Εδω παπάς εκεί παπάς που είναι ο παπάς??? Κοινώς παπατζιλίκι

ζητάτε υπηρεσίες σχετικά με την κατασκευή σελίδων; (design, web hosting, graphics, web programming).

Συντονιστής: Super-Moderators

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
sok2000

Δημοσίευση από sok2000 » 19 Απρ 2003 12:58

Καλημέρα παίδες,

Πως σας φαίνεται εταιρεία hosting να τσιμπάει από πελάτη 1310 euro για τριετές συμβόλαιο και να βάζει περιορισμό 60 σελίδων στον server της? Η καλύτερα να επικοινωνείς μαζί τους για 1 βδομάδα ζητώντας τους στοιχεία του server και το πιο κρίσιμο αυτό το ευλογημένο password για να μπορεί επιτέλους να αξιοποιηθεί αυτός ο πολύτιμος χώρος και αυτοί να σε δουλεύουν κανονικά και με τον νόμο σε στυλ (αυτές είναι συνομιλίες μέσω τηλεφώνου γιατί απ’ τα mail ακόμα δεν έχω δει τίποτα), το e-mail με τα στοιχεία που μας ζητάτε θα τα στείλουμε αύριο αφού ενεργοποιηθεί(!?!?!? όποιος κατάλαβε, The truth is out there!), δεν το πήρατε το e-mail με τα στοιχεία, αφού το στείλαμε (έγινε κλοπή στον δρόμο μάλλον), εγώ (αυτός που το πούλησε προσωπικά) δεν έχω καμία σχέση και δεν μπορώ να δώσω τα στοιχεία πάρε τους υπεύθυνους!!! Τελικά πρέπει να παραδώσω site την Δευτέρα και η κατάσταση είναι εδώ server εκεί server που είναι ο server? Τελικά αν τα κουβεντιάσω αυτά με τον πελάτη μου θα φανώ στο τέλος και κακός
Αυτό δεν είναι δυσφημιστικό αλλά ούτε και διαφήμιση κάποιας άλλης εταιρείας αλλά αγανάκτηση για κάποια πράγματα στην Ελλάδα που μόνο κακό κάνουν στην δουλειές μέσω Internet. Ονόματα δεν αναφέρονται και όποιος θέλει να μάθει ποιοι κάνουν τέτοιες υπέροχες δουλειές ας στείλουν msg.

Άβαταρ μέλους
macman
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από macman » 19 Απρ 2003 18:14

Δεν καταλαβαίνω γιατί δεν αναφέρεις ονόματα... Δεν είναι θέμα περιέργειας, γιαυτό και δεν έχει νόημα το προσωπικό μήνυμα. Το θέμα είναι να μάθει ο κόσμος μια πραγματικότητα.

Νομίζω ότι είναι αναγκαίο να πούμε ποιος και τι.

Για να μπει ο κάθε κατεργάρης στον πάγκο του.

Άβαταρ μέλους
fefeli
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από fefeli » 20 Απρ 2003 00:55

nomizw kai egw pws 8a eprepe na anafereis onomata wste na mhn talaipwrhsoun ki allo kosmo, o fobos fylaei ta erma file moy...
http://www.blogspace.gr - Μια νέα προσπάθεια που φιλοδοξεί να ενώσει τους έλληνες συγγραφείς ιστολογίων.
http://www.magicasland.com

Απάντηση

Επιστροφή στο “Αναζήτηση Υπηρεσιών διαδικτύου”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες