Να την κάνουν ή να μην την κάνουν την δουλεια τους τελικα?

Προβληματισμοί και ανταλλαγή ιδεών από την Επικαιρότητα και διάφορα άλλα θέματα.

Συντονιστής: Super-Moderators

Άβαταρ μέλους
Connor MacLeod
Honorary Member
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Connor MacLeod » 07 Δεκ 2008 21:04

στις ΗΠΑ υπάρχουν 17.000 νεκροί από όπλο κάθε χρόνο,
Φταίει ο μπάτσος, φταίει ο μπάτσος... έλεος δλδ.
:respect:
Meizu MX5(5.5"/8Core/3GB/32GB/Sony IMX220 20.7MP)
PC 27'' (3770@3.4/16GB/560SE/500GB SATA3/650W S12G)
Mac mini (2.5GHz/8GB/6630/90GB GorsairGT)

Άβαταρ μέλους
Aflex

Δημοσίευση από Aflex » 07 Δεκ 2008 21:11

02) Aflex είσαι πολύ μικρός ακόμα για να κρίνεις κοινωνίες κτλ κτλ κτλ... Είσαι μόλις 16 και έχεις πολλά να μάθεις για το τι θα πει "κανονικός" και για το αν η αστυνομία χρειάζεται ή όχι...
Θέλω πολύ να σου απαντήσω πάνω σε αυτά που λες, μιας και ούτε πολύ μικρός είμαι για να κρίνω ούτε ζω σε άλλον πλανήτη, και να μιλήσω για την υποκειμενικότητα του κανονικού. Ποτέ δεν είπα ότι δε χρειάζεται η αστυνομία. Καθίκια σαν τον τύπο που σκότωσε τον φίλο μου δε χρειαζόμαστε.
Τελειώνω εδώ γιατι το βλέπω το κλείδωμα και βλέπω και τους αντιρισίες "ξερόλες" με χρόνια εμπειρίας να με κατατρώνε στο μέλλον.

Άβαταρ μέλους
manolism
Super Moderator
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από manolism » 07 Δεκ 2008 21:16

Το "καθίκι" που λες έχει 3 παιδιά να θρέψει και πάνω στον πανικό του για την ζωή του έκανε αυτό που έκανε.

Δηλαδή αν δεν κάνανε τίποτα και τους βγάζανε έξω από το περιπολικό και τους ξεβρακώνανε θα ήταν όλα καλά; Τώρα θα μιλάγαμε για εξευτελισμό της αστυνομίας από 30 πιτσιρικάδες και άλλα τέτοια ωραία;

Ο νόμος είναι νόμος και οποιανού δεν του αρέσει να τον ακολουθεί ας κλειδωθεί μέσα στο σπίτι του.

Άβαταρ μέλους
GeoStuff
Honorary Member

Δημοσίευση από GeoStuff » 07 Δεκ 2008 21:17

Να μου απαντήσεις ρε συ Aflex... Αν δεν ήθελα απάντηση θα έλεγα απλά "Κάποιος είναι πολύ μικρός..." Δεν συνηθίζω να κάνω σχόλια απρόσωπα...

Οι ξερόλες απλά θα σου πουν "σκέψου πριν μιλήσεις" γιατί δεν ξέρεις τι έγινε... ΔΕΝ ήσουν εκεί... Περίμενε και μετά μίλα...

Καθίκια??? Έχεις ήδη καταδικάσει ΧΩΡΙΣ καν να ξέρεις ρε... Αυτό θα πεί ξερόλας... Περίμενε να μάθεις...

Ο Lunar κατάλαβε τι εννοώ... Δες και την άλλη πλευρά...
Κούκλα Μου Φρεγάτα Σκίζεις Τον Ωκεανό... Μοιάζεις Στον Τιτανικό!!!

Άβαταρ μέλους
fafos
Script Master

Δημοσίευση από fafos » 07 Δεκ 2008 21:25

Symfona me tin omologia toy idioy toy astynomikoy, pige parkare to aytokinito kai gyrise gia na "sikosei" tsampoyka! giati prospatheite na dikaiologisete ena xameno kormi?

Eftaige o pitsirikas poy pige sto internet cafe na giortasei tin giorti toy filoy toy?

nai! ftaiei o mpatsos! giati den sas aresei? einai enas alhths opos alhtes einai kai oi "anarxikoi" pou kaine tis periousies tou kosmou!

Άβαταρ μέλους
cordis
Administrator, [F|H]ounder, [C|S]EO
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από cordis » 07 Δεκ 2008 21:31

Επειδή έχετε ξεφύγει όλοι και έχουμε αρχίσει χαρακτηρισμούς και ύβρεις το θέμα αυτό σταματάει κάπου εδώ.

Ευχαριστώ.
Δεν απαντάω σε προσωπικά μηνύματα με ερωτήσεις που καλύπτονται από τις ενότητες του forum. Για ο,τι άλλο είμαι εδώ για εσάς.
- follow me @twitter

Κλειδωμένο

Επιστροφή στο “Επικαιρότητα & Διάφορες Συζητήσεις”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης