Κοκκορομαχίες

Ας χαλαρώσουμε και λίγο... Aς κουτσομπολέψουμε μια σταλιά, ας πούμε και κανένα ανέκδοτο!

Συντονιστές: theiapythia, Super-Moderators

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
Elli
Honorary Member
Επικοινωνία:

Κοκκορομαχίες

Δημοσίευση από Elli » 22 Μάιος 2003 11:35

Νοιώθετε στρεσαρισμένοι; Την πίεση σας να έχει φτάσει στο 20; Είστε στα πρόθυρα εμφράγματος ή εγκεφαλικού; Τότε ήρθατε στο σωστό μέρος. Είμαστε εδώ για να σας ακούσουμε. Βγάλτε το άχτι σας. Σας εκνεύρισε κάποιος; Ρίξτε του εδώ τα μπινελίκια για να ηρεμήσετε. Σκλάβε εσύ μην γελάς κάτω από τα μουστάκια σου. Φαντάζομαι ότι θα ακούσεις διάφορα εδώ μέσα :P :P :P

Άβαταρ μέλους
tsiger
Honorary Member
Επικοινωνία:

Κοκκορομαχίες

Δημοσίευση από tsiger » 22 Μάιος 2003 11:49

pou les kyrie proedre eimai sto autokinito kai paw twra... paw paw paw.. opote opws paw panw se ena gefiraki menw apo venzini. e ti na kanw katevainw gia autostop. me to pou katevainw akouw katw apo to gefiraki ena "e psit esy". koitaw, ti na dw. ena vatraxaki. Se mena milas tou lew? Nai, se sena mou leei. Ti thes tou lew. Na mou kaneis sex mou leei. Emeina. Kala lew, vatraxaki prama thes na sou kanw egw sex? Nai mou leei. E to voutaw tou kanw sex kai panw sth pra3h to vatraxaki metamorfonetai se 14xrono koritsaki.

ETSI EGINE K.PROEDRE OXI OPWS TA LEEI H MANA THS.

Άβαταρ μέλους
γιαννης
Επικοινωνία:

Κοκκορομαχίες

Δημοσίευση από γιαννης » 22 Μάιος 2003 13:43

Elli έγραψε:Νοιώθετε στρεσαρισμένοι; Την πίεση σας να έχει φτάσει στο 20; Είστε στα πρόθυρα εμφράγματος ή εγκεφαλικού; Τότε ήρθατε στο σωστό μέρος. Είμαστε εδώ για να σας ακούσουμε. Βγάλτε το άχτι σας. Σας εκνεύρισε κάποιος; Ρίξτε του εδώ τα μπινελίκια για να ηρεμήσετε. Σκλάβε εσύ μην γελάς κάτω από τα μουστάκια σου. Φαντάζομαι ότι θα ακούσεις διάφορα εδώ μέσα :P :P :P
elli fisiki ksanthia i vamena? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Εικόνα

Άβαταρ μέλους
Elli
Honorary Member
Επικοινωνία:

Κοκκορομαχίες

Δημοσίευση από Elli » 22 Μάιος 2003 15:24

γιαννης έγραψε: elli fisiki ksanthia i vamena? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ποιός σου είπε εσένα ότι είμαι ξανθιά; Ο Γιάννης; Θα τον καθαρίσω λέμεεεεεεεεεεε. Εχω να δηλώσω ότι το μόνο ξανθό που έχω επάνω μου είναι 3 - 4 ανταύγειες στο μαλλί μου. Διαθέτω και ντοκουμέντα για τους άπιστους Θωμάδες :P :P :P

Γιάννη άμα σε πιάσω στα χέρια μου κάηκες λέμεεεεεεε :hammer:

Άβαταρ μέλους
γιαννης
Επικοινωνία:

Κοκκορομαχίες

Δημοσίευση από γιαννης » 22 Μάιος 2003 15:38

Elli έγραψε:..... Εχω να δηλώσω ότι το μόνο ξανθό που έχω επάνω μου είναι 3 - 4 ανταύγειες στο μαλλί μου. ......
Axa
Εικόνα

Άβαταρ μέλους
Elli
Honorary Member
Επικοινωνία:

Κοκκορομαχίες

Δημοσίευση από Elli » 22 Μάιος 2003 15:55

γιαννης έγραψε:
Elli έγραψε:..... Εχω να δηλώσω ότι το μόνο ξανθό που έχω επάνω μου είναι 3 - 4 ανταύγειες στο μαλλί μου. ......
Axa
Αυτό τώρα είναι καλό ή κακό; :P

Άβαταρ μέλους
γιαννης
Επικοινωνία:

Κοκκορομαχίες

Δημοσίευση από γιαννης » 22 Μάιος 2003 18:53

Elli έγραψε:
γιαννης έγραψε:
Axa
Αυτό τώρα είναι καλό ή κακό; :P
Eisai diladi mia melaxrini me ksanthies proektaseis? :D
Εικόνα

Άβαταρ μέλους
cordis
Administrator, [F|H]ounder, [C|S]EO
Επικοινωνία:

Κοκκορομαχίες

Δημοσίευση από cordis » 22 Μάιος 2003 22:44

Μη μου πειράζεται την Έλλη θα γίνει του μεταφυσικού το κάγκελο εδώ μέσα... :o

Όχι καρδιά μου δεν τους είπα εγώ ότι είσαι ξανθιά... μόνοι τους το κατάλαβαν... :hammer: :pint:
Δεν απαντάω σε προσωπικά μηνύματα με ερωτήσεις που καλύπτονται από τις ενότητες του forum. Για ο,τι άλλο είμαι εδώ για εσάς.
- follow me @twitter

Άβαταρ μέλους
Elli
Honorary Member
Επικοινωνία:

Κοκκορομαχίες

Δημοσίευση από Elli » 23 Μάιος 2003 11:14

John Sclavos έγραψε:Μη μου πειράζεται την Έλλη θα γίνει του μεταφυσικού το κάγκελο εδώ μέσα... :o

Όχι καρδιά μου δεν τους είπα εγώ ότι είσαι ξανθιά... μόνοι τους το κατάλαβαν... :hammer: :pint:
Elli slaps slaps slaps slaps slaps slaps slaps slaps slaps slaps slaps slaps slaps slaps slaps slaps slaps slaps slaps slaps slaps slaps slaps slaps slaps slaps slaps slaps slaps slaps slaps slaps slaps John Sklavos γιατί είναι πολύ κακός άνθρωπος τελικά και λυπάμαι που δεν το είχα καταλάβει νωρίτερα. Τώρα είναι αργά πλέον για δάκρυα... :hammer: :hammer:

Άβαταρ μέλους
EneMe
Super Moderator
Επικοινωνία:

Κοκκορομαχίες

Δημοσίευση από EneMe » 23 Μάιος 2003 12:38

Elli, μην τους ακούς!

Είναι κακοί άνθρωποι!

Συνέχισε εσύ και μην φοβάσαι τίποτα! :roll: :wink:

Άβαταρ μέλους
γιαννης
Επικοινωνία:

Κοκκορομαχίες

Δημοσίευση από γιαννης » 23 Μάιος 2003 13:20

Vasika o idanikos typos ginaikas einai na einai ksanthia fisiki, ante to poli poli na ta exei vamena melaxrina (texniti noimosini). :lol:

Mia melaxrini gineka einai idaniki gia kapoion pou apofasisei na egatalipsi ton mataio touto kosmo kai na pantreftei. :lol: :lol:

elli tha ithela polu na akouso tin apopsi soy :question:
Εικόνα

Άβαταρ μέλους
Elli
Honorary Member
Επικοινωνία:

Κοκκορομαχίες

Δημοσίευση από Elli » 23 Μάιος 2003 13:37

γιαννης έγραψε:Vasika o idanikos typos ginaikas einai na einai ksanthia fisiki, ante to poli poli na ta exei vamena melaxrina (texniti noimosini). :lol:

Mia melaxrini gineka einai idaniki gia kapoion pou apofasisei na egatalipsi ton mataio touto kosmo kai na pantreftei. :lol: :lol:

elli tha ithela polu na akouso tin apopsi soy :question:
Εγώ δηλαδή που είμαι κοκκινομάλλα με μερικές ξανθές ανταύγειες είμαι καταδικασμένη να μείνω για πάντα στο ράφι; :hammer:

Άβαταρ μέλους
γιαννης
Επικοινωνία:

Κοκκορομαχίες

Δημοσίευση από γιαννης » 23 Μάιος 2003 14:04

Elli έγραψε:Εγώ δηλαδή που είμαι κοκκινομάλλα με μερικές ξανθές ανταύγειες είμαι καταδικασμένη να μείνω για πάντα στο ράφι; :hammer:
rafi is good
Εικόνα

Άβαταρ μέλους
Elli
Honorary Member
Επικοινωνία:

Κοκκορομαχίες

Δημοσίευση από Elli » 23 Μάιος 2003 15:07

γιαννης έγραψε:
Elli έγραψε:Εγώ δηλαδή που είμαι κοκκινομάλλα με μερικές ξανθές ανταύγειες είμαι καταδικασμένη να μείνω για πάντα στο ράφι; :hammer:
rafi is good
Μωρέ καλό είναι συμφωνώ αλλά άμα πιάσει αράχνες καήκαμε :pint:

Άβαταρ μέλους
γιαννης
Επικοινωνία:

Κοκκορομαχίες

Δημοσίευση από γιαννης » 23 Μάιος 2003 18:05

Elli έγραψε:
γιαννης έγραψε:
rafi is good
Μωρέ καλό είναι συμφωνώ αλλά άμα πιάσει αράχνες καήκαμε :pint:
Elli asxeta me tin plakitsa to mono pou exei simasia einai na peseis sto louki, alla na peseis tin katalili ora kai gia kapoion pou na aksizei ton kopo, alios asto. se afto to thema oi simvivasmoi vgenoun panta se kako.

tora an i katallili ora einai makria, as einai. Akomi kalitera.

ego eimai 35 kai otan akouo gia gamo moui sikonete i trixa kagelo.
Εικόνα

Απάντηση

Επιστροφή στο “Χαλαρά κι Ανάλαφρα”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης