Ανανέωση του Gamesway

Video games για PC, On Line παιχνίδια και παιχνίδια για κονσόλες.

Συντονιστές: Super-Moderators, Software & Hardware Moderators

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
Drizzt
Honorary Member
Επικοινωνία:

Ανανέωση του Gamesway

Δημοσίευση από Drizzt » 21 Μάιος 2003 12:21

Σκεφτόμαστε να ανανεώσουμε το Gamesway :lol:

:idea: Υπάρχουν μερικές σκέψεις τόσο εμφανισιακά αλλά και από πλευράς πληροφόρησης....

Θα θέλαμε όμω να μας προτείνετε εσείς κάποια πράγματα που θα θέλατε να δείτε; ΄(Από fonts, χρώματα, υλικό, ενημέρωση) οτιδήποτε;

:idea: Υπάρχει και η σκέψη αν θέλετε να δημιουργήσετε προσωπικό site μέσα στο gamesway για το παιχνίδι που σας αρέσει :wink: πχ gamesway.gr/fifa2004

Φυσικά τις προτάσεις μπορείτε να στείλτε και στο email μου :wink:

Άβαταρ μέλους
Bravejohn

Ανανέωση του Gamesway

Δημοσίευση από Bravejohn » 30 Ιούλ 2003 20:13

Πιστέυω πως είναι πολύ καλό να υπάρχει επιλογή κατά την οποία θα βλέπεις τα reviews των παιχνιδιων κατά σειρά καλύτερης βαθμολογίας και όχι μόνο αλφαβητικά!!Βέβαια αν θέλεται να το προχωρήσεται πολύ,μπορείται να βάλετε και κατά σειρά βαθμολογίας σε επιμέρους θέματα!π.χ γραφικά,αντοχή,κ.τ.λ και όχι μόνο τη γενική βαθμολογία!Ελπίζω να συμφωνούν κι άλοι με αυτό!Εγω νομίζω ότι θα είναι πολύ καλό!

Άβαταρ μέλους
zZz

Ανανέωση του Gamesway

Δημοσίευση από zZz » 05 Νοέμ 2003 23:36

νομιζο οτι πρεπει να βελτιοθει στο να μπορει ο χρηστης να βρει ολα τα καινουργια patch στο site τα mod η ακομα και τα demo
και να μπορουν η χρειστες να βαθμολογουν τα παιχνιδια. να ειμαστε λιγο πιο γρηγορη σε ευρεση παιχνιδιον. εχει γινει καλη δουλεια στο συγγεκριμενο site αλλα εχει ακομα πολλα να μαθει.
βλεπε gamespot - megagames κτλ

Άβαταρ μέλους
gamemaniac2

Ανανέωση του Gamesway

Δημοσίευση από gamemaniac2 » 06 Νοέμ 2003 16:59

Den 3ero an einai eukola alla mipos ginetai na bazate na psifizoun oi gamers to kalutero paixnidi kathe mina? i na bazataai kapoious odigous stratigikis?

Απάντηση

Επιστροφή στο “Games (PC, On Line, Console)”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης