Το ΤΕΛΕΙΟ Παιχνίδι !!!!!

Video games για PC, On Line παιχνίδια και παιχνίδια για κονσόλες.

Συντονιστές: Super-Moderators, Software & Hardware Moderators

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
steki-man
Επικοινωνία:

Το ΤΕΛΕΙΟ Παιχνίδι !!!!!

Δημοσίευση από steki-man » 17 Απρ 2003 13:50

Χαιρετώ !!!!!!! ΤΟ Τέλειο παιχνίδι είναι ΕΔΩ !!!!!!!!!
SIMCITY 4 !!!!!!!! Παιδιά είναι τέλειο !!!!!!!!
Μπορείς να βάλεις μέσα στην πόλη τα sims που ήδη έχεις φτιάξει στο παιχνίδι The Sims ή να δημιουργήσεις κάποιο έτοιμο sims
Το βλέπεις που δουλεύει ............αν είναι ευχαριστημένος από την πόλη που μένει , βλέπεις που πηγαίνει με το αμάξι ...............
( άσχετο ....... γιατί όλα τα παιχνίδια και οι εκπομπές μας συνηθίζουν στην ιδέα της παρακολούθησης ? )
Εχει πολύ καλά γραφικά και έχει και εναλλαγή μέρας με νύχτας και ανάβουν και τα φώτα στους δρόμους και στα σπίτια !!!!!!! ΤΕΛΕΙΟ σας λέω
Θα προτιμούσα βέβαια να έχει και βροχή και καταιγίδα στο ξεκάρφωτο αλλά οκ ας μην είμαστε πλεονέκτες
Επίσης θα προτιμούσα να κατάφερνα να φτιάξω μια πόλη της προκοπής γιατί ή δημοτικότητα θα έχω και θα χρωστάω από τα δάνεια ή θα είμαι οκ αλλά δεν θα με θέλουν .......
Επίσης να πω ότι μπορείς να παίξεις και on line με άλλους χρήστες που έχουν χτίσει άλλες πόλεις !!!!!!!
Τέλος θα ήθελα να ρωτήσω αν ξέρει κάποιος κάποιο cheat ώστε να κερδίζω χρήματα όπως τα sims , δηλαδή να έχω ένα καλό ποσό αρχικά για να σχεδιάσω μια καλή πόλη και μετά να παίξω κανονικά ( κακό αυτό ε ? ) :lol:
( επίσης μια ομάδα διαδηλωτών έκαναν φασαρία με πανό στους δρόμους και τους έριξα μια αστραπή ............για πόσο έφυγαν χαχαχαχαχα)
Δεν θα ήμουν καλός δήμαρχος :p

Calazar

Το ΤΕΛΕΙΟ Παιχνίδι !!!!!

Δημοσίευση από Calazar » 26 Νοέμ 2003 12:24

gia pc to exeis to game?box?

Απάντηση

Επιστροφή στο “Games (PC, On Line, Console)”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες