμαι με την παρτη του ολη την ωρα οποτε το εδωσα το κινητο του σε εναν φιλο μου, να τον βρισει και αυτος μπας και ηρεμισει αλλα τιποτα.
Εκανα και αυτο που ειπε ο id περι σαρκασμου και επισης εκανα εκτροπη του κινητου μου για 5 ωρες απο τις 20:00 εως τη 01:00 σε αλλο φιλο και καλο οτι ειναι αστυνομικο τμημα και παρακολουθουν το κινητο μου και ο τυπος δεν πηρε αλλα με πηραν 4 αλλα ατομα και με εψαχναν.Δηλαδη χθες βραδυ ειχε ρεπο ο τυπος και αρχισε παλι σημερα στις 20:00 το απογευμα. Σκεφτηκα να κανω εκτροπη στο κινητο του και να του βγαζει προωθησει τστον αριθμο του, αλλα αν με παρουν διαφοροι αλλοι στο κινητο μου θα εχουν και εκεινοι προβλημα.
Επισης, σκεφτηκα να παω στις τουαλετες καποιας σχολης και να γραψω διαφορα του στυλ:
ειμαι γκει και ψαχνω..., ή να αρχισω να γραφω βρισιες για καποια ομοδα και απο κατω το τηλεφωνο του....
Χαβαλε δεν ειπαμε...
Those who educate children well are more to be honored than they who produce them; for these only gave them life, those the art of living well.
Aristotle

Άβαταρ μέλους
cherouvim
Script Master
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από cherouvim » 01 Φεβ 2008 08:40

Μην του ξαναμιλήσεις. Μην στείλεις μήνυμα. Μην του πεις κάτι.
Όταν παίρνει και καταλαβαίνεις οτι είναι αυτός απλά κλίνε το. Χωρίς αντίδραση.

Πόσο θα αντέξει; Εκτός και αν σε ιντριγκάρει η φάση...

Άβαταρ μέλους
gaucho
Honorary Member

Δημοσίευση από gaucho » 01 Φεβ 2008 14:05

georgemakaronis έγραψε:
gaucho έγραψε:Η κοπέλα εξακολουθεί να έχει επικοινωνία με τον τύπο και να του δίνει το δικαίωμα να στέλνει μυνήματα και να πουλάει τσαμπουκά στο μακαρόνη. Επίσης ο μακαρόνης έβαλε άλλον φίλο του να βρίσει τον τύπο. δηλαδή του έδειξε ότι δεν είναι "άντρας" κατά την οπτική γωνία του τύπου.

Πές μου εσύ ποιος είναι το θύμα της υπόθεσης.
Η κοπελα μου του εδωσε το τηλεφωνο επειδη αυτος της ειπε οτι εχει κατι γνωριμιες με αυτο που ασχολειται και οτι μπορουσε να τη βοηθησει.Αφου αρχισε να γινεται το σκηνικο πηγαμε και αλλαξε νουμερο και τωρα ο τυπος παιρνει την ΜΑρια και το τηλεφωνο λεει οτι ειναι κλειστο.Εντωμεταξυ, την παλια της καρτα την εχω εγω.
Ακομα, ο τυπος εφαγε χοντρο βρισιδι, αλλα δεν μπορω να ασχολουμαι με την παρτη του ολη την ωρα οποτε το εδωσα το κινητο του σε εναν φιλο μου, να τον βρισει και αυτος μπας και ηρεμισει αλλα τιποτα.
Εκανα και αυτο που ειπε ο id περι σαρκασμου και επισης εκανα εκτροπη του κινητου μου για 5 ωρες απο τις 20:00 εως τη 01:00 σε αλλο φιλο και καλο οτι ειναι αστυνομικο τμημα και παρακολουθουν το κινητο μου και ο τυπος δεν πηρε αλλα με πηραν 4 αλλα ατομα και με εψαχναν.Δηλαδη χθες βραδυ ειχε ρεπο ο τυπος και αρχισε παλι σημερα στις 20:00 το απογευμα. Σκεφτηκα να κανω εκτροπη στο κινητο του και να του βγαζει προωθησει τστον αριθμο του, αλλα αν με παρουν διαφοροι αλλοι στο κινητο μου θα εχουν και εκεινοι προβλημα.
Επισης, σκεφτηκα να παω στις τουαλετες καποιας σχολης και να γραψω διαφορα του στυλ:
ειμαι γκει και ψαχνω..., ή να αρχισω να γραφω βρισιες για καποια ομοδα και απο κατω το τηλεφωνο του....
Χαβαλε δεν ειπαμε...
Άρα εσύ φταίς που ασχολείσε. Άν θέλεις να σταματήσει απλά δεν υπάρχει. Άστον να χρεώνετε. Μήν μιλάς άστο ανοιχτό μέχρι να το κλείσει.Θα σταματήσει

Εκτός άν του δίνει δικαίωμα η κοπέλα σου

Άβαταρ μέλους
xultimatex
Honorary Member
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από xultimatex » 01 Φεβ 2008 14:57

gaucho γιατί αυτή η μανία με τη διαπλοκή; :lol: :lol:
:arrow: Αν προσπαθείς πολύ για να πετύχεις κάτι, ίσως το κάνεις με λάθος τρόπο...

Άβαταρ μέλους
gaucho
Honorary Member

Δημοσίευση από gaucho » 01 Φεβ 2008 15:28

xultimatex έγραψε:gaucho γιατί αυτή η μανία με τη διαπλοκή; :lol: :lol:
Αμα κάποιος είναι αθώος τέτοια δεν τα πιάνει αμέσως. Μιλάς με έναν 28 ετών και όχι πιτσιρικά

Άβαταρ μέλους
GeoStuff
Honorary Member

Δημοσίευση από GeoStuff » 01 Φεβ 2008 16:00

gaucho έγραψε:
xultimatex έγραψε:gaucho γιατί αυτή η μανία με τη διαπλοκή; :lol: :lol:
Αμα κάποιος είναι αθώος τέτοια δεν τα πιάνει αμέσως. Μιλάς με έναν 28 ετών και όχι πιτσιρικά
Που είναι και βουτηγμένος στην διαπλοκή από μικρός...

Γεια σου ρε Gaucho...

:lol: :lol: :lol: :lol:
Κούκλα Μου Φρεγάτα Σκίζεις Τον Ωκεανό... Μοιάζεις Στον Τιτανικό!!!

emphasy
Honorary Member

Δημοσίευση από emphasy » 03 Φεβ 2008 02:29

Πάνε σε blogs και βάζε στα comments το κινητό του με διάφορα του στυλ είμαι G@Y και τα κάνω όλα και τετοια! Δεν μπορεί να βρει ότι το έκανες εσύ και θα του τα πρήζουν... :P

Άβαταρ μέλους
Stathis
Photography Moderator
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Stathis » 03 Φεβ 2008 02:46

Τελλλοςςς....:P

code name : xxxstories.

Άβαταρ μέλους
telas
Honorary Member
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από telas » 03 Φεβ 2008 03:55

Titak0s έγραψε:Πάνε σε blogs και βάζε στα comments το κινητό του με διάφορα του στυλ είμαι G@Y και τα κάνω όλα και τετοια! Δεν μπορεί να βρει ότι το έκανες εσύ και θα του τα πρήζουν... :P
axaxaxaxaxa τέλεια ιδέα, πάρε σβάρνα ολα τα τσατ axaxaxax :D

ειδικα αμα βαλεις γυναικειο νικ τοτε θα γινει χαλασμος!!! :d

ITS PAYBACK TIME MOUAHAAHAHHA :D
Web Design - Δημιουργία Ιστοσελίδας - http://www.computerman.gr/
My Photography - http://www.tilaveridis.com/
Τεχνολογικά προιόντα - http://www.bigbox.gr/

Άβαταρ μέλους
georgemakaronis

Δημοσίευση από georgemakaronis » 03 Φεβ 2008 04:11

ναι ρε σεις αλλα ακομα ειναι νωρις και θα καταλαβει οτι εχω αμεση σχεση εγω. αργοτερα αυτα
Those who educate children well are more to be honored than they who produce them; for these only gave them life, those the art of living well.
Aristotle

Άβαταρ μέλους
telas
Honorary Member
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από telas » 03 Φεβ 2008 04:14

στα @@ σου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Web Design - Δημιουργία Ιστοσελίδας - http://www.computerman.gr/
My Photography - http://www.tilaveridis.com/
Τεχνολογικά προιόντα - http://www.bigbox.gr/

Άβαταρ μέλους
georgemakaronis

Δημοσίευση από georgemakaronis » 03 Φεβ 2008 06:08

πως καταφερνω και μπλεκω παντα.....
Aristotle

emphasy
Honorary Member

Δημοσίευση από emphasy » 03 Φεβ 2008 10:27

Αν δεν θες να το κάνεις εσύ δώστο σε μένα ΜΟυχαχαχχαχαχαχα! Πλάκα κάνω ;P

Άβαταρ μέλους
georgemakaronis

Δημοσίευση από georgemakaronis » 10 Φεβ 2008 01:35

ο τυπας με την αποκρυψη, εχει σταματησει εδω και 5 μερες να με απασχολει.ΒΕβαια του εστειλα ενα δωρακι οπως μου προτεινε ο φιλος lon3wolf και τον ευχαριστω για αυτο. Και φαινεται πανικοβληθηκε τοσο που πρωι πρωι χαραματα στις 6.30 πριν κατι μερες μου στελνει το θεικο.
Καλημερα.Γουσταρεις να σε μπιμ? απο αλλο κινητο. και δεν απανταω οποτε το επομενο βραδυ μου στελνει παλι το ιδιο νουμερο. Βρηκα το κινητο σου σε ενα βαγονι τρενου.Περιμενω μια απαντηση για αυτο που σου εστειλα το πρωι.

και ουτε παλι του εστειλα τιποτα και μετα τελος.ΜΕχρι στιγμης εχω ηρεμησει.
Αλλα οπως λενε και οι σοφοι Μηδε προ του τελους κακαριζε ή κατι τετοιο....

Ευχαριστ ολους για την βοηθεια σας.
Aristotle

Άβαταρ μέλους
lon3wolf
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από lon3wolf » 10 Φεβ 2008 02:37

Yeah!!! Victory
xaxaxaxaxaxa :lol:
When I die, I want to go peacefully like my Grandfather did, in his sleep -- not screaming, like the passengers in his car.

Απάντηση

Επιστροφή στο “Χαλαρά κι Ανάλαφρα”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης