ψαχνω προγραμματα για να με βοηθησουν στην καλυτερη σχεδιαση της ιστοσελιδας μου..

Από που να ξεκινήσω; Που θα βρω; κ.α. γενικές ερωτήσεις για την δημιουργία μιας ιστοσελίδας.

Συντονιστές: WebDev Moderators, Super-Moderators

Απάντηση
gergeo

ψαχνω προγραμματα για να με βοηθησουν στην καλυτερη σχεδιαση της ιστοσελιδας μου..

Δημοσίευση από gergeo » 22 Νοέμ 2008 15:46

καλησπέρα..θα ήθελα να μου πείτε με ποια προγραμματα μπορω να κανω τα εξής(για την ιστοσελίδα που θα δημιουργήσω):
1)να δημιουργησω βιντεακι με αποτελεσματα,βαθμολογιες και αλλα οπως δειχνουν στο supersport..με background..
2)επίσης θα ήθελα ενα προγραμμα που να σβηνει το σημα των καναλιων..δηλαδη αντι για το σημα να βαζω πχ μαυρο στο πανω μερος,οπως το κανουν μερικα καναλια..

αν εχετε κατι αλλο που θα βοηθουσε για το site μου(αθλητικό) ας το προσθέσετε εδώ με οδηγιες και σε τι χρησιμευει το καθενα(με 2 λογια)..οποιος μπορει ας βοηθησει..

αν δεν ειναι σωστο το μερος που ανεβασα το thread παρακαλω τους admin να το μεταφερουν στο σωστο μερος.. :wink:

Άβαταρ μέλους
dimsis
Reporter

Δημοσίευση από dimsis » 22 Νοέμ 2008 17:42

Αν κάνεις το 2 να περιμένεις κυνήγι από τα κανάλια για πνευματικά δικαιώματα... ακόμα και χωρίς να το βγάζεις δηλαδή το σηματάκι τους, πάλι μπορεί να σε κυνηγήσουν. Ιδιαίτερα για αθλητικά που γράφεις που εκεί τα σκάνε χοντρά για να παίζουν στιγμιότυπα στις ειδήσεις - εκπομπές στην TV.

Αυτό που ψάχνεις είναι ένα πρόγραμμα επεξεργασίας video (video editing software), από τα καλύτερα για home use είναι αυτά της Pinnacle και συγκεκριμένα το Pinnacle Studio αλλά δες και εδώ ένα συγκριτικό και για άλλα γνωστά και προτεινόμενα: http://video-editing-software-review.toptenreviews.com/

Άβαταρ μέλους
devilfw

Δημοσίευση από devilfw » 27 Νοέμ 2008 18:37

συμφωνω με τον dimsis.καθετα.... και σε ολα...(και για τα προγραμματα)

Απάντηση

Επιστροφή στο “Γενικές ερωτήσεις κατασκευής ιστοσελίδων”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες