Αγαπητή Dr. Elli, οι γυναίκες με φοβούνται...

Ας χαλαρώσουμε και λίγο... Aς κουτσομπολέψουμε μια σταλιά, ας πούμε και κανένα ανέκδοτο!

Συντονιστές: theiapythia, Super-Moderators

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
cordis
Administrator, [F|H]ounder, [C|S]EO
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από cordis » 20 Μάιος 2003 10:46

Είμαι ένας νέος πλούσιος, όμορφος, ψηλός, με πλούσια προσόντα και ψυχικά αποθέματα και διαθέτω κι ένα από τα ακριβότερα μονοθέσια αμάξια που κυκλοφορούν. Συνήθως μου την πέφτουν top-models, όμως το μεγάλο μου πρόβλημα είναι ότι με καμία γυναίκα δεν έχω προχωρήσει όσο θα ήθελα... και πιστεύω ότι ο λόγος είναι ο δυναμικός μου χαρακτήρας.

Πχ.. μπαίνω σε ένα hi-class club και μέσα σε 15 με 20 λεπτά με έχουν από δίπλα οι ωραιότερες γυναίκες του χώρου. Διαλέγω μια στην τύχη, γιατί όλες είναι ωραίες, και την κάνουμε για τα υπόλοιπα... Βγαίνουμε έξω, τους δίνω την διεύθυνση του σπιτιού μου και 1000 ευρώ για να πάρουν ταξί να έρθουν, μπαίνω στο μονοθέσιό μου και πηγαίνω και περιμένω στο παραλιακό μου σπίτι..

Όμως αυτές ποτέ δεν εμφανίζονται..

Όπως είπα παραπάνω πιστεύω ότι τελικά οι γυναίκες φοβούνται τους έξυπνους, ωραίους, και δυναμικούς άντρες..

Εσύ τι λες;
Δεν απαντάω σε προσωπικά μηνύματα με ερωτήσεις που καλύπτονται από τις ενότητες του forum. Για ο,τι άλλο είμαι εδώ για εσάς.
- follow me @twitter

Άβαταρ μέλους
Elli
Honorary Member
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Elli » 20 Μάιος 2003 11:53

Εγώ λέω ότι φταίνε τα καβούρια που έχεις στην τσέπη σου. Που πας αγόρι μου με 1000 ευρώπουλα; Τι μας πέρασες εμάς τις γυναίκες ψιλικατζούδες; ΕΕΕΕΕΕΕε;;;;;;;;; :hammer:

Άβαταρ μέλους
telxina
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από telxina » 20 Μάιος 2003 13:12

Na afiseis to monothesio ke na pareis ke esi taxi! Mazi me ti gineka! Ma einai dinaton na plirosei gineka to taxi? :hammer:

Άβαταρ μέλους
Elli
Honorary Member
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Elli » 20 Μάιος 2003 14:58

Υπάρχει και άλλη εξήγηση Γιάννη μου γιατί έφαγες πόρτα από την τύπισσα. Μπορεί να έχει πρόβλημα με τα αρθριτικά της και να σκέφτηκε "Που να πηγαίνω τώρα σε παραλιακό σπίτι. Υγρασία θα έχει και θα πονάνε τα κοκκαλάκια μου".

Ή μπορεί ο ταξιτζής που πήρε για να την φέρει στο σπίτι σου να ήταν ομορφότερος από σένα οπότε σε άφησε εσένα σύξυλο και πήγε μαζί του να φάνε τα 1000 ευρώ που της έδωσες εις υγείαν του κορόιδου :hammer: :pint:

Άβαταρ μέλους
cordis
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από cordis » 20 Μάιος 2003 21:13

Elli έγραψε:Ή μπορεί ο ταξιτζής που πήρε για να την φέρει στο σπίτι σου να ήταν ομορφότερος από σένα οπότε σε άφησε εσένα σύξυλο και πήγε μαζί του να φάνε τα 1000 ευρώ που της έδωσες εις υγείαν του κορόιδου :hammer: :pint:
Μα δεν υπάρχει ομορφότερος από εμένα...
γιατί μωρέ.. τι να φάνε με 1000 ευρώ... σε μια αλλαγή λαδιών του μονοθεσίου μου δίνω πολύ περισσότερα..
Δεν απαντάω σε προσωπικά μηνύματα με ερωτήσεις που καλύπτονται από τις ενότητες του forum. Για ο,τι άλλο είμαι εδώ για εσάς.
- follow me @twitter

Άβαταρ μέλους
Enigma
Honorary Member

Δημοσίευση από Enigma » 20 Μάιος 2003 22:01

Φίλε μου καλά να πάθεις!

Αφού την διαλέγης την γυναίκα στην τύχη, αυτό σημαίνει ότι δεν έχεις προσωπικότητα, και κριτήρια για να κάνεις μια σωστή επιλογή!!

Είναι δυνατόν να τις πάει ταξί! Χαλάς όλο το σκηνικό! Πρέπει να έχεις τουλάχιστον και τον oδηγό σου με την Limo...

Και οι γυναίκες δεν τους πάνε καθόλου τους Άνδρες που δεν έχουν προσωπικότητα και στιλ! :wink: :lol:
Εικόνα

Άβαταρ μέλους
kvar1980

Δημοσίευση από kvar1980 » 21 Μάιος 2003 12:47

pare kanena allo mourato amaksi(afou to xrima reei apo oti fenete) kai na perneis tin gomena mazi sou(wste na min yparxei periptosh na se ksanaftisoun).

Άβαταρ μέλους
cordis
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από cordis » 21 Μάιος 2003 20:37

kvar1980 έγραψε:pare kanena allo mourato amaksi(afou to xrima reei apo oti fenete) kai na perneis tin gomena mazi sou(wste na min yparxei periptosh na se ksanaftisoun).
les na piasei :question:
- follow me @twitter

Άβαταρ μέλους
virusalos

Δημοσίευση από virusalos » 21 Μάιος 2003 22:12

afou to xrhma reei, 8a phgaineis sto club me ena mono8esio kai me ena taksi pou to exeis agorasei kai o odhgos 8a einai ypallhlos sou kai milhmenos. esy 8a feygeis me to mono8esio kai meta to taksi entelws tyxaia 8a erxetai na parei kai th gkomena. opote 8a erxetai paketo spiti sou !

Άβαταρ μέλους
cordis
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από cordis » 22 Μάιος 2003 22:40

virusalos έγραψε:afou to xrhma reei, 8a phgaineis sto club me ena mono8esio kai me ena taksi pou to exeis agorasei kai o odhgos 8a einai ypallhlos sou kai milhmenos. esy 8a feygeis me to mono8esio kai meta to taksi entelws tyxaia 8a erxetai na parei kai th gkomena. opote 8a erxetai paketo spiti sou !
poli sostos... den to eixa skeftei... loipon.. me ta esoda apo to freestuff aytoy toy mina tha agoraso ena taxi..
- follow me @twitter

Άβαταρ μέλους
greek_manager
Honorary Member
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από greek_manager » 22 Μάιος 2003 23:17

mpa kalytera apto na pareis taxi (+thn adeia) na pareis limo...
aka thkouk
Football Manager - H ελληνική κοινότητα
παιχνιδια στρατηγικης - Παίξε Δωρεάν

Άβαταρ μέλους
cordis
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από cordis » 22 Μάιος 2003 23:25

greek_manager έγραψε:mpa kalytera apto na pareis taxi (+thn adeia) na pareis limo...
nai, alla gia limo tha prepei na balo kai ta lefta poy bgazo apo to way.gr.. kai me ekeina ypologiza na paro mia vilitsa stin xalikidiki na tin xariso stin Elli..

limo -i- vilitsa? idou i aporia..
- follow me @twitter

Άβαταρ μέλους
greekbytes
WebDev Moderator
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από greekbytes » 23 Μάιος 2003 04:45

nai, alla gia limo tha prepei na balo kai ta lefta poy bgazo apo to way.gr.. kai me ekeina ypologiza na paro mia vilitsa stin xalikidiki na tin xariso stin Elli..

limo -i- vilitsa? idou i aporia..
tha se maloso!! kai me tis diakopes sto malibou to kalokairi ti tha kaneis? Na ipotheso oti ta esoda tou mina apo to gamesway tha pane gia kati tetoio:
Εικόνα
??

:lol:

Άβαταρ μέλους
cordis
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από cordis » 24 Μάιος 2003 02:43

Elli... pos dierefse afti i fotografia? :hammer: :question: :hammer:
- follow me @twitter

Άβαταρ μέλους
Elli
Honorary Member
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Elli » 24 Μάιος 2003 08:38

John Sclavos έγραψε:Elli... pos dierefse afti i fotografia? :hammer: :question: :hammer:
Το ξέρω Γιάννη μου ότι ήθελες να κρατήσουμε τον γάμο μας μυστικό αλλά από την άλλη ο greekbytes με βρήκε σε στιγμές χοντρής αφραγκίας και έτσι δέχτηκα το 1.000.000 που μου προσέφερε για να τον αφήσω να τη δημοσιεύσει :P :P :P

Απάντηση

Επιστροφή στο “Χαλαρά κι Ανάλαφρα”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες