Είμαι στα πρόθυρα εγκεφαλικού εξαιτίας της ανευθυνότητας των

Προβληματισμοί και ανταλλαγή ιδεών από την Επικαιρότητα και διάφορα άλλα θέματα.

Συντονιστής: Super-Moderators

Απάντηση
emphasy
Honorary Member

Δημοσίευση από emphasy » 25 Μαρ 2008 00:40

Basilakisweb έγραψε: Eisai sovaros? ti einai afto pou les. o kathigitis einai EKPEDEFTIKOS. Prwta ekpedeftikos kai meta kathigitis. afto einai pou tis lene stin sxoli kai afto einai pou prepei na kanoune.

gia afto alwste iparxei kai o simvoulos, p tous kathidigei se tetoia themata. Eixa poles fores periptwseis pou aksiza apovoli sto sxoleio. O likiarxis (kai isws kai i anwxi tou) itane ekpedeftikos, kai milouse mazi mou. Kapoies fores malista, ta evaze me tous kathigites, ean entopize pws apo aftous ksekinouse to provlima.
Ναι ε; Λάθος στα είπανε, όσους καθηγητές είχα ρωτήσει (σχολείο) και όσους καθηγητές έχω στα ιδιαίτερα μου όταν αναφέραμε περιστατικά με αποβολές κτλ όλοι αυτό μου ανέφεραν πρώτα, μπορεί να φταίει και ο καθηγητής κτλ κτλ! Και όσο για το σύμβουλο πιο πολύ για να την ύλη ενημερώνεται πληροφοριακά! Το περιστατικό που μ είπες δεν μ λέει τίποτε, απλά ήταν ανεκτικός ή αγανακτησμένος, κυρίως μαζί σου!
Basilakisweb έγραψε: o ipeftinos diefthintis? Na exei enimerwsei apo tin proigoumeni afou oi wres pou xanoune, einai katwxirwmenes kai egkekrimenes apo ton simvoulo?

Kai oso anafora tin kori tou, tote nai o fiskilis pernei tis apofaseis, gia to ti exei na kanei mexri na enilikoiwthei. eseis, ean goustarete eleftheria, pante na diavasete to topic pou leei oti arxizoune tin sexoualiki zwi tous apo ta 12,5. Nomizete epidei aftes / aftoi to goustaroune? oxi vevaia. ginete giati apo to spiti einai egia mola egia lesa
Δηλαδή όταν μας άφηναν 2 τελευταίες ώρες έπρεπε ο διευθυντής μας να πάρει 600 οικογένεις τηλέφωνο και να ενημερώσει ότι μας άφησαν πιο νωρίς;;

Λογικά να το δεις οι μισοί θα έχουν φάει μεσημεριανό και απογευματινό ώσπου να τελειώσουν τα τηλέφωνα...!

Κανείς δεν είπε στον fiskili τι να κάνει με την κόρη απλά είπαν οι περισσότεροι οτι πρέπει να μάθει το παιδί να είναι υπεύθυνο!

Και όσο για το τόπικ για την σεξουαλική ζωή, δεν είναι για το μόνο που φταίει η οικογένεια... Απλά έχει γίνει μόδα αν δεν τον έχεις πάρει χαμπάρι να πηδιούνται όσο πιο νωρίς μπορούν, δεν συμφωνώ όμως δεν διαφωνώ κιόλας... Ο καθένας είναι υπεύθυνος του εαυτού του~

emphasy
Honorary Member

Δημοσίευση από emphasy » 25 Μαρ 2008 00:42

deninho έγραψε:
Basilakisweb έγραψε:Eisai sovaros? ti einai afto pou les. o kathigitis einai EKPEDEFTIKOS. Prwta ekpedeftikos kai meta kathigitis. afto einai pou tis lene stin sxoli kai afto einai pou prepei na kanoune.
Με το που θα πάρω πτυχίο Φυσικού, μπορώ να διοριστώ καθηγητής. Αυτό δε σημαίνει ότι θα έχω τα εκπαιδευτικά προσόντα παρά μόνο τις γνώσεις, παρά ταύτα, θα είμαι καθηγητής :wink:
Basilakisweb έγραψε:Eksetaseis den pernas? nomizw ekei ta themata einai sigkekrimena, kai aforane kai tetoies erwtiseis. tha to eksakrivwsw stin nona mou, avrio :)
Kαι καλά οι ερωτήσεις...~ Συνήθως οι ερωτήσεις είναι του στυλ "πως θα αντιδρούσες αν ένα παιδί αντέγραφε;"

α) θα του έσπαγες το κεφάλι
β) θα το άφηνες
γ) θα του μιλούσες μπλα μπλα μπλα~

Νταξει, τι απαντάς;; Θέλει και ερώτημα;; :hammer:

Άβαταρ μέλους
deninho
Super Moderator
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από deninho » 25 Μαρ 2008 00:59

χαλαρά (α).. Για παραδειγματισμό των υπολοίπων :lol:

Απάντηση