Βοηθεια για στησιμο vBulletin forum.

Από που να ξεκινήσω; Που θα βρω; κ.α. γενικές ερωτήσεις για την δημιουργία μιας ιστοσελίδας.

Συντονιστές: WebDev Moderators, Super-Moderators

Απάντηση
xman1

Δημοσίευση από xman1 » 27 Δεκ 2008 23:25

Μπορειτε να μου πειτε σιγα-σιγα πως θα φτιαξω ενα φορουμ που θα τρεχει αυτο το λογισμικο?

ευχαριστω πολυ και καλες γιορτες!

Άβαταρ μέλους
patriot
Honorary Member

Δημοσίευση από patriot » 28 Δεκ 2008 02:47

Θα πας στο site της εταιρίας (στην vBulletin στην προκειμένη περίπτωση) και αφού κατεβάσεις οποιο version θες θα ακολουθήσεις τις οδηγίες που λέει εκεί.

Ξέρω ότι δεν σε βοηθάω και πολύ με αυτό που λέω (σε φώτισα δηλ!) αλλά δεν μπορούμε να σου δώσουμε και πολλές πληροφορίες έτσι στο ντούκου! Πάει ανάλογα με τις περιπτώσεις... του τι θες δηλ...ή το που θα σκοντάψεις....κ.τ.λ..... Θα πρέπει να ρωτήσεις κάτι συγκεκριμένο. Αλλά δεν θα χρειαστεί. Οι οδηγίες που έχει εκεί τα γράφουν όλα.... Αρκεί να τις διαβάσεις! :kaloe:
1) Για όποιον γράφει με πολυτονικά....
2) Καλά ακόμα να συνηθίσετε την ιδέα ότι δεν γράφουμε ούτε με greeklish ούτε με κεφαλαία;

xman1

Δημοσίευση από xman1 » 28 Δεκ 2008 14:37

patriot έγραψε:Θα πας στο site της εταιρίας (στην vBulletin στην προκειμένη περίπτωση) και αφού κατεβάσεις οποιο version θες θα ακολουθήσεις τις οδηγίες που λέει εκεί.

Ξέρω ότι δεν σε βοηθάω και πολύ με αυτό που λέω (σε φώτισα δηλ!) αλλά δεν μπορούμε να σου δώσουμε και πολλές πληροφορίες έτσι στο ντούκου! Πάει ανάλογα με τις περιπτώσεις... του τι θες δηλ...ή το που θα σκοντάψεις....κ.τ.λ..... Θα πρέπει να ρωτήσεις κάτι συγκεκριμένο. Αλλά δεν θα χρειαστεί. Οι οδηγίες που έχει εκεί τα γράφουν όλα.... Αρκεί να τις διαβάσεις! :kaloe:
ευχαριστω πολυ, αν εχω αποριες θα τις πω!

ωπ!νομιζω πως το βρηκα:
http://www.vbulletin.com/docs/html

Απάντηση

Επιστροφή στο “Γενικές ερωτήσεις κατασκευής ιστοσελίδων”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης