Βρειτε την ιστοσελιδα μου ( Δωρα στους 5 πρωτους )

Ας χαλαρώσουμε και λίγο... Aς κουτσομπολέψουμε μια σταλιά, ας πούμε και κανένα ανέκδοτο!

Συντονιστές: theiapythia, Super-Moderators

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
astrolabos
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από astrolabos » 28 Φεβ 2008 21:56

Εγώ απλά βλέπω πολύ Μάκη, όπου το είχε αναφέρει.
Εικόνα
Η Δημοκρατία μας αυτοκαταστρέφεται διότι κατεχράσθη το δικαίωμα της ελευθερίας και της ισότητας, διότι έμαθε τους πολίτες να θεωρούν την αυθάδεια ως δικαίωμα, την παρανομία ως ελευθερία, την αναίδεια του λόγου ως ισότητα και την αναρχία ως ευδαιμονία

Ισοκράτης,436 π.Χ-338 π.Χ

Άβαταρ μέλους
Stathis
Photography Moderator
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Stathis » 28 Φεβ 2008 21:58

Μετα απο αρκετη σκεψη και πολλες αποτυχημενες προσπάθειες...μου ειπαν να κανω αναζητηση...αν και περιηγηθηκα σε αρκετες σελίδες με πορνοιστορίες (λογω του "ευαίσθητου" της λεξης) κατέληξα στη σελίδα χαρη σε διαφορους φορείς...(μη κυβερνητικούς πάντα! ) :P

Άβαταρ μέλους
lon3wolf
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από lon3wolf » 29 Φεβ 2008 10:42

fiskilis έγραψε:είναι κουφό πάντως που δεν το πήραν το domain για να προωθήσουν το βιβλίο
:o τι λες τώρα; έκαναν τέτοια βλακεία; εγώ νόμιζα ότι το είχες πάρει για τον συγγραφέα η για τον εκδοτικό οίκο. Είπα και εγώ, κάτι δεν μου κόλλαγε με τα adsense :)
Οπως είπα παντως σε p.m. οταν το βρηκα δεν ηθελα το δωρο και το αφησα για τον επομενο, οχι για να σε σνομπάρω αλλά μιας και έχω ήδη δυο server και δεν μου χρειαζόταν.
Να πω οτι έφαγα 3 μέρες κάνοντας reverse ip lookup για να βρω πιο domain ήταν αλλα δεν το βρήκα στην λίστα :( .Χτες αποφάσισα να το ρίξω στον παραδοσιακό τρόπο αναζήτησης με το Google ψάχνοντας για " ερωτική ιστορία a.gr" και κάπου στην τρίτη σελίδα αποτελεσμάτων είδα τον τίτλο του βιβλίου και είπα μπας... :)
Συγχαρητήρια για τον διαγωνισμό, πολύ πρωτότυπος :kaloe:
When I die, I want to go peacefully like my Grandfather did, in his sleep -- not screaming, like the passengers in his car.

Άβαταρ μέλους
fiskilis
Honorary Member
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από fiskilis » 29 Φεβ 2008 11:42

lon3wolf έγραψε:Συγχαρητήρια για τον διαγωνισμό, πολύ πρωτότυπος :kaloe:
Boss Θελοντως και επικαιροτητας επιτρεποντως θα εχουμε και αλλους τετοιους διαγωνισμους στο μελλον !!!

λοιπον οι νικητες μπορουν να εποικηνωνησουν μαζι μου για τις λεπτομεριες

Panagioths

Δημοσίευση από Panagioths » 29 Φεβ 2008 12:02

Είναι πάρα πολύ ενδιαφέρον πως η ελληνική δημοσιογραφία και επικαιρότητα έχει τόσες μεγάλες και κερδοφόρες επιπτώσεις στο ίντερνετ. Κάτι τέτοια γεγονότα μας κάνουν να χαιρόμαστε και να αισιοδοξούμε... :)

Ανάλογη "φούντωση" στην κίνηση γίνεται αυτές τις μέρες με τα domain που περιλαμβάνουν την λέξη blog blogger :):)

Απάντηση

Επιστροφή στο “Χαλαρά κι Ανάλαφρα”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης