Πρόβλημα στην έναρξη το max2008

Δημιουργία τρισδιάστατων γραφικών με Cinema 4D, Max 3Ds, Maya, ...

Συντονιστές: Super-Moderators, Graphics Moderators

Απάντηση
indesign13

Δημοσίευση από indesign13 » 31 Ιούλ 2008 11:45

Γεια σας, το πρόβλημα που αντιμετωπίζω είναι το εξής… όταν πάω να τρέξω το πρόγραμμα max 2008 , αρχίζει και τρέχει (συγκεκριμένα εμφανίζεται το logo του max 2008 και τα γράμματα που τρέχουν από κάτω) για λίγα δευτερόλεπτα και μετά, εξαφανίζεται και δεν ανοίγει… ούτε καν ένα error δεν εμφανίζεται.
Από τα πρώτα πράγματα που έκανα ήταν να σβήσω και να ξανά εγκαταστήσω το πρόγραμμα, αλλά και πάλι τίποτα. Μίλησα με την autodesk ,και δεν το είχε ξανά αντιμετωπίσει αυτό το πρόβλημα.
Το αποτέλεσμα μετά και από κάποιες προσπάθειες του τεχνικού μου, ήταν να κάνω format στο pc. Ο τεχνικός βέβαια επέμενε ότι το format δεν ήταν η λύση διότι θα μπορούσε να ξαναγίνει…
Έκανα το format , εγκατέστησα το max 2008 , έτρεξε κανονικά για μια εβδομάδα… και προχτές πάλι τα ίδια… δεν ανοίγει πάλι…
Μήπως το έχει αντιμετωπίσει κάποιος , το ίδιο πρόβλημα… δεν ξέρω πραγματικά τι να κάνω…

Άβαταρ μέλους
EneMe
Super Moderator
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από EneMe » 31 Ιούλ 2008 16:52

indesign13 έγραψε:Γεια σας, το πρόβλημα που αντιμετωπίζω είναι το εξής… όταν πάω να τρέξω το πρόγραμμα max 2008 , αρχίζει και τρέχει (συγκεκριμένα εμφανίζεται το logo του max 2008 και τα γράμματα που τρέχουν από κάτω) για λίγα δευτερόλεπτα και μετά, εξαφανίζεται και δεν ανοίγει… ούτε καν ένα error δεν εμφανίζεται.
Από τα πρώτα πράγματα που έκανα ήταν να σβήσω και να ξανά εγκαταστήσω το πρόγραμμα, αλλά και πάλι τίποτα. Μίλησα με την autodesk ,και δεν το είχε ξανά αντιμετωπίσει αυτό το πρόβλημα.
Το αποτέλεσμα μετά και από κάποιες προσπάθειες του τεχνικού μου, ήταν να κάνω format στο pc. Ο τεχνικός βέβαια επέμενε ότι το format δεν ήταν η λύση διότι θα μπορούσε να ξαναγίνει…
Έκανα το format , εγκατέστησα το max 2008 , έτρεξε κανονικά για μια εβδομάδα… και προχτές πάλι τα ίδια… δεν ανοίγει πάλι…
Μήπως το έχει αντιμετωπίσει κάποιος , το ίδιο πρόβλημα… δεν ξέρω πραγματικά τι να κάνω…
Αν δεν έχει λύση η autodesk, δεν έχουμε ούτε εμείς!

Εκτός αν μας δουλεύεις λιγάκι, έτσι; ;-)

anime_t
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από anime_t » 31 Ιούλ 2008 17:07

to exeis agorasei?

indesign13

Δημοσίευση από indesign13 » 01 Αύγ 2008 11:32

den eho diathesi,na sas douleuo... eho apogoitheuthi...ennoite oti to programma einai gnisio, kai alla ta upoloipa programma sto pc mou, einai gnisia. Eho stilei ena email sta kentrika tis autodesk kai perimeno apantisi.

Απάντηση

Επιστροφή στο “3D Graphics design”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες