Ανέβασμα δικών μου σελιδών στο joomla

Joomla! forum. Joomla! Questions and Answers.

Συντονιστές: Super-Moderators, WebDev Moderators, PHP Moderators

Απάντηση
nikpony

Δημοσίευση από nikpony » 10 Οκτ 2008 01:31

Καλησπέρα σας!
Είμαι καινούργιος στο θέμα joomla,δηλαδή πιο καινούργιος δεν γίνεται και δεν έχω σχεδόν,ιδέα.
Έχω εγκαταστήσει την 1.5.7 όλα εντάξει αλλά επέλεξα να μην εισάγει αυτόματο περιεχόμενο γιατί με μπέρδευε πολύ.
Τώρα που εγώ έχω φτιάξει τις σελίδες μου σε html πως μπορώ να τις ανεβάσω πάνω στο joomla για να τις διαχειρίζομαι απο κει?Πείραξα το template και έσβησα όλο τον κώδικα του και έβαλα αυτόν της δικιάς μου σελίδας και βέβαια δεν ξέρω που να ανεβάσω ένα αρχείο flash που έχω βάλει στη σελίδα μου και έτσι η σελίδα εμφανίζεται κενή.Δεν ξέρω αν ήταν λογικό αυτό που έκανα αλλά αυτό βρήκα.Έχω παιδευτεί πολύ και θέλω λίγη βοήθεια από κάποιον έμπειρο.

txc

Δημοσίευση από txc » 10 Οκτ 2008 09:45

to kalitero pou exeis na kaneis einai na breis ena prosarmosmeno template ( psakse sto google) na to anebaseis sto joomla kai na to diaxeiristeis sta protipa ta dika sou

kai na katalabeis oti sto joomla den ftiaxneis dikes sou selides kai tis anebazeis
sou dinei ti dinatotita na ftiaxneis ta menu pou theleis, kai na ta antistoixeis me to periexomeno pou exeis anebasei
einai automati diadikasia

nikpony

Δημοσίευση από nikpony » 10 Οκτ 2008 12:30

Σ' ευχαριστώ πολύ όπως και να χει.

Απάντηση

Επιστροφή στο “Joomla! γενικά”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης