πληροφοριες για το πως θα ξεκινησω ενα site

Συζητήσεις για την Java

Συντονιστές: WebDev Moderators, Super-Moderators

Απάντηση
voula_07

Δημοσίευση από voula_07 » 29 Δεκ 2008 23:07

καταρχην καλησπερα και χρονια πολλα...θα ηθελα να μαθω που θα βρω πληροφοριες σχετικα με το τι πρεπει να κανω πριν ξεκινησω να φτιαξω ενα site τι πρεπει να σκεφτω γιατι να επιλεξω συγκεκριμενα layout, χρωματα κτλ.τα χρειαζομαι για την πτυχιακη μου. παρακαλω καθε πληροφορια δεκτη. ευχαριστω

Άβαταρ μέλους
fafos
Script Master

Δημοσίευση από fafos » 29 Δεκ 2008 23:42

voula_07 έγραψε:καταρχην καλησπερα και χρονια πολλα...θα ηθελα να μαθω που θα βρω πληροφοριες σχετικα με το τι πρεπει να κανω πριν ξεκινησω να φτιαξω ενα site τι πρεπει να σκεφτω γιατι να επιλεξω συγκεκριμενα layout, χρωματα κτλ.τα χρειαζομαι για την πτυχιακη μου. παρακαλω καθε πληροφορια δεκτη. ευχαριστω
se java thes na to feiakseis?

voula_07

Δημοσίευση από voula_07 » 30 Δεκ 2008 23:07

σε ευχαριστω καταρχην για την γρηγορη απαντηση σου. το site ειναι ετοιμο το κειμενο μου λειπει. εχω φτιαξει ενα site για την διαχειριση ενος video club σε php. τωρα θελω ολα τα προκατακτικα κατι τετοιο μου ζητησαν ...

Άβαταρ μέλους
fafos
Script Master

Δημοσίευση από fafos » 31 Δεκ 2008 14:15

voula_07 έγραψε:σε ευχαριστω καταρχην για την γρηγορη απαντηση σου. το site ειναι ετοιμο το κειμενο μου λειπει. εχω φτιαξει ενα site για την διαχειριση ενος video club σε php. τωρα θελω ολα τα προκατακτικα κατι τετοιο μου ζητησαν ...
Ti enoeis to exeis etoimo? exeis etoimh thn diaxeirish? tis kyries selides? ti leipei? ti enoeeis me ta "προκατακτικα"? Den pistevo na exeis vrei kati etoimo?

Kapoios diaxeirisths na to metakinhsei sthn sosth kathgoria... :D

Απάντηση

Επιστροφή στο “Java”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες