Αναζητώ πληροφορίες

Εύρεση και τοποθέτηση διαφημίσεων στις σελίδες μας.

Συντονιστές: WebDev Moderators, Super-Moderators

Κλειδωμένο
sting

Αναζητώ πληροφορίες

Δημοσίευση από sting » 06 Φεβ 2008 00:23

Καλησπέρα σε όλους,

Είμαστε μια παρέα ατόμων που έχουν σκοπό να στήσουν ένα forum γεμάτο με links από αρχεία που βρίσκονται στο rapidshare. Προγράμματα, ταινίες, cd κ.ά (πιθανώς και πορνογραφικό ηλικό - προσβάσιμο φυσικά σε ενήλικες (στο βαθμό του δυνατού).

Δεν θέλουμε να βγάλουμε λεφτά από το site σε καμία περίπτωση, και δεν νομίζω να μπορούμε για να πω και την μαύρη αλήθεια. Το θέμα είναι πως θέλουμε να βρούμε ένα τρόπο να καλύπτοθμε τα έξοδα του site, της φιλοξενίας μας, ίσως κάποιων premium accounts στο rapidshare για τα uploads κλπ.

Λογικά το Google Adsense δεν θα μας δεχθεί. Έχετε κάτι άλλο υπ' όψη σας;

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

edit: Συγνώμη αν τοποθέτησα το post σε λάθος κατηγορία. Παρακαλώ τους moderators να το μεταφέρουν στην proper one.

Άβαταρ μέλους
MegasmorF
Honorary Member
Επικοινωνία:

Αναζητώ πληροφορίες

Δημοσίευση από MegasmorF » 06 Φεβ 2008 01:18

Παρακαλώ τον Mod της περιοχής να κλειδώσει το Θέμα!!!

Sting σε αυτό που ρωτάς δεν θα πάρεις απάντηση

και καλό είναι πριν γράψεις κάτι να πας μια βόλτα από εδώ Όροι Χρήσης, Κανονισμοί Συμμετοχής
Πες μου τη λέξη σ αγαπώ σε σένα να πιστέψω...και γω μια ολοκληρη ζωή μπορώ να καταστρεψω...

sting

Αναζητώ πληροφορίες

Δημοσίευση από sting » 06 Φεβ 2008 11:47

Δεν έδωσα πουθενά link του site ή κάτι που να είναι "επιθετικό" προς τους χρήστες.

Απλά ζήτησα να μάθω εαν γνωρίζετε υπηρεσίες του στυλ AdSence που να δείχνουν μία κάποια ανεκτικότητα προς το περιεχόμενο των sites.

Κατανοώ πως το πορνογραφικό υλικό είναι "κάπως", και γι αυτό άλλωστε το σκεφτόμαστε αν θα υπάρχει. Τα rapidshare links για τα υπόλοιπα όμως categories δεν νομίζω να είναι τόσο προσβλητικά. Τεσπα, μια πληροφορία ζήτησα.

edit:
- Απαγορεύεται ρητά η αποστολή περιεχομένου όπως πορνογραφικού, τρομοκρατικού, απειλητικού, υλικού που υπόκειται σε copyright, παράνομου λογισμικού, περιεχομένου που προωθεί θρησκευτικούς ή άλλους τρόπους προσηλυτισμού και γενικότερα περιεχόμενα που είναι ενάντια στα χρηστά ήθη.

- Συζητήσεις ή σύνδεσμοι για παράνομο υλικό καθώς και για την επεξεργασία του ή την ανεύρεσή του θα διαγράφονται μόλις αυτές γίνονται αντιληπτές.
Σε αυτά αναφέρεσαι;

Άβαταρ μέλους
cordis
Administrator, [F|H]ounder, [C|S]EO
Επικοινωνία:

Αναζητώ πληροφορίες

Δημοσίευση από cordis » 06 Φεβ 2008 12:22

locked.
Δεν απαντάω σε προσωπικά μηνύματα με ερωτήσεις που καλύπτονται από τις ενότητες του forum. Για ο,τι άλλο είμαι εδώ για εσάς.
- follow me @twitter

Κλειδωμένο

Επιστροφή στο “Διαφημίσεις στις σελίδες μας (εκδότες)-γενικά”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες