epithesi kata droopinou

Προβληματισμοί και ανταλλαγή ιδεών από την Επικαιρότητα και διάφορα άλλα θέματα.

Συντονιστής: Super-Moderators

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
telxina
Επικοινωνία:

epithesi kata droopinou

Δημοσίευση από telxina » 21 Μάιος 2003 11:59

Ouf! It seems that xanavrikame pali ton palio kalo mas eafto! :hammer: :hammer: :hammer:

Άβαταρ μέλους
γιαννης
Επικοινωνία:

epithesi kata droopinou

Δημοσίευση από γιαννης » 21 Μάιος 2003 12:38

cdhyper έγραψε:η ηλιθιότητα για μένα είναι πολύ περισσότερο επικίνδυνη από τους Τούρκους γιατί δεν φαίνεται με την πρώτη ματιά και σε καταστρέφει εκ των έσω.

εσυ αγνόησε τον. εμένα ασε με να ασχολούμαι όπως θεωρώ αρμόζον στην κάθε περίπτωση.
Perissotero epikindino apo tin tin ilithiotita ego theoro tin eleipsi ithous, sevasmou kai aksioprepeias.

oloi krinintai apo tin stasi tous cdhypes.

Oson afora ton telxinas pragmati stin sinantisi eipame na dothei topos stin orgi kai otan eipe sto droopino oti "apalasete" afto ithele na pei.

distixos kapoioi se diafora topic ekanan tis gnostes epitheseis ston droopino kai etsi opos itan epireasmenos apo to klima pareksigise ta logia tou telxinas.

Edo pleon den mopoume na poume polla pragmata, as elpisoume oti me pm tha epixeirisoun oi dio tous na vgaloun mia akri.

Tora epidei to sigekrimeno topic anoikse me aformi tin simperifora tou cdhyper kleino legontas oti afto itan aparadekto kai oti tin prosopiki selida tou kathenos den exei kaneis dikaioma na tin krinei kai na tin ekthetei me afto ton tropo, ektos an aftos pou exei tin selida zitisei tin gnomi mas.

Episeis an vlepeis to forun san vima gia na ksespaseis kai na vgaleis ta apothimena sou tote prepei na kaneis mia volta apo ton oikogeniako sou giatro (to leo poli sovara afto).
Εικόνα

Άβαταρ μέλους
cdhyper
Literature Moderator
Επικοινωνία:

epithesi kata droopinou

Δημοσίευση από cdhyper » 21 Μάιος 2003 17:14

Εντάξει έχω έλλειψη ήθους σεβασμού και αξιοπρέπειας και πρέπει να επισκεφτώ τον οικογενειακό μου γιατρό.

Πρώτον εξαιτίας όλων των παραπάνω φυλάξου. Δεν ξέρεις τι μπορεί να σου κάνει κάποιος τρελός ανήθικος και αναξιοπρεπής.

Και Δεύτερον να σαι καλά που δε βγάζεις εσύ τα αποθημένα σου στο forum.

Φέρθηκες κοσμιότατα :lol: :lol:

Κααααλό παιδί
Σύγκριση τιμών Supermarket: http://www.shopnsave.gr
Νέα Ιταλικα επιπλα κουζινας
Για φιλοσόφους: http://filosofia.gr και http://liantinis.org

Άβαταρ μέλους
Drizzt
Honorary Member
Επικοινωνία:

epithesi kata droopinou

Δημοσίευση από Drizzt » 21 Μάιος 2003 17:50

Kai pano poy pane na irenisoune ta pragmata :wink:

Άβαταρ μέλους
γιαννης
Επικοινωνία:

epithesi kata droopinou

Δημοσίευση από γιαννης » 21 Μάιος 2003 19:06

cdhyper έγραψε:Εντάξει έχω έλλειψη ήθους σεβασμού και αξιοπρέπειας και πρέπει να επισκεφτώ τον οικογενειακό μου γιατρό.

Πρώτον εξαιτίας όλων των παραπάνω φυλάξου. Δεν ξέρεις τι μπορεί να σου κάνει κάποιος τρελός ανήθικος και αναξιοπρεπής.

Και Δεύτερον να σαι καλά που δε βγάζεις εσύ τα αποθημένα σου στο forum.

Φέρθηκες κοσμιότατα :lol: :lol:

Κααααλό παιδί
Giati pareksigithikes me afta pou sou eipa? tstststs kako paidi :hammer:

diladi ola afta pou exei akousei o droopinos pos tha eprepe arage na aisthnete e?

esena afta ta liga se peiraksane. Afto einai ena kalo simadi, isos kati vgalis etsi.

Oso gia na filaxto to pairno san asteio, alla an pali to les sovara i elefsina einai konta me to peristeri den tha me xalage mia filosofiki analisi ton gegonoton 8)
Εικόνα

Άβαταρ μέλους
cdhyper
Literature Moderator
Επικοινωνία:

epithesi kata droopinou

Δημοσίευση από cdhyper » 21 Μάιος 2003 19:13

γιαννης έγραψε: diladi ola afta pou exei akousei o droopinos pos tha eprepe arage na aisthnete e?
esena afta ta liga se peiraksane. Afto einai ena kalo simadi, isos kati vgalis etsi.

Έχω περάσει προ πολλού το στάδιο της ηθοπλασίας και της διδακτικής της από ηλίθιους καθηγητές που είχα στο δημοτικό και το γυμνάσιο.

Θα κάνω ρόμπα όποιο άτομο προσβάλλει τη νοημοσύνη μου και την αισθητική μου και θα αναλάβω τις ευθύνες και τις συνέπειες.

Η ζωή δεν είναι Αβραμόπουλος.
Σύγκριση τιμών Supermarket: http://www.shopnsave.gr
Νέα Ιταλικα επιπλα κουζινας
Για φιλοσόφους: http://filosofia.gr και http://liantinis.org

Άβαταρ μέλους
γιαννης
Επικοινωνία:

epithesi kata droopinou

Δημοσίευση από γιαννης » 22 Μάιος 2003 06:32

cdhyper έγραψε:Έχω περάσει προ πολλού το στάδιο της ηθοπλασίας και της διδακτικής της από ηλίθιους καθηγητές που είχα στο δημοτικό και το γυμνάσιο.

Θα κάνω ρόμπα όποιο άτομο προσβάλλει τη νοημοσύνη μου και την αισθητική μου και θα αναλάβω τις ευθύνες και τις συνέπειες.

Η ζωή δεν είναι Αβραμόπουλος.
Giafto loipon paneksipne file mou min dineis aformes na se antimetopizoun opos den theleis.

Kai gia na min pareksigitho sou leo oti den exei sxesi an einai o droopinos, kai gia sena an ekane kapoios kati analogo to idio tha me enoxlouse kai tha to ekana thema.

As kleisoume edo afto to thema, telika ap oti fenete ton anagasate na figei apo to forum, menei na doume an tha epanaliftei afto.
Εικόνα

Άβαταρ μέλους
telxina
Επικοινωνία:

epithesi kata droopinou

Δημοσίευση από telxina » 22 Μάιος 2003 10:57

Lipon na sas po, pos tin exete dei tora? Tha fagothoume metaxi mas gia enan trito?

Tin istoria tin xeroume, ton gianni ton xeroume, ton hyper tha ton gnorisoume avrio, oloi kala pedia eiste, o katheis me tis apopseis tou.

As stamatisei epitelous afto to thema. Opios thelei as iperaspistei ton eafto tou ke mono.

Gianni ke hyper mi xanete faia ousia plz... krima einai! :hammer: :hammer: :hammer:

Άβαταρ μέλους
Elli
Honorary Member
Επικοινωνία:

epithesi kata droopinou

Δημοσίευση από Elli » 22 Μάιος 2003 11:01

Συγνώμη που πετάγομαι σαν το πορδοβούλωμα αλλά δεν έχω καταλάβει κάποια πράγματα (ΟΧΙ ΛΕΜΕ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΞΑΝΘΙΑ). Το θέμα αυτό ξεκίνησε για να κριθεί η συμπεριφορά συγκεκριμένου μέλους και εξελίχθηκε σε καυγά μεταξύ των μελών και των moderators; Είμαστε σοβαροί τέλος πάντων; Δεν νομίζω ότι η φιλοσοφία του Γιάννη όταν δημιούργησε αυτό το forum να ήταν να υπάρχει ένας χώρος όπου θα βγάλουμε όλοι τα απωθημένα μας. Και στο φινάλε αν θέλετε καυγάδες ελάτε στην περιοχή μου Χαλαρά και Ανάλαφρα (αν δεν παινέψεις το σπίτι σου θα πέσει να σε πλακώσει) να ξεκατινιαστούμε κανονικά και με το νόμο βρε αδερφέ. Πάω τώρα αμέσως να ανοίξω σχετικό θέμα. Και να τα ψάλλω ένα χεράκι του Σκλάβου που τον έχω άχτι τον κακούργο τόσο καιρό :hammer:

Απάντηση

Επιστροφή στο “Επικαιρότητα & Διάφορες Συζητήσεις”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες