Ψαχνω γραφιστα για δουλεια... οποιος ενδιαφερεται

Ψάχνετε για δουλειά; Καταχωρήστε το βιογραφικό σας εδώ.

Συντονιστής: Super-Moderators

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
Argykaraz
Επικοινωνία:

Ψαχνω γραφιστα για δουλεια... οποιος ενδιαφερεται

Δημοσίευση από Argykaraz » 23 Ιουν 2008 01:41

Δεν ξερω αν γραφω στη σωστη περιοχη αλλα σκεφτηκα οτι εδω θα ηταν καλο...

Λοιπον, εγω κανω τατουάζ... μου εχουν ερθει καποιοι πελατες και με εχουν ρωτησει αν μπορω να τους σχεδιασω εγω ενα τατουαζ... εγω δεν μπορω γιατι δεν εχω το χερι ωστε να κανω ενα σχεδιο απ τη φαντασια μου........
γιαυτο λοιπον ειπα να ρωτησω εσας...
αυτο που ζηταω ειναι καποιον που να μπορει να μου σχεδιασει κατι απ την αρχη... απ το μηδεν... τα λεφτα ειναι στο χερι σας γιατι εγω απλα θα μπαινω στη μεση μονο για επικοινωνια με τον πελατη μου, αφου ΕΣΕΙΣ θα κανονιζετε τιμη... αν εχετε λογικες τιμες τοτε ο πελατης μου θα σας προτιμησει... Εγω θα του βρω το σχεδιο οπως και να εχει... και αν δεν το βρω εχω τον τροπο μου να τον κανω να αλλαξει γνωμη και να κανει καποιο σχεδιο που να μπορω του δωσω...
Το συμπερασμα ειναι οτι εγω βοηθαω εσας οικονομικα (αφου εγω δεν θα παιρνω φραγκο για τα σχεδια σας) και εσεις με βοηθατε δινοντας μου την δυνατοτητα να λεω στους πελατες μου οτι εχω εναν γραφιστα που θα τους σχεδιασει ΟΤΙ ζητησουν...
Το ποσο μακρια μενετε απο μενα (Πετρουπολη) δεν εχει σημασια αφου το ιντερνετ κανει θαυματα! αρα δεν μας περιοριζει αυτο...
Η μεταφορα των χρηματων θα γινεται μεσω τραπεζας η ΟΠΩΣ αλλιως θελετε εσεις.. Αυτο το κανονιζετε με τον πελατη.. βρειτε ενα τροπο.. εγω δεν θα μπλεκομαι καθολου με τα χρηματα...

Αν εχετε απορίες ή θελετε να επικοινωνησουμε ρωτηστε με οτι θελετε στελνοντας μου mail στο argykaraz@hotmail.com
Απλα σας παρακαλω για να τα ξεχωριζω γραψτε σαν Θεμα στο mail: Tattoo Designs

Σας ευχαριστω πολυ!

Αν εχετε την καλοσυνη θα ηθελα να μεταφερετε αυτο το post στους γραφιστες του forum μιας και δεν ξερω σε ποια περιοχη θα ηταν καλυτερο να γραψω αυτο το νεο θεμα...
απλα πειτε τους να ριξουν μια ματια εδω... καποιος μπορει να ενδιαφερθει...
My skin is my Sin...

Απάντηση

Επιστροφή στο “Αναζήτηση Εργασίας”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες