3 Μέρες χωρίς internet απο την ΟΝ

Ανταλλαγή εμπειριών και νέα για τις τιμές των συνδέσεων ADSL, VDSL στο internet.

Συντονιστής: Super-Moderators

Απάντηση
moridin

Δημοσίευση από moridin » 10 Ιουν 2008 23:46

Marinos Stergiou έγραψε:Γι αυτό λοιπόν κι εγώ ψηφίζω ΟΤΕ
Όχι ρε παιδιά Οτε. 35 ευρο πάγιο το μήνα γιατί; Οκ θα αντιμετωπίσεις κάποια προβλήματα με μια ιδιωτική αλλά κάποια στιγμή το παίρνει το κολάι. Εγώ με την HOL έχω βρει την υγειά μου 75 ευρο το μήνα σταθερά. Πάνε τα 150αρια τα 250αρια και τα 300αρια του οτε

Άβαταρ μέλους
CyberCr33p
Honorary Member
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από CyberCr33p » 11 Ιουν 2008 01:52

Μερικοί προτιμούν να πληρώσουν λίγο παραπάνω και να έχουν την ησυχία τους. Μάλλον είσαι από τους λίγους τυχερούς που δεν αντιμετωπίζουν πρόβλημα με την HOL. Ρίξε μια ματιά στην κατηγορία της HOL στο forum του www.adslgr.com και θα δεις την γενική κατάσταση που επικρατεί.

Άβαταρ μέλους
Marinos Stergiou

Δημοσίευση από Marinos Stergiou » 11 Ιουν 2008 13:14

moridin έγραψε: Όχι ρε παιδιά Οτε. 35 ευρο πάγιο το μήνα γιατί; Οκ θα αντιμετωπίσεις κάποια προβλήματα με μια ιδιωτική αλλά κάποια στιγμή το παίρνει το κολάι. Εγώ με την HOL έχω βρει την υγειά μου 75 ευρο το μήνα σταθερά. Πάνε τα 150αρια τα 250αρια και τα 300αρια του οτε
Ημουν στον ΟΤΕ (Πειραιά)
Αλλαξα πήγα στην Tellas
Το πλήρωσα τελικά ακριβότερα!!!... και ξαναπήγα στον ΟΤΕ
Αφού ταλαιπωρήθηκα με την Tellas στον Πειραιά κι ενώ ταλαιπωρούμε ακόμα με την Forthnet (σύνορα Γλυφάδας - Βούλας) κι αφού στην Γλυφάδα δεν έχω πρόβλημα με τον OTE τι να πώ :question:
Μπορεί σε άλλη περιοχή να μην υπάρχουν τα ίδια προβλήματα
Άπό φίλους - πελάτες όμως ακούω ότι έχουν προβλήματα σε αρκετές περιοχες με άλλες εταιρείες.

Ναι πληρώνεις περισσότερα, αλλά η γραμμή σου λειτουργεί και περισσότερες ώρες !!!

Και επειδή ένας φίλος (σχετικός με το αντικείμενο) μου είπε τι καβγάδες γίνονται στα κουτιά - δίκτυα γι αυτό και είπα να έχω το κεφαλάκι μου ήσυχο.
Κι επειδή είναι και η δουλειά μου... ένας λόγος παραπάνω
Κι επειδή βαρέθηκα να μιλάω σπίτι μου (όταν λειτουργεί το τηλέφωνο) μαζί με κάποιον άλλο με tellas και να μοιράζουμε τις ώρες λειτουργίας της γραμμής μας και επειδή έγινα "Gold μέλος" για την Wind με τα λεφτά που πλήρωσα μια και δεν λειτουργεί το σταθερό...

Αποφάσισα λοιπόν να δίνω 100 Ευρώ άνά δίμηνο και να γλυτώνω τα 300 Euro του κινητού

Άβαταρ μέλους
larry

Δημοσίευση από larry » 04 Ιούλ 2008 17:06

Connor MacLeod έγραψε: Και η Forthnet είναι αξιόπιστη.
:lol: :lol: :lol: :kaloe: :kaloe: :kaloe: :lol: :lol: :lol:

Spyrostagas
Honorary Member
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Spyrostagas » 05 Ιαν 2010 18:24

Παιδιά εγώ είχα ON Telecoms 10 μήνες και αφήστε, κάθε 5 μέρες δεν είχα τηλέφωνο, συνεχώς κοβόταν το ίντερνετ, αφήστε είναι έλεος..
εκεί δεν ήξεραν τι τους γίνεται, είχε έρθει τεχνικός και είπε ότι η γραμμή του σπιτιού είναι μία χαρά... και αντί να ρίξουν το φταίξιμο σε αυτούς, το έριξαν το φταίξιμο στον ΟΤΕ και ο ΟΤΕ στην ON...
μακρυά και αγαπημένοι καλύτερα με την εν λόγω εταιρία..
αφήστε που είναι και ειρωνικοί μερικοί εργαζόμενοι εκεί!
Πήγα Forthnet και εδώ και 2 μήνες είμαι μία χαρα..
θα πήγαινα στον ΟΤΕ αλλά είναι πολύ ακριβά.. :P
Εικόνα

Απάντηση

Επιστροφή στο “Συνδέσεις ADSL, VDSL”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες