Τι θα κάνατε εάν ήσασταν αόρατος;

Ας χαλαρώσουμε και λίγο... Aς κουτσομπολέψουμε μια σταλιά, ας πούμε και κανένα ανέκδοτο!

Συντονιστές: theiapythia, Super-Moderators

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
netrriper
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από netrriper » 19 Μαρ 2008 21:11

Αν ήμουν αόρατος...
...Θά έκλεβα την ηλεκτρογεννήτρια του γείτονα, ενα ps3, ενα - δυό γύρους (για τη λιγούρα μωρε)(οχι με πίτα- στη σούβλα όπως είναι) απο το σουβλατζιδικο, και καμια δεκαριά κασόνια μπύρες.μπορεί να βούταγα και το 4Χ4 του ξαδερφού μου του θανάση για να "γκαμελ τροφοι" μόνος μου.

Άβαταρ μέλους
NAT
Honorary Member

Δημοσίευση από NAT » 19 Μαρ 2008 21:17

Θα πήγαινα σε όλα τα γυρίσματα των αγαπημένων μου σειρών/ ταινιών. (Άντε, θα μάθαινα επιτέλους πως θα τελειώσει το λοστ :P . Πρακτικά πράγματα δηλαδή. :lol: )
.

Άβαταρ μέλους
skeftomilos
Script Master

Δημοσίευση από skeftomilos » 19 Μαρ 2008 21:31

@netrriper: Και νομίζεις ότι ένα σουβλάκι που περιφέρεται αδέσποτο περνά έτσι εύκολα απαρατήρητο;

@NAT: Υπάρχουν πρακτικά προβλήματα μετακίνησης. Στα αεροπλάνα δεν κρατάνε θέσεις για αόρατους επιβάτες, και οι ταξιτζήδες δε σταματούν σε αόρατα σινιάλα.

Άβαταρ μέλους
netrriper
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από netrriper » 20 Μαρ 2008 03:45

@skeftomilos:Γιατί, μήπως είμαι στ' αλήθια αόρατος ή πρόκειται να γίνω;
Και απο μια άλλη οπτική αν θές, θάθελα να δώ τα πρόσωπα αυτών που θά 'βλεπαν το γύρο να απογειώνεται και το φουκαρα το σουβλατζη να τον κινηγάει με το μαχαιρι. επήσεις 50 μετρα μετά το μόνο που θα είχε απομείνει θα ήταν η σούβλα κ' ένα ρέψιμο (ΜΠούρπ!)-(γιά μας :pint: )
(Τι γράφω ο άνθρωπας νυχτιατικα...):kaloe:

[εδιτ]και μια και πήρα φόρρα...
Υπάρχουν πρακτικά προβλήματα μετακίνησης. Στα αεροπλάνα δεν κρατάνε θέσεις για αόρατους επιβάτες, και οι ταξιτζήδες δε σταματούν σε αόρατα σινιάλα.
... Επήσεις η αστυνομία δεν συλλαμβάνει αόρατους αεροπειρατές ούτε οι ταρίφε χρεώνουν αόρατους επιβάτε ... και αν ο ταξίς δεν σταμάταγε θα μπορούσε να κάμη χαητζάκ κανα μοτορσάηκλε η να παιξη γκραν θιφ οτο :P :lol: [/εντ οφ ώλ]

πις

mariosal
Honorary Member

Δημοσίευση από mariosal » 20 Μαρ 2008 16:08

EoA = End of All

ΕοΜ = End of Modification

ΕοΩ = Εντ οφ Ωλ

Πολύ καλό :)
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος mariosal την 01 Απρ 2008 20:33, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.

Άβαταρ μέλους
devilfw

Δημοσίευση από devilfw » 01 Απρ 2008 15:12

tha ekana mpanistiri pantou kai panta xoris na me empodizei kaneis kai na me vlepei..... tha ggggamusa kai tha areze kai polu malista...... tha agoraza ta panta me aorata euro kai tha episkeftomouna kathe 3 mines to plaisio gia na perno auto pou tha xreiazomouna.....os anavathmisi dld

Απάντηση

Επιστροφή στο “Χαλαρά κι Ανάλαφρα”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης