Σελίδα καιρού...

Από που να ξεκινήσω; Που θα βρω; κ.α. γενικές ερωτήσεις για την δημιουργία μιας ιστοσελίδας.

Συντονιστές: WebDev Moderators, Super-Moderators

Απάντηση
pnet
Επικοινωνία:

Σελίδα καιρού...

Δημοσίευση από pnet » 03 Ιούλ 2008 23:53

Γεια και πάλι σε όλους,
Αν και νέο μέλος έχω διαβάσει πάρα πολλά posts, είδα πολλά templates που είναι δώρα από μέλη σε όλους και φυσικά πολλά posts με μαθήματα και οδηγίες για πολλά. Θα κάνω και εγώ λοιπόν λίγη κατάχρηση των γνώσεων σας με το να ζητήσω ιδέες για την κατασκευή μίας εντελώς προσωπικής σελίδας.
Δεν έχω κάτι συγκεκριμένο να ζητήσω, έχω δει πολλές σελίδες Ελληνικές και ξένες με το ίδιο θέμα, υπάρχουν μερικά templates δωρεάν αλλά απλά θέλω κάτι το διαφορετικό. Έτσι όπως έχει εξελιχθεί η τεχνολογία δεν αρκεί πλέον το να ξέρεις τα βασικά, χρειάζεται και το καλλιτεχνικό κομμάτι πού είναι και το ποιο δύσκολο.
Φυσικά θα μπορούσα να πληρώσω κάποια χρήματα για την κατασκευή της σελίδας αλλά λόγο του ότι δεν γνωρίζω τι μπορεί να κοστίσει όποιος ενδιαφέρετε ας μου στείλει PM δεν θα γίνει παζάρι στην τιμή απλά θα είναι ένα ναι ή ένα όχι, η απάντηση δεν έχει να κάνει με το πραγματικό κόστος αλλά με την τσέπη μου.
Η διεύθυνση της σελίδας μου είναι στο profile μου, επαναλαμβάνω και πάλι είναι χόμπι, καθαρά προσωπική δεν θέλω διαφημίσεις και κάποια links που υπάρχουν είναι από προσωπικούς φίλους και θα παραμείνουν.
Σας ευχαριστώ για τον χρόνο σας.
Καλά να περνάτε.

pnet
Επικοινωνία:

Σελίδα καιρού...

Δημοσίευση από pnet » 19 Ιούλ 2008 00:49

Ίσως είναι το θέμα δύσκολο, έτσι απλά για την ιστορία δεν ανταποκρίθηκε κανείς. Τελικά έβαλα ένα ξένο template σε AJAX/PHP, ίσως καταφέρω να το φέρω στα μέτρα μου. Εάν κάποιος θέλει να το δει είναι εδώ www.syroswx.gr δοκιμαστικά μέχρι να κάνω όλες τις αλλαγές.
Καλά να περνάτε.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος pnet την 28 Ιούλ 2008 01:07, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.

Άβαταρ μέλους
fiskilis
Honorary Member
Επικοινωνία:

Σελίδα καιρού...

Δημοσίευση από fiskilis » 19 Ιούλ 2008 12:37

καλημερα

δεν ειναι οτι δεν εδωσε σημασια κανεις αλλα οτι λογω καλοκαιριου εχουμε κατεβασει ρολα και πολυς κοσμος λειπει για διακοπες και μπανια

τον χειμωνα θα ειχες σιγουρα απαντηση καλη συνεχεια και στην επομενη ερωτηση σου θα ειναι και καποιοι που θα δωσουν προσοχη

pnet
Επικοινωνία:

Σελίδα καιρού...

Δημοσίευση από pnet » 19 Ιούλ 2008 15:10

Στο θέμα του καλοκαιριού έχεις απόλυτο δίκαιο, εξ'άλλου δεν είναι και κάτι επείγον και δεν νομίζω να έδωσα κάποια εντύπωση ότι είχα κάποια απαίτηση, απλά έκανα μια ανοφορά.
Ευχαριστώ
Καλά να περνάτε.

Απάντηση

Επιστροφή στο “Γενικές ερωτήσεις κατασκευής ιστοσελίδων”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες