δωρεάν advnenture!

Ας γνωριστούμε καλύτερα.. μια περιοχή που ο κάθε ένας μπορεί να πει μερικά πράγματα για τον εαυτό του.

Συντονιστές: Stathis, Super-Moderators

Απάντηση
annapad
Επικοινωνία:

δωρεάν advnenture!

Δημοσίευση από annapad » 01 Ιούλ 2008 03:00

Παιδιά καλησπέρα δεν ήξερα , σε ποιο θέμα να γράψω ακριβώς και θεώρησα πιο σωστό να γράψω στις προσωπικές ιστοριες. Καταρχήν να συστηθώ είμαι η Άννα είμαι 26 χρονών και ε΄δω και ένα χρόνο περιπου προσπαθώ να φτιάξω ενα adventure game το οποίο και θα διανεμηθεί δωρεάν! η σελίδα του παιχνιδιού ειναι http://www.p3p.gr/game μπορείτε να δείτε screenshots trailer και ενα flash puzzle puzzle εμπνευσμένο από γρίφο που θα υπάρχει στο παιχνίδι. Πιστευω όσοι ειναι familiar (ωραία ελληνικά) με το συγκεκρίμένο ειδος των παιχνιδιών δεν θα δυσκολευτούν να το λύσουν ... Το παιχνίδι γίνται από ερασιτέχνες οπότε συγχωρέστε οι 3δαδες της κοινότητας της ατέλειες που θα δείτε! αν και οι εικόνες δεν ειναι τελικές και πριν να κυκλοφορήσει το παιχνίδι θα τις επεξεργαστούμε παλι. Ακούω παρατήρησεις σχόλια και ότι άλλο θέλετε. Αυτοί την στιγμή είμαστε στην τελική ευθεία και ασχολουμαστε με την μηχανη η οποία ειναι έτοιμη Η ομάδα μας αποτελέιται από 3 άτομα (οσον αφορά τα τεχνικά θέματα)! Παίρνω το θάρρος να ρωτήσω , αν υπάρχει κάποιος εδω που να ασχολείται με προγραμματισμό η με 3d modelling και να θέλει να βοηθήσει σ αυτή την προσπαθεια!Συγγνώμη αν σας κούρασα!
Αν θέλετε μπορείτε να μου στείλετε και e-mail στο info@p3p.gr
Σας ευχαριστώ όλους πάρα πολύ και πάλι ! :D

Άβαταρ μέλους
cherouvim
Script Master
Επικοινωνία:

δωρεάν advnenture!

Δημοσίευση από cherouvim » 01 Ιούλ 2008 21:22

Ενδιαφέρον, μπράβο και καλή συνέχεια!

annapad
Επικοινωνία:

δωρεάν advnenture!