Αναβάθμιση από πειρατικό Corel Draw στην τελευταία έκδοση!

Γενικά θέματα και ερωτήσεις σχετικά με τα προγράμματα επεξεργασίας εικόνας, video και ήχου.

Συντονιστές: Super-Moderators, Graphics Moderators

Απάντηση
ProgramA
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από ProgramA » 17 Απρ 2008 11:07

Ναι, είναι αλήθεια. Χάρη στον εξαιρετικό υπεύθυνο για την περιοχή μας και μετά τα όσα είδε και άκουσε στην έκθεση Epigraphica, οποιοσδήποτε χρήστης Corel Draw (χωρίς να χρειάζεται να αποδείξει κάτι ή να δηλώσει οτιδήποτε) μέχρι το τέλος Απριλίου μπορεί να αγοράσει ένα πλήρες πακέτο Corel Draw X4 στην τιμή αναβάθμισης!

Προφανώς δεν έχει ξαναγίνει κάτι τέτοιο και ούτε θα ξαναγίνει, οπότε αδράξτε την ευκαιρία. Απλά τηλεφωνείτε στο 2106130318 ή στο sales@programa.gr στέλνετε παραγγελία για "Corel Draw X4 προσφορά αναβάθμισης Epigraphica". Δεν ρωτάμε τίποτα, απλά σας το στέλνουμε και άντε με το καλό εκμεταλλευτείτε όλα τα πλεονεκτήματα της νομιμότητας.

Η Corel είναι πλέον μέλος της BSA οπότε είναι διπλά καλός ο χρονισμός της προσφοράς.

(Παίζουν και άλλες προσφορές λόγω έκθεσης στα προϊόντα Pantone για καλιμπράρισμα οθόνης και στο Paint Shop Pro X2)
Προσπαθώ να γίνω λίγο πιο ανεξάρτητος - http://anexartisia.info

ProgramA
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από ProgramA » 17 Απρ 2008 11:08

Ξέχασα να πω ότι μιλάμε για πλήρες πακέτο Corel Draw X4, με βιβλία, νέα clip art , ελληνικές γραμματοσειρές, 82 εκπληκτικά πλήρη templates, βιβλίο οδηγό στα clip art και βίντεο εκπαιδευτικά.
Προσπαθώ να γίνω λίγο πιο ανεξάρτητος - http://anexartisia.info

makis

Δημοσίευση από makis » 17 Απρ 2008 13:24

Ζητώ συγνώμη από τους mods για την ερώτηση που θα κάνω, αλλά μιας και το προωθεί το θέμα η επίσημη αντιπροσωπεία νομίζω ότι μπορώ να την κάνω.

Εγώ δεν το έχω σπασμένο αλλά με ενδιαφέρει η φάση, θα μπορούσατε να μου στείλετε κάποιο rapidshare link ή το crack ώστε να το βάλω και να επωφεληθώ μετά από την προσφορά της αναβάθμισης;

Άβαταρ μέλους
cordis
Administrator, [F|H]ounder, [C|S]EO
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από cordis » 17 Απρ 2008 14:26

ProgramA έγραψε: Αναβάθμιση από πειρατικό Corel Draw στην τελευταία έκδοση

Ναι, είναι αλήθεια. Χάρη στον εξαιρετικό υπεύθυνο για την περιοχή μας και μετά τα όσα είδε και άκουσε στην έκθεση Epigraphica, οποιοσδήποτε χρήστης Corel Draw (χωρίς να χρειάζεται να αποδείξει κάτι ή να δηλώσει οτιδήποτε) μέχρι το τέλος Απριλίου μπορεί να αγοράσει ένα πλήρες πακέτο Corel Draw X4 στην τιμή αναβάθμισης!

Προφανώς δεν έχει ξαναγίνει κάτι τέτοιο και ούτε θα ξαναγίνει, οπότε αδράξτε την ευκαιρία. Απλά τηλεφωνείτε στο 2106130318 ή στο sales@programa.gr στέλνετε παραγγελία για "Corel Draw X4 προσφορά αναβάθμισης Epigraphica". Δεν ρωτάμε τίποτα, απλά σας το στέλνουμε και άντε με το καλό εκμεταλλευτείτε όλα τα πλεονεκτήματα της νομιμότητας.

Η Corel είναι πλέον μέλος της BSA οπότε είναι διπλά καλός ο χρονισμός της προσφοράς.

(Παίζουν και άλλες προσφορές λόγω έκθεσης στα προϊόντα Pantone για καλιμπράρισμα οθόνης και στο Paint Shop Pro X2)
και δεν είναι και πρωταπριλιά.. ;)
Δεν απαντάω σε προσωπικά μηνύματα με ερωτήσεις που καλύπτονται από τις ενότητες του forum. Για ο,τι άλλο είμαι εδώ για εσάς.
- follow me @twitter

Άβαταρ μέλους
DGeorge
Honorary Member

Δημοσίευση από DGeorge » 17 Ιούλ 2013 11:12

Επαναφέρω το Θέμα, επειδή δεν μπορώ τις μεγαλοστομίες, φανφάρες, κλπ,κλπ....

Σήμερα Τετάρτη 17 Απριλίου 2013 (5 χρόνια μετά) η Corel εξακολουθεί να διατηρεί αυτόν τον τηλεφωνικό αριθμό (210 6130318) ως 'Contact Us' για την Ελλάδα!
Τηλεφώνησα για δικό μου θέμα (τελείως διαφορετικό) και ως αποτέλεσμα έλαβα την ειδοποίηση από τον αυτόματο του ΟΤΕ, ότι ο αριθμός αυτός ΔΕΝ ανήκει σε κάποιον συνδρομητή.
1) Είτε κάποιος δεν ειδοποίησε την Corel ότι το 'μαγαζί έκλεισε'.
2) Είτε η Corel -από τότε- δείχνει την παγερή της αδιαφορία για την εξέταση/ανανέωση των επαφών της
3) Είτε και τα δύο!
Φυσικά ο καθ'όλα σεβαστός ProgramA δεν έχει πουθενά έναν άλλον αριθμό τηλεφώνου (ούτε κάπου μέσα στην ιστοσελίδα του).

Έλεος με τις προχειροδουλειές του ποδαριού!!!! Κι αυτή τη φορά έχει το Μεγάλο Μερίδιο και η ΜεγαλοΕταιρεία Corel!!!!!!
Εκτός από το "BUY NOW" και το "Add to Cart" ας μάθουν και κάτι για βελτίωση ευχρηστίας του Site τους.
Έλεος πλέον με την τόση Τεράστια Φτηνιάρικη Δουλειά!!!
Μπήκε η εφεύρεση του τηλεφώνου στις επικοινωνίες μας, κι έχουν αντικατασταθεί τα σήματα καπνού, το ταχυδρομικό περιστέρι, κι ο τηλέγραφος. Ο κόσμος αν δεν βρει τηλεφωνικό αριθμό μας, ΔΕΝ θα μπορέσει να επικοινωνήσει μαζί μας εύκολα, και έγκαιρα!!!
Όσοι 'Φωτεινοί Εγκέφαλοι' στην Corel δεν μπορούν να καταλάβουν πράγματα κοινής λογικής, καλύτερα να πάνε στα σπίτια τους... Να δουλέψει και κανένας ικανός!
Πρέπει να το καταλάβουν κάποιοι 'Φωτεινοί Εγκέφαλοι' στην Corel, ότι κάπως έτσι χαντακώνουν -κυριολεκτικά- τα προϊόντα τους, τα οποία ΔΕΝ το αξίζουν αυτό!!! ...Διότι -απλά- είναι ΚΟΡΥΦΑΙΑ!

Ζητώ ταπεινά Συγγνώμη από το Freestuff για το ύφος του μηνύματός μου!! Ας το διαγράψουν αν κρίνουν έτσι! (Κι εγώ μαζί τους)
Όμως και πάλι έλεος! Κοντεύει να μας πνίξει η Σαβούρα!!!!

Απάντηση

Επιστροφή στο “επεξεργασία εικόνας, video & ήχου - γενικά”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες