Αναζήτηση SEO

Ψάχνετε για δουλειά; Καταχωρήστε το βιογραφικό σας εδώ.

Συντονιστής: Super-Moderators

Απάντηση
ernesto_che
Επικοινωνία:

Αναζήτηση SEO

Δημοσίευση από ernesto_che » 19 Νοέμ 2008 13:22

Αναζητούμε κάποιον που να κάνει SEO οι ιστοσελίδες και οι λέξεις κλειδιά ποικίλουν.
Εάν υπάρχει κάποιος που να ασχολείτε επαγγελματικά με το SEO ας στήλει PM.

Ευχαριστώ

Άβαταρ μέλους
KGP
Honorary Member

Αναζήτηση SEO

Δημοσίευση από KGP » 19 Νοέμ 2008 20:59

giati den epikinoneis me tin mindworks.gr ? i ton sinepitheto?
*Στην Ελλάδα δεν χρειάζεται να σκέφτεσαι...χάνεις πολύτιμο χρόνο!
*"The power of accurate observation is frequently called cynicism by those who don't have it." -George Bernard Shaw (1856-1950)
*The purpose of argument should not be victory, but progress.

Άβαταρ μέλους
scoobby
Επικοινωνία:

Αναζήτηση SEO

Δημοσίευση από scoobby » 19 Νοέμ 2008 21:01

μαλλον θα του φανηκαν ακριβοι.... :) :P

Άβαταρ μέλους
KGP
Honorary Member

Αναζήτηση SEO

Δημοσίευση από KGP » 19 Νοέμ 2008 21:03

diladi iparchei allou edo stin ellada ftinotera? afou oi perisoteroi einai pio akrivoi apo agores opos i UK, Germany kai US ...
*"The power of accurate observation is frequently called cynicism by those who don't have it." -George Bernard Shaw (1856-1950)

Άβαταρ μέλους
scoobby
Επικοινωνία:

Αναζήτηση SEO

Δημοσίευση από scoobby » 19 Νοέμ 2008 23:46

εγω πλακα κανω,δεν ξερω στα αληθεια εαν εχει απευθηνθει ο φιλος στην mindworks.gr η σε καποια αλλη,αυτο που ξερω ειναι οτι χρεωνουν ακριβα για σεο οι ελληνες οπως χρεωνουν ακριβα και στης αλλες υπηρεσιες σχετικα με το ιντερνετ μιας και δεν υπαρχει τοσο μεγαλος ανταγωνισμος.....

Άβαταρ μέλους
eco0328

Αναζήτηση SEO

Δημοσίευση από eco0328 » 20 Νοέμ 2008 11:56

scoobby έγραψε:εγω πλακα κανω,δεν ξερω στα αληθεια εαν εχει απευθηνθει ο φιλος στην mindworks.gr η σε καποια αλλη,αυτο που ξερω ειναι οτι χρεωνουν ακριβα για σεο οι ελληνες οπως χρεωνουν ακριβα και στης αλλες υπηρεσιες σχετικα με το ιντερνετ μιας και δεν υπαρχει τοσο μεγαλος ανταγωνισμος.....

Οχι, δεν χρεώνουμε ακριβά.

Και συμπληρώνω, για αυτά που κάνουμε μάλλον χρεώνουμε και οικονομικά.

Αν μια εταιρία όμως πάει σε έναν SEO guy και αυτός του δώσει μια προσφορά για 10 keywords, και έρθει σ εμάς μετά ναι μάλλον θα του φανούμε ακριβοι. Γιατί το μοντέλο χρέωσης με βάση τα keywords είναι ξεπερασμένο, και εμείς δουλεύουμε με συμβόλαια 8 -12 μηνών. Και μέσα σε ένα οχτάμηνο με ένα καλό optimization είναι αναμενόμενο να φέρεις χιλιάδες κόσμου από χιλιάδες αναζητήσεις.

Αυτό που θέλω να πω είναι ότι δεν υπάρχει μια κοινή πορεία του κλάδου στα μοντέλα τιμολόγησης και αυτό είναι πρόβλημα. Αυτές οι διαφορές στην πολιτική χρέωσης είναι μεγάλο πρόβλημα και μόνο με συναντήσεις και κοινή συνενόηση μπορούν να λυθούν.

@ernesto_che σου έγραψα pm

Άβαταρ μέλους
scoobby
Επικοινωνία:

Αναζήτηση SEO

Δημοσίευση από scoobby » 20 Νοέμ 2008 13:21

Οποιος θελει να κανει μια σοβαρη δουλεια θα πρεπει να πληρωσει και εσεις απο οτι εχω δει ειστε οι καλυτεροι η τουλαχιστον μεσα στους 5 καλυτερους,οποτε εαν θες σχεδον σιγουρα αποτελεσματα θα πρεπει να πληρωσεις και σιγουρα θα ανταμειφθεις για αυτο εαν εχεις καταστρωσει ενα καλο πλαν.Εγω θα σας ζητουσα της υπηρεσιες σας αλλα επειδη ξερω οτι δεν μπορεις να εγγυηθεις με σιγουρια της 3 πρωτες θεσεις (ειμαι πρωτη-δευτερη σελιδα για της λεξεις μου ηδη) δεν προχωραω σε προταση.

Άβαταρ μέλους
Figaro
Honorary Member

Αναζήτηση SEO

Δημοσίευση από Figaro » 21 Νοέμ 2008 19:46

scoobby έγραψε:Εγω θα σας ζητουσα της υπηρεσιες σας αλλα επειδη ξερω οτι δεν μπορεις να εγγυηθεις με σιγουρια της 3 πρωτες θεσεις (ειμαι πρωτη-δευτερη σελιδα για της λεξεις μου ηδη) δεν προχωραω σε προταση.
Isws de katalaba ti ennoeis.. alla iparxei sovarh etairia pou prosferei eggyisi gia tis prwtes theseis ?? :o

Άβαταρ μέλους
KGP
Honorary Member

Αναζήτηση SEO

Δημοσίευση από KGP » 21 Νοέμ 2008 21:26

fisika iparchei... alla to kanei mono gia tin wikipedia ...ante na archisoume tin kremala... g****e

Άβαταρ μέλους
scoobby
Επικοινωνία:

Αναζήτηση SEO

Δημοσίευση από scoobby » 21 Νοέμ 2008 22:07

Figaro έγραψε:
scoobby έγραψε:Εγω θα σας ζητουσα της υπηρεσιες σας αλλα επειδη ξερω οτι δεν μπορεις να εγγυηθεις με σιγουρια της 3 πρωτες θεσεις (ειμαι πρωτη-δευτερη σελιδα για της λεξεις μου ηδη) δεν προχωραω σε προταση.
Isws de katalaba ti ennoeis.. alla iparxei sovarh etairia pou prosferei eggyisi gia tis prwtes theseis ?? :o

Οχι βεβαια,αυτο ακριβως λεω...

Απάντηση

Επιστροφή στο “Αναζήτηση Εργασίας”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης