Παίρνω και αφήνω!!!

Ας χαλαρώσουμε και λίγο... Aς κουτσομπολέψουμε μια σταλιά, ας πούμε και κανένα ανέκδοτο!

Συντονιστές: theiapythia, Super-Moderators

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
NikoSokiN
Επικοινωνία:

Παίρνω και αφήνω!!!

Δημοσίευση από NikoSokiN » 15 Φεβ 2008 18:54

Παίρνω τα "μεταχειρισμένα" χαλάσματα τα επεξεργάζομαι κατάλληλα και πουλώ τα αποτελέσματα ως σύχρονα δείγματα junk art... με τον παρά που μάζεψα χτίζω μια βίλα (δικό μου design) και επειδή κουράστικα απο την πολύ γκλαμουριά, πάω να μείνω σε ένα πιθάρι αφήνοντας πίσω τη βίλα μου....
Better to be Hated for who You Are than Loved for who You 're Not

Εικόνα

Άβαταρ μέλους
Andreas_O
Honorary Member
Επικοινωνία:

Παίρνω και αφήνω!!!

Δημοσίευση από Andreas_O » 15 Φεβ 2008 21:36

NikoSokiN έγραψε:Παίρνω τα "μεταχειρισμένα" χαλάσματα τα επεξεργάζομαι κατάλληλα και πουλώ τα αποτελέσματα ως σύχρονα δείγματα junk art... με τον παρά που μάζεψα χτίζω μια βίλα (δικό μου design) και επειδή κουράστικα απο την πολύ γκλαμουριά, πάω να μείνω σε ένα πιθάρι αφήνοντας πίσω τη βίλα μου....
Πάω στην βίλλα (ή βίλα; ..θα το διατυπώσω στο ανάλογο topic :P ) και κάνω ένα ξέφρενο παρτυ με φιλους , αγορια , κοπελες κλπ. κλπ. κλπ. και μετά στις 4:30 τελειώνουμε, μαζεύουμε και αφήνουμε ξανά καθαρή την βίλλα (ή βίλα) για τους επόμενους
;]

Άβαταρ μέλους
Sheena
Honorary Member

Παίρνω και αφήνω!!!

Δημοσίευση από Sheena » 15 Φεβ 2008 22:44

Πάμε στην βίλα με φίλους, κάνουμε ένα πάρτυ και μετά ξεκουραζόμαστε απολαμβάνοντας τον ήλιο δίπλα στην πισίνα. Ύστερα φεύγουμε και αφήνουμε στον επόμενο το πολυτελές αμάξι που νοικιάσαμε από την dirent (μαζί και τα κλεδιά). Nα δω πως θα το πληρώσετε..... ;) :P
Εικόνα

id12856 Οι άγγελοι πάνε κοντά με τους αγγέλους...

Άβαταρ μέλους
Andreas_O
Honorary Member
Επικοινωνία:

Παίρνω και αφήνω!!!

Δημοσίευση από Andreas_O » 15 Φεβ 2008 22:59

Sheena έγραψε:Πάμε στην βίλα με φίλους, κάνουμε ένα πάρτυ και μετά ξεκουραζόμαστε απολαμβάνοντας τον ήλιο δίπλα στην πισίνα. Ύστερα φεύγουμε και αφήνουμε στον επόμενο το πολυτελές αμάξι που νοικιάσαμε από την dirent (μαζί και τα κλεδιά). Nα δω πως θα το πληρώσετε..... ;) :P
Πηγαίνω Ιταλία , παίρνω τα άλλα 2 εκατομμύρια που έχουν μείνει και πληρώνω με 5.000 και επιστρέφω το αυτοκίνητο που νοίκιασατε. Μετά ξεχνάω (αφήνω) το πορτοφόλι μου με τα λεφτά σπίτι.

(Μια ώρα έψαχνα στο site της dirent, τιμές δεν βρήκα. :P )
;]

emphasy
Honorary Member

Παίρνω και αφήνω!!!

Δημοσίευση από emphasy » 16 Φεβ 2008 00:52

Παίρνω το πορτοφόλι και το παραδίδω στην αστυνομία (τι καλός άνθρωπος,ε;;) εκεί κλέβω τις χειροπέδες του αστυνομικού και τρέχω να κρυφτώ σε ένα σπίτι! Στο σπίτι εκείνο κατοικεί μια καλλονή την οποιά δένω με τις χειροπέδες και μετά απο άγριο σεξ παίρνω τα κλειδιά της πολυτελούς μερσεντές της την οποία και παρκάρω σε ένα ζαχαροπλαστείο από το οποίο παίρνω μια πάστα την οποία τρώω και επειδή δεν μ αρέσει το κερασάκι το αφήνω στο ταμείο για το οποίο μ δίνει 10 λέπτα με τα οποία αγοράζω μια τσίχλα την οποία τρώω και δίνω το περιτύλιγμα στον επόμενο! ;-) :lol:

mariosal
Honorary Member

Παίρνω και αφήνω!!!

Δημοσίευση από mariosal » 16 Φεβ 2008 01:09

Πέρνω το περιτίλγμα φτύνω την τσίχλα μου μέσα του, το πετάω στα σκουπίδια και πάω στο Μαξίμου για το ροζέ videάκι, γιατί όπως ξέρετε είμαι ο κομιστής :P και αφήνω τα λεφτά που μου έδωσαν σε ένα παγκάκι στην Ομόνοια.!

Άβαταρ μέλους
georgemakaronis

Παίρνω και αφήνω!!!

Δημοσίευση από georgemakaronis » 16 Φεβ 2008 03:18

παιρνω τα λεφτα απο το παγκακι στην ομονοια και παω στην Ηλεια αγοραζω ενα κτημα, καλλιεργω ινδικη καναβη και χτιζω μια ελληνικη βΙλα ... και πουλαω το χορτο και παω σε μια νυμφομανη και τις δινω ολα τα λεφτα απο το χορτο και της δινω και μια κυπριακη βιλλα.. και αφηνω διδυμα (ενα αγορακι κι ενα κοριτσακι) στον επομενο...
Those who educate children well are more to be honored than they who produce them; for these only gave them life, those the art of living well.
Aristotle

Άβαταρ μέλους
The Razor
Επικοινωνία:

Παίρνω και αφήνω!!!

Δημοσίευση από The Razor » 19 Φεβ 2008 10:56

Παίρνω τα δίδυμα που κλαίνε όλη την ώρα και αφήνω στον άλλο μια βρόμικη πάνα!

Άβαταρ μέλους
Connor MacLeod
Honorary Member
Επικοινωνία:

Παίρνω και αφήνω!!!

Δημοσίευση από Connor MacLeod » 19 Φεβ 2008 11:04

Πέρνω την βρόμικη πάνα, την πλένω στο πληντιριο και γινετε καθαρη πάνα και αφίνω μια φοτογραφία.
Meizu MX5(5.5"/8Core/3GB/32GB/Sony IMX220 20.7MP)
PC 27'' (3770@3.4/16GB/560SE/500GB SATA3/650W S12G)
Mac mini (2.5GHz/8GB/6630/90GB GorsairGT)

Άβαταρ μέλους
manolism
Super Moderator
Επικοινωνία:

Παίρνω και αφήνω!!!

Δημοσίευση από manolism » 19 Φεβ 2008 11:50

Παίρνω την φωτογραφία, κάνω ένα μοντάζ με τον connor και την Paris Hilton και αφήνω ένα spam mail

Άβαταρ μέλους
Andreas_O
Honorary Member
Επικοινωνία:

Παίρνω και αφήνω!!!

Δημοσίευση από Andreas_O » 20 Φεβ 2008 00:28

lunarmedia έγραψε:Παίρνω την φωτογραφία, κάνω ένα μοντάζ με τον connor και την Paris Hilton και αφήνω ένα spam mail
Παίρνω το spam mail , το πολλαπλασιάζω σε 20 αντίγραφα και αφήνω 20 spam mails ,τα οποία παρεπιπτόντως στα στέλνω όλα μαζί για να μάθεις :P .
;]

mariosal
Honorary Member

Παίρνω και αφήνω!!!

Δημοσίευση από mariosal » 20 Φεβ 2008 01:19

Παίρνω τα αντίγραφα ενημερώνω την εταιρία e-mail σου και αφήνω μια φρέσκια και ωραιότατη μηνυσούλα στον ISP σου, για εσένα.

Άβαταρ μέλους
georgemakaronis

Παίρνω και αφήνω!!!

Δημοσίευση από georgemakaronis » 20 Φεβ 2008 02:42

μονο που επειδη ειμαι διαπλεκομενος και φιλος του Τραγκα, Μακη, Λακη, Κωστακη, Γιωργακη και δε συμμαζευεται ακυρωνω την μηνυσουλα, σε βγαζω λαμογιο και απατεωνα και σε βαζω στη φυλακη.Παιρνω το κλειδι της φυλακης και το πεταω στο Φαληρο για να το βρει ο επομενος...
Those who educate children well are more to be honored than they who produce them; for these only gave them life, those the art of living well.
Aristotle

Άβαταρ μέλους
Connor MacLeod
Honorary Member
Επικοινωνία:

Παίρνω και αφήνω!!!

Δημοσίευση από Connor MacLeod » 20 Φεβ 2008 09:32

Καθως περπατάω στο Φάληρο, χαμένος απο μια σιναντιση του freestuff, βρήσκω το κλιδι.
Το νλέπω, καταλαβένω ότι ειναι απο φιλακή και το επιστρέφω σε ενα μπάτσο.
Ο μπάτσος νομίζει ότι εγω το έκλεψα και με πετάει κι εμενα στο κρατιτιριο.

Στην διαδρομη για το κρατιτίριο, αφινω σε μια γωνια του τμήματος ενα χαρτάκι που λεει:

"Connor - Freestuff. S.O.S"
Meizu MX5(5.5"/8Core/3GB/32GB/Sony IMX220 20.7MP)
PC 27'' (3770@3.4/16GB/560SE/500GB SATA3/650W S12G)
Mac mini (2.5GHz/8GB/6630/90GB GorsairGT)

Άβαταρ μέλους
Andreas_O
Honorary Member
Επικοινωνία:

Παίρνω και αφήνω!!!

Δημοσίευση από Andreas_O » 20 Φεβ 2008 11:33

Connor MacLeod έγραψε:Καθως περπατάω στο Φάληρο, χαμένος απο μια σιναντιση του freestuff, βρήσκω το κλιδι.
Το νλέπω, καταλαβένω ότι ειναι απο φιλακή και το επιστρέφω σε ενα μπάτσο.
Ο μπάτσος νομίζει ότι εγω το έκλεψα και με πετάει κι εμενα στο κρατιτιριο.

Στην διαδρομη για το κρατιτίριο, αφινω σε μια γωνια του τμήματος ενα χαρτάκι που λεει:

"Connor - Freestuff. S.O.S"
Παίρνω το σημείωμα, σκέφτομαι κάτι και μετά πάω και σε κατηγορώ για ληστείες και αλλα αδικήματα και μένεις 20 χρόνια φυλακή :P :P
;]

Απάντηση

Επιστροφή στο “Χαλαρά κι Ανάλαφρα”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες