Η σελίδα μας αναβαθμίστηκε, γι' αυτό τον λόγο τα μέλη μας θα πρέπει να ζητήσουν νέο κωδικό πρόσβασης από την υπηρεσία "Αποστολή κωδικού πρόσβασης".
Εάν το email με τον νέο κωδικό δεν έρθει στο inbox κοιτάξτε και στο spam folder. Ο server είναι φρέσκος και δεν έχει το reputation που του αξίζει.

del.icio.us 2.0 -> delicious.com

Τεχνολογικά Θέματα, Νέα και Ειδήσεις. Θέματα προς συζήτηση.

Συντονιστές: Super-Moderators, Reporters

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
cordis
Administrator, [F|H]ounder, [C|S]EO
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από cordis » 31 Ιούλ 2008 22:35

τελικά ωραία τα παράξενα ονόματα, αλλά άλλη η χάρη του .com και όταν πας για κάτι σοβαρό φαίνεται πως είναι ο μονόδρομος.

Πριν λίγες ώρες εμφανίστηκε η πολυαναμενόμενη δεύτερη έκδοση του social bookmarking del.icio.us στο http://delicious.com/

η εμφάνισή του σίγουρα πιο ωραία, συνεχίζει στο μινιμάλ, αλλά αρχίζεις να αντιλαμβάνεσαι ότι εργάζονται και designers πάνω του εκτός από προγραμματιστές.

οι μεγάλες αλλαγές έρχονται στο navigation της υπηρεσίας, αλλά θέλει δουλειά ακόμα.

πχ στην κεντρική σελίδα μου λέει Explore Tags πάω εκεί, επιλέγω ένα tag και μου δείχνει μια σελίδα με τα popular bookmarks αυτού του tag.
a. δεν έχω επιλογή να τα δω ταξινομημένα ανά πλήθος bookmarkers, οπότε τι popular είναι;
b. από κάτω από το tag έχει τις επιλογές Recent | Popular με τρόπο που καταλαβαίνω ότι είναι για το tag, αλλά με βγάζουν σε γενικές σελίδες για όλα τα tags.
Συνημμένα
Untitled-1.jpg
Δεν απαντάω σε προσωπικά μηνύματα με ερωτήσεις που καλύπτονται από τις ενότητες του forum. Για ο,τι άλλο είμαι εδώ για εσάς.
- follow me @twitter

Άβαταρ μέλους
_mentos_
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από _mentos_ » 01 Αύγ 2008 23:24

πολύ καλή η αλλαγή. καλύτερη οργάνωση και λειτουργείες αναζήτησεις.. κάτι που έπρεπε να είχε γίνει καιρό τώρα ;)

opts

Δημοσίευση από opts » 02 Αύγ 2008 14:17

Θετική αλλαγή, πιο εύκολο όνομα

Άβαταρ μέλους
The Razor
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από The Razor » 07 Αύγ 2008 01:29

To domain το είχαν αγορασμένο ή έδωσαν πάλι κάνα αστρονομικό ποσο για να το αγοράσουν?

Απάντηση

Επιστροφή στο “Τεχνολογικά Θέματα, Νέα και Ειδήσεις”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες