Ποια εταιρια κατασκευης ιστοσελιδας μου προτεινετε?

ζητάτε υπηρεσίες σχετικά με την κατασκευή σελίδων; (design, web hosting, graphics, web programming).

Συντονιστής: Super-Moderators

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
greekpirates
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από greekpirates » 11 Νοέμ 2008 16:27

Θελω να με βοηθησετε γιατι εχω αναλαβει να βρω μια εταιρια η οποια θα δημιουργησει αυτην σελιδα αλλα απο κει και περα θα ηθελα να μου δειξει πως θα μπορω να διαχειριζομαι εγω καποια πραγματα , ας πουμε να βαζω εγω μια εικονα στην σελιδα η ενα κειμενο.. Ευχαριστω...

id12586
στις καρδιές μας
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από id12586 » 11 Νοέμ 2008 18:14

Υπάρχουν πάρα πολλές εταιρίες και πολλοί ιδιοκτήτες γράφουν στο Freestuff.

Ξεκίνα απο κάποιον κατάλογο (όπως πχ το παρακάτω που έχει μερικές)
http://directory.way.gr/Υπολογιστές_Δια ... Designers/
Και να ψάξεις στο internet σχόλια για την κάθε εταιρία και προηγούμενες δουλειές τους.. ;)
Chris at your Services
ΕικόναSacame de Aqui

ALR
Honorary Member

Δημοσίευση από ALR » 11 Νοέμ 2008 19:05

Καλησπέρα,

σε ενδιαφέρει να έχετε άμεση επαφή, δηλαδή να είναι στην πόλη σου είναι να είναι ικανή για συναντήσεις μαζί σου;

Αναφέρεις τουριστικό γραφείο. Θέλεις να έχει αυτόματο σύστημα κρατήσεων; Ψάχνεις κάτι σαν και αυτό πχ www.cosmoroes.gr ;
Θέλεις απλώς να ανανεώνεις τις προσφορές της εταιρίας και τα άρθρα που ενδεχομένως θα γράφετε;
Θέλεις να συνδεθείτε με κάποιο εξωτερικό σύστημα το οποίο έχετε εγκατεστημένο; Πχ κάποιο ERP ή οτιδήποτε άλλο που θα απαιτήσει διασύνδεση 2 λογισμικών..

Ψάχνεις κάτι φανταζύ σε flash ή ψάχνεις κάτι πιο λειτουργικό;

Σε ενδιαφέρουν άμεσα οι μηχανές αναζήτησης;

Ποιο είναι το budget σου;

Ποιες είναι οι γνώσεις σου πάνω στους υπολογιστές; Πχ ms word, excel κτλ.. (αυτό βοηθά πολύ )

Οι απαντήσεις στις πάνω ερωτήσεις θα σκιαγραφήσουν το προφίλ της ιστοσελίδας που ψάχνεις και θα βοηθήσουν πολύ στο να βρείς μια σωστή εταιρία με μια σωστή τιμή για την περίπτωση σου, γιατί αν επιλέξεις στα τυφλά, μπορείς να πληρώσεις από 2.500 ευρώ εώς 50.000.
Γίνονται πραγματάκια

Άβαταρ μέλους
greekpirates
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από greekpirates » 12 Νοέμ 2008 12:32

Πολυ καλη η σελιδα που μου προτεινες...κατι παρομοιο ψανχω και εγω.Απλα δεν εχω βρεθει ακομα με το παιδι ωστε να μιλησουμε ακριβως το budget,τι ακριβως θελει.Απλα ειπα να κανω μια αναζητηση στο ιντερνετ ωστε να εχω μια σφαιρικη εικονα στο τι παιζει με τις εταιρειες...Σας ευχαριστω παιδια...Μολις μιλησω με το παιδι και δω τι ακριβως θελει και χρειαστω να ρωτησω κατι θα επιστρεψω

Απάντηση

Επιστροφή στο “Αναζήτηση Υπηρεσιών διαδικτύου”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης