Ευτράπελα, ευτράγελα και άλλα χαζά χαζών στο διαδίκτυο .GR

Προβληματισμοί και ανταλλαγή ιδεών από την Επικαιρότητα και διάφορα άλλα θέματα.

Συντονιστής: Super-Moderators

Απάντηση
smiley

Δημοσίευση από smiley » 02 Ιουν 2008 22:44

Δεν είναι ελάχιστες οι φορές που θα βρεθείς αντιμέτωπος με παιδαριώδεις πρακτικές χρηστών, διαχειριστών, συντονιστών και άλλων πολλών πλανεμένων στο διαδίκτυο...

ο ένας έχει την απαίτηση να γίνεις μέλος πριν σου κοπανίσει την βλακεία του, ο άλλος να γράψεις μισό βιβλίο για να σου προσφέρει την σούπερ βλακεία του... μιλάμε για δωρεάν και μη... υπηρεσίες, κυρίως φόρουμς, μπλογκς, πάσης φύσεως κατάλογοι στο ίντερνετ, οτιδήποτε έχει σχέση με web 2.0 και άλλες πολλές βοηδών και κομπογιαννητών...

πείτε εσείς τα δικά σας και στη συνέχεια θα πω και εγώ....

smiley

Δημοσίευση από smiley » 02 Ιουν 2008 23:46

καλά... τι δεν κατάλαβες; δεν νομίζω να μην κατάλαβες τι εστί "βοηδών" ;

εμένα π.χ. με κατηγόρησαν ως spamer διότι δεν έγραψα ένα βιβλίο άλλα μόνο όσο έφτανε για εμένα προσωπικά να καλύψω τις ανάγκες που προυποθέτε για να εξυπηρετηθεί η βλακεία κάποιων που έχουν στο κεφάλι...

εσένα για παράδειγμα μπορεί να απαιτήσει κάποιος να του πάρεις τηλέφωνο να του πεις πρώτα ένα ευχαριστώ που σε ενεργοποίησε τον λογαριασμό σου και έπειτα να του δώσεις γραπτώς και δημόσια τα στοιχεία της ταυτότητας σου...

τόσο δύσκολο να καταλάβεις, αν έδεινες λίγο προσοχή στον τίτλο του θέματος θα καταλάβαινες αν σε αφορύσε εσένα ή περισσότερο τους ανθρώπους με τους οποίους έχεις να κάνεις :wink:

Άβαταρ μέλους
Garakatsamol
Honorary Member

Δημοσίευση από Garakatsamol » 03 Ιουν 2008 00:21

αρκετά παλιότερα είχα πέσει σε κάτι τύπους που δίνανε free hosting χωρίς διαφημίσεις και γενικώς με καλά χαρακτηριστικά για free αλλά θέλανε να κάνεις ένα συγκεκριμένο αριθμό Posts στο forum τους.

Εσύ τώρα γιατί τέτοια τσαντίλα? :)

Άβαταρ μέλους
dimsis
Reporter

Δημοσίευση από dimsis » 03 Ιουν 2008 00:25

Ξέχασες τα invites :p

smiley

Δημοσίευση από smiley » 03 Ιουν 2008 00:30

Garakatsamol έγραψε: Εσύ τώρα γιατί τέτοια τσαντίλα? :)
δεν πρόλαβα να τσαντιστώ ακόμα... απλά δεν μπορώ κάποιους να τους καταλάβω...

έχει πολλές φίρμες στο διαδίκτυο... για φίρμες ψάχνεις και ανέκδοτα βρίσκεις... :o κάτι πρέπει να κάνει και για αυτό η google στην κατάταξη...

Απάντηση

Επιστροφή στο “Επικαιρότητα & Διάφορες Συζητήσεις”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης