[Request Rejected] - καποια παραπανω δικαιώματα.

Ερωτήσεις για προβλήματα και προτάσεις σχετικές με την σελίδα του freestuff.gr.
Παρακαλώ μη βάζετε εδώ γενικές ερωτήσεις που δεν αφορούν την σελίδα μας.

Συντονιστής: Super-Moderators

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
fiskilis
Honorary Member
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από fiskilis » 09 Οκτ 2008 18:11

Connor MacLeod έγραψε::think: :think: :think:
Σωστο.
Δεν το σκευτικα έτσι.

Παντα υπάρχουν και κακοι ανθρωποι.

Σωστος.

Aloste,
everybody lies, everybody screws up.
Θέλεις να μας πάρεις την δουλειά κοννοράκο
Oxi, απλα θα ήθελα να μπορω να κανω σωστα μια δουλεια μονος. αλλα αφου δν εχουν πρόβλημα οι mods, οκ.

εεεε αφου θες να κανεις σωστη δουλεια να σε κανουν Mod μονο των δικων σου μηνυματων !!!

η μαλλον να μαθεις να κανεις σωστες δουλειες οταν γραφεις τα μηνυματα ??????

Άβαταρ μέλους
GeoStuff
Honorary Member

Δημοσίευση από GeoStuff » 09 Οκτ 2008 18:12

id12586 έγραψε:Ε ύστερα απο τόσα χρόνια ρε Παναγιώτη δεν σε παρεξηγούμε. :P
Αν συνεχίσει να τραγουδάει Ρουβά εγώ θα τον παρεξηγήσω πάντως...

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Κούκλα Μου Φρεγάτα Σκίζεις Τον Ωκεανό... Μοιάζεις Στον Τιτανικό!!!

Άβαταρ μέλους
Connor MacLeod
Honorary Member
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Connor MacLeod » 09 Οκτ 2008 18:15

Ε ύστερα απο τόσα χρόνια ρε Παναγιώτη δεν σε παρεξηγούμε.
Ναι, ειναι και αυτο!
Δεν το σκευτικα ετσι!
οποτε συνεχιζουμε όπως ήμασταν μεχρι πριν αυτη την συζήτηση..
:P
Αν συνεχίσει να τραγουδάει Ρουβά εγώ θα τον παρεξηγήσω πάντως...
Γιατι ρε φιλε?
Δεν σαρεσει ο Ρουβας?
:P :P :P :lol: :lol: :lol: :lol:
Meizu MX5(5.5"/8Core/3GB/32GB/Sony IMX220 20.7MP)
PC 27'' (3770@3.4/16GB/560SE/500GB SATA3/650W S12G)
Mac mini (2.5GHz/8GB/6630/90GB GorsairGT)

Άβαταρ μέλους
DGeorge
Honorary Member

Δημοσίευση από DGeorge » 12 Οκτ 2008 09:13

:D :D :D :D :D :D
Γιατί άραγε :question: σε κάτι topics σαν κι αυτό (φυσικά και δικά μου) νοιώθω κάποια ΧΩΡΟΧΡΟΝΙΚΗ στρέβλωση;
Από που ξεκίνησα στο πρώτο post και που βρίσκομαι στο τελευταίο... :hammer:
Κάτι σε θεωρία ΥΠΕΡΧΟΡΔΩΝ ίσως μου έλυνε την απορία :D :D
Αγαπητότατοι @Cordis και Mods, έχετε αφ'ενός ΠΟΛΥ δίκιο στο επιχείρημα:
cordis έγραψε:για να μη χαλας την συζήτηση οπωτε θέλεις εσύ.
Ωστόσο, ΑΝ ΓΙΝΕΤΑΙ, θα πρότεινα τη μέση λύση, που γράφτηκε από τον @fiskilis:
fiskilis έγραψε:εεεε αφου θες να κανεις σωστη δουλεια να σε κανουν Mod μονο των δικων σου μηνυματων !!!
(Έστω να μπορεί να διαγράφει ΜΟΝΟ τα δικά του posts) Αν μετά από τόσα μίλια και ώρες πτήσης κριθεί ο @Connorας, ή ο @fiskilis, ή όποιος άλλος, ως HONORARY+ MEMBER, να αποκτά τη δυνατότητα κάποιας ισχυρότερης επεξεργασίας των δικών του posts. Αν ο στενός πυρήνας του FS κρίνει κάποιο μέλος έμπιστο-πλέον για κάτι τέτοιο, και αν είναι εφικτό-τεχνικά... Γιατί όχι;;; Σκεφτήτε μόνο, από πόση 'μπακαλοδουλειά' ελαφρύνονται οι Mods!
ΑΠΟΛΥΤΗ εμπιστοσύνη δεν μπορώ να έχω ούτε στον εαυτό μου τον ίδιο! Αύριο, ένα αφανές εγκεφαλικό επισόδειο μπορεί να με κάνει κυριολεκτικά αγνώριστο. "General System Failure - Please Reboot :D "
Όμως με τα ως τώρα δεδομένα, γνωρίζω πλέον ότι μπορώ να σας εμπιστευτώ περισσότερο από κάποιους/πολλούς άλλους. Και με αυτά τα δεδομένα δρω και πορεύομαι... Τόσο απλά!
Εξ'άλλου δείτε το και αλλιώς: Δίνοντας π.χ. στον @fiskilis (ως HONORARY+ MEMBER) τη δυνατότητα διαγραφής των δικών του posts, του δίνετε ένα κάποιο ερέθισμα/κίνητρο για ακόμα περισσότερη προσφορά...Αναγνώριση στην αναγνώριση :wink:
(Κάτι τέτοια 'μανατζερίστικα' γράφω και θα με πάρουν καμμιά μέρα με τις κοτρώνες :D )
PC-Ponemenos
Εικόνα

Άβαταρ μέλους
fiskilis
Honorary Member
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από fiskilis » 12 Οκτ 2008 09:24

DGeorge έγραψε:Εξ'άλλου δείτε το και αλλιώς: Δίνοντας π.χ. στον @fiskilis (ως HONORARY+ MEMBER) τη δυνατότητα διαγραφής των δικών του posts, του δίνετε ένα κάποιο ερέθισμα/κίνητρο για ακόμα περισσότερη προσφορά...Αναγνώριση στην αναγνώριση :wink:
(Κάτι τέτοια 'μανατζερίστικα' γράφω και θα με πάρουν καμμιά μέρα με τις κοτρώνες :D )
εγω ουδεποτε ζητησα κατι παραπανω οποτε σας παρακαλω ουτε σαν παραδειγμα μην βαζετε το ονομα μου

Άβαταρ μέλους
DGeorge
Honorary Member

Δημοσίευση από DGeorge » 12 Οκτ 2008 10:17

Αγαπητέ @fiskilis Καλημέρα,
Ζητώ ταπεινά συγγνώμη για την οιουδήποτε είδους παρεξήγηση που προκάλεσα :cry:
Ωστόσο, αν σου προσφερθεί κάτι ως αναγνώριση των υπηρεσιών σου, μπορείς ΑΝΕΤΑ να μην το δεχτείς.
Φυσικά και δεν το ζήτησες!
Διαφορετικά δεν θα ήταν ΑΝΑΓΝΩΡΙΣΗ αλλά ΠΛΗΡΩΜΗ (σε είδος).
Η Αναγνώριση, ο Σεβασμός, η Φιλία κλπ. κλπ. δεν ζητούνται, δεν απαιτούνται...! Μόνο Κερδίζονται, και συνηθέστατα μετά από πολύ Ιδρώτα, Θυσίες (ίσως δάκρυα και κάποτε -σπάνια- και αίμα).
Θα σου βάλω όμως και κάτι δύσκολο:
Έστω ότι αύριο ο @Cordis και τα παλληκαρόπουλά του έρθουν και σου προσφέρουν τον τίτλο του HONORARY+ MEMBER με τις αρμοδιότητες που γράφω πριν:
"Φίλε @fiskilis, το Freestuff κι εμείς αποφασίσαμε να σου απονείμουμε τον τίτλο του HONORARY+ MEMBER, ως ένδειξη αναγνώρισης των υπηρεσιών σου προς όλους! Από σήμερα θα μπορείς να διαγράφεις δικά σου posts, όποτε και όταν κρίνεις αυτό σκόπιμο."
Μπορείς ανετότατα να το αρνηθείς...
Και έστω ότι το αρνείσαι! Αρνείσαι κατά κάποιον τρόπο το "Ειλικρινές Ευχαριστώ!" τους.

Μεθαύριο λοιπόν, επειδή με κάποιο post μου (έστω κατά τύχη) σου έσωσα κάποια μεγάλη δουλειά (υποθέσεις λέμε τώρα), θέλεις ΕΣΥ ως αναγνώριση να μου κάνεις δώρο ένα super-douper PC που θα ψήνει και καφέ στη χόβολη.
Μπορώ κι εγώ ανετότατα να το αρνηθώ...
Και έστω ότι το αρνούμαι!

Δεν θα νοιώσεις ΚΑΠΩΣ, που αρνήθηκα το "Ειλικρινές Ευχαριστώ!" σου;
Κι εδώ μπαίνει η δύσκολη ερώτηση:
Γιατί θα πρέπει να δεχτώ το "Ειλικρινές Ευχαριστώ!" σου, όταν εσύ απέρριψες το "Ειλικρινές Ευχαριστώ!" άλλων;

Όταν θέλεις/επιθυμείς να δέχονται τα (από καρδιάς) δώρα σου, ΜΑΛΛΟΝ θα πρέπει να δέχεσαι κι εσύ τα (από καρδιάς) δώρα άλλων!

Φιλικότατα ΠΑΝΤΟΤΕ, κι εκ των προτέρων ζητώ πάλι συγγνώμη για οποιοδήποτε ΙΧΝΟΣ παρεξηγήσιμης φράσης μου. :D :D
PC-Ponemenos
Εικόνα

Άβαταρ μέλους
GeoStuff
Honorary Member

Δημοσίευση από GeoStuff » 12 Οκτ 2008 11:08

fiskilis έγραψε:
DGeorge έγραψε:Εξ'άλλου δείτε το και αλλιώς: Δίνοντας π.χ. στον @fiskilis (ως HONORARY+ MEMBER) τη δυνατότητα διαγραφής των δικών του posts, του δίνετε ένα κάποιο ερέθισμα/κίνητρο για ακόμα περισσότερη προσφορά...Αναγνώριση στην αναγνώριση :wink:
εγω ουδεποτε ζητησα κατι παραπανω οποτε σας παρακαλω ουτε σαν παραδειγμα μην βαζετε το ονομα μου
Fiskilis δεν βλέπω τον λόγο για τόση ένταση... Ούτε άλλαξε κάτι από αυτά που είπες ούτε σε προσέβαλε με κάποιον τρόπο... Αν μη τη άλλο σαν καλό το είπε ο DGEORGE...

Όταν γράφεις κάτι σε ένα φόρουμ θα το σχολιάζει όποιος θέλει... Και όταν θέλει...
Κούκλα Μου Φρεγάτα Σκίζεις Τον Ωκεανό... Μοιάζεις Στον Τιτανικό!!!

Άβαταρ μέλους
Connor MacLeod
Honorary Member
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Connor MacLeod » 12 Οκτ 2008 11:29

Παρακαλώ όχι εντάσεις τετοιου ίδους σε topics δικά μου.
Ανιξτε ενα νεο, δικοσας topic και μαλωστε οσο θελετε.

ευχαριστω.

Άβαταρ μέλους
DGeorge
Honorary Member

Δημοσίευση από DGeorge » 12 Οκτ 2008 12:29

Όταν ο λαός μας (και φυσικά κι άλλοι λαοί του κόσμου) λέει: "Το πρόσωπο είναι σπαθί!" σε κάτι τέτοιες φάσεις αναφέρεται. Μετά -ΠΟΛΥ ΜΕΤΑ- το είπαν 'γλώσσα του σώματος'.
Γεγονός είναι ότι σε Γραπτό Λόγο, πάντα υπάρχει ο κίνδυνος να παρεξηγηθούν τα γραφόμενα, ίσως κι από τη θέση ενός κόμματος ( , όχι του άλλου :D ).
Γι'αυτό ξαναδιαβάζω τρεις και τέσσερεις φορές όσα γράφω (προεπισκόπηση στην προεπισκόπηση) και ζητώ τόσο εύκολα τη ΣΥΓΓΝΩΜΗ από τον 'συνομιλητή' μου. Σε καμμιά περίπτωση δεν έχω σκοπό να εμπλακώ σε παρεξήγηση, ένταση, ή να τσακωθώ με οιονδήποτε από εσάς.
Θα ήταν ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ Αγνωμοσύνη, Αχαριστία και Γαϊδουριά εκ μέρους μου, μετά από τη βοήθεια και τη συμπαράσταση που έχω δεχτεί από όλους σας μαζί, και τον καθένα σας ξεχωριστά.
Θάθελα να μπορώ να σας νοιώθω φίλους μου, και να αισθάνομαι σίγουρος, ότι και στη μεγαλύτερη γκάφα μου δεν θα υπάρξει Υποψία Σκοπιμότητας. Με ένα PM "Γιώργο τι εννοείς εκεί;", ή "Γιώργο διόρθωσε αυτό γιατί παρεξηγείται. Διαβάζεται κι έτσι....." και το πράγμα λύνεται αυτομάτως.
Ήρθα στην παρέα για να πάρω όσα ο ταπεινός νους μου μπορεί από την τεράστια database του FS. Ωστόσο νοιώθω ΗΘΙΚΑ υποχρεωμένος να προσφέρω ό,τι μπορώ από τις ελάχιστες γνώσεις/εμπειρίες μου, και να προκαλέσω τουλάχιστον ένα χαμόγελο ανακούφισης/ικανοποίησης παραπάνω.
Αν κάποτε πετυχαίνω το αντίθετο (στραβομάρα :o έχω αρκετή :P ), εκτός από τα PM, έχω αφήσει και το email μου ώστε κάπως να λάβω -τελικά- την ειδοποίηση για κίνδυνο παρεξήγησης και να διορθωθεί το πράγμα πριν πάρει έκταση και δημιουργήσει εντάσεις.
Ελπίζω να μην σας ζάλισα
:D :D :D :D
PC-Ponemenos
Εικόνα

Άβαταρ μέλους
Connor MacLeod
Honorary Member
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Connor MacLeod » 12 Οκτ 2008 14:35

Γιώργο μην μου στεναχωριέσαι.

Ρε, μην πειράζετε τον Γιώργο.

Φαντάζομαι παρεξιγιση ηταν ας τελιώσει εδω. Αντε μην αρχίσω να σβήνω posts τωρα....

Απάντηση

Επιστροφή στο “Υποστήριξη και προτάσεις”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες