Zhthtai Programmatisths. Exw Provlima!!!!!!!!

Ψάχνετε για δουλειά; Καταχωρήστε το βιογραφικό σας εδώ.

Συντονιστής: Super-Moderators

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
WardoG
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από WardoG » 15 Απρ 2008 13:45

ΖΗΤΑΩ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΤΗ ΓΙΑ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ.

Γραφίστας, Web Designer ψάχνει προγραμματιστή με γνώσεις MY-SQL, PHP, JOOMLA, ΚΛΠ.. για συνεργασία.

Λόγω του οτι η αγορά έχει γίνει πιο ανταγωνιστική και οι απαιτήσεις για ένα site είναι τεράστιες, θα με ενδιέφερε να συνεργαστώ με προγραμματιστές έχοντας πάντα στόχο την κατασκευή καλαίσθητων και λειτουργικών ιστοσελίδων.

Παρακαλώ όποιος ενδιαφέρεται πραγματικά για συνεργασία να επικοινωνήσει μαζί μου.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος WardoG την 22 Απρ 2008 16:39, έχει επεξεργασθεί 2 φορές συνολικά.
Oso Yparxei trapoula, tha vgainoune Rigades!
------------------------------------------------------
Εικόνα

billilms
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από billilms » 15 Απρ 2008 15:05

WardoG νομίζω ότι μπορώ να σε βοηθήσω έχω γνώσεις πάνω σε αυτά που ζητάς, επίσης εάν εχεις να κανεις με επιχειρήσεις που έχουν κάποιου είδους πρόγραμμα ERP η κάτι τέτοιο μπορούμε να τα γεφυρώσουμε πχ για eshop ή για επικοινωνία κτλπ
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος billilms την 15 Απρ 2008 15:39, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.

satsilem
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από satsilem » 15 Απρ 2008 15:16

Καλημέρα είμαστε μια εταιρία που ασχολείται με την δημιουργία ιστοσελίδων.

Όλα μας τα έργα χτίζονται με δυναμικό προγραμματισμό με βάση σύγχρονες τεχνολογίες.

Αυτή την εποχή δημιουργούμε ένα μικρό, απλό και λιτό CMS, βασισμένο στην φιλοσοφία ότι τα απλά πράγματα πρέπει να γίνονται με απλό τρόπο.

Αν πιστεύεις ότι θα μπορούσαμε να συνεργαστούμε στείλε μου μήνυμα ώστε να επικοινωνίσουμε και τηλεφωνικά.

Δείγματα εργασίας μπορείς να βρείς στο www.2progressive.gr

Είμαι στη διάθεσή σου για κάθε διευκρίνηση

Φιλικά Νίκος

Άβαταρ μέλους
WardoG
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από WardoG » 15 Απρ 2008 16:43

billilms έγραψε:WardoG νομίζω ότι μπορώ να σε βοηθήσω έχω γνώσεις πάνω σε αυτά που ζητάς, επίσης εάν εχεις να κενεις με επιχειρήσεις που έχουν κάποιου είδους πρόγραμμα ERP η κάτι τέτοιο μπορούμε να τα γεφυρώσουμε πχ για eshop ή για επικοινωνία κτλπ
Nai alla den xerw ti einai to ERP. Koita... Eimai aytodidaktos Grafistas. Asxoloumai xronia me ayton ton tomea (xekinisa klassika me HTML exw faei ta xronia mou se aythn kai thn sixainomai):p, Aytos einai kai o logos pou strafika pros Adobe. Ta teleytaia 2 xronia ematha arketa kala flash, illustrator kai dreamweaver. Psaxnw poly kairo apo kapou na piastw gt exw pixei kai exw xasei parallila polu pelateia. den gnwrizw tpt apolytws apo cms, kai genikotera php mysql, klp. Exw gnwseis omws se flash, Illustrator, Photoshop, Dreamweaver kai ligo css (ta vasika). Oti exei na kanei me programming den exw asxolithei sxedon katholou. mono ligo actionscript kai ayto etoimatzidika pragmata.

Ti me endiaferei? na mporw na pw ston endiaferomeno oti mporoume na tou ftiaxoume ta panta. H an oxi ta panta (an ginomai ypervolikos) ena e-shop me xristes (me login) h toulaxiston na exei thn dynatotita ananewshs apo monos tou. Ayto pou thelw apo sena (an se endiaferei panta) einai na mou les poso xrono theleis kai poso xrewneis gia to kathe project. Egw tha prosthetw th sxediash. Tespa Ayto einai mia prwth skepsh opws to skeftomai egw. Apo kei kai pera eimai anoiktos se oles tis protaseis na katsoume na sizitisoume.

Eimai diatethimenos na ta poume apo konta an se kalyptoun ayta pou sou eipa kai na ta valoume ola katw na doume ti boroume na kanoume. To msn mou fainetai sto profil mou (an exeis kane me add). An oxi steile mou email.

Xairetw kai Xarika.
Εικόνα

id12586
στις καρδιές μας
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από id12586 » 15 Απρ 2008 21:56

Ουσιαστικά ψάχνεις για έναν Web Developer με εμπειρία σε e-shops customization.. Το λέω για να σε βοηθήσω στην αναζήτηση σου ;)
Chris at your Services
ΕικόναSacame de Aqui

tson

Δημοσίευση από tson » 16 Απρ 2008 13:56

WardoG σου έστειλα PM. Αν θεωρείς ότι σου κάνω είμαι στην διάθεσή σου.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος tson την 18 Απρ 2008 01:22, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.

Άβαταρ μέλους
WardoG
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από WardoG » 17 Απρ 2008 11:34

tson έγραψε:WagonG σου έστειλα PM. Αν θεωρείς ότι σου κάνω είμαι στην διάθεσή σου.
its Wardog file tson... its wardog :P :P
Εικόνα

Απάντηση

Επιστροφή στο “Αναζήτηση Εργασίας”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης