Η σελίδα μας αναβαθμίστηκε, γι' αυτό τον λόγο τα μέλη μας θα πρέπει να ζητήσουν νέο κωδικό πρόσβασης από την υπηρεσία "Αποστολή κωδικού πρόσβασης".
Εάν το email με τον νέο κωδικό δεν έρθει στο inbox κοιτάξτε και στο spam folder. Ο server είναι φρέσκος και δεν έχει το reputation που του αξίζει.

Ανταλλαγή Links ! (reciprocal links) με το Mixed.gr

Συνεργαστείτε με άλλους webmasters που έχουν σελίδες σχετικού περιεχομένου.

Συντονιστές: WebDev Moderators, Super-Moderators

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
denyo

Δημοσίευση από denyo » 27 Μάιος 2008 06:23

Kαταρχήν καλησπέρα,

διαβάζα συχνά πυκνά το forum όταν έκανα την εύρευνα για τη σελίδα μου. και τώρα ήρθε η ώρα να γίνω μέλος και εγώ ! :D

Eπιθυμώ την ανταλλαγή links με σελίδες Ελληνικού Περιεχομένου. Η ιστοσελίδα μου είναι το Videos, Chat, Προφίλ, Μουσική, Cinema και το directory με τα links μπορείτε να το βρείτε εδώ Ελληνικός Κατάλογος

Η σελίδα έχει κάνε re-launch έχει 3 Pagerank μετράει ένα μήνα ζωής με τον νέο σχεδιασμό και έχει 12.000 uniques για τον Μήνα που κλείνει.

Η ανταλλαγή μπορεί να γίνει πολύ εύκολα μέσω του αυτοματοποιημένου συστήματος. Προσθέτετε το Link , την περιγραφή και την κατηογορία που θέλετε να εμφανίζεται η σελίδα σας, έπειτα προσθέτετε και το reciprocal link που συνδέει με τη σελίδα μου, το σύστημα βλέπει αυτόματα εάν υπάρχει και εγκρίνει την ανταλλαγή. Μπορείτε βρείτε την αυτοματοποιημένη φόρμα εδώ Ανταλλαγή Links με το Mixed.gr

Εάν δέ βρείτε κατηγορία που να ταιριάζει με τη σελίδα σας επικοινωνήστε μαζί μου να το εξετάσω και να την προσθέσω.

Eυχαριστώ προκαταβολικά.

Θανάσης

Υ.Σ : Οποιοδήποτε σχόλιο για τη Σελίδα είναι δεκτό

Άβαταρ μέλους
scoobby
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από scoobby » 27 Μάιος 2008 14:00

εαν θελεις κανε το add στο http://directories.gr

Άβαταρ μέλους
denyo

Δημοσίευση από denyo » 27 Μάιος 2008 16:28

Το είδα το site και μου άρεσε πολύ και σχεδιαστικά και στο τί έχει να προσφέρει.

Θα ήθελες να προσθέτω ότι άρθρο ανεβάζω και στη σελίδα μου ; Είναι 100 % Unique content

Άβαταρ μέλους
scoobby
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από scoobby » 27 Μάιος 2008 21:35

Ευχαριστω.τοτε πιστευω οτι θα θελεις να ανταλαξουμε λινκ :) .Οσο για το αλλο καλυτερα να κρατας τα κειμενα για το σαιτ σου και να κατσεις 3-4 φορες που θα εχεις χρονο να γραψεις 3-4αρθρα που να καλυπτουν τη θεματολογια του σαιτ σου και με ενα λινκ προς αυτο και να τα κανεις submit sto drectories.gr ;)

Απάντηση

Επιστροφή στο “Ανταλλαγή διαφήμισης, συνεργασίες”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης