Κοκκορομαχίες

Ας χαλαρώσουμε και λίγο... Aς κουτσομπολέψουμε μια σταλιά, ας πούμε και κανένα ανέκδοτο!

Συντονιστές: theiapythia, Super-Moderators

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
Elli
Honorary Member
Επικοινωνία:

Κοκκορομαχίες

Δημοσίευση από Elli » 24 Μάιος 2003 15:56

Και εμένα κάγκελο μου σηκωνόταν η τρίχα μέχρι που γνώρισα τον Σκλάβο... :pint: :pint: :pint:

Άβαταρ μέλους
cordis
Administrator, [F|H]ounder, [C|S]EO
Επικοινωνία:

Κοκκορομαχίες

Δημοσίευση από cordis » 24 Μάιος 2003 16:03

έτσι όπως είπες είναι γιάννη... είναι μέχρι να γνωρίσουν τον κατάλληλο άνθρωπο... και στην προκειμένη περίπτωση είναι και ωραίος... αλλά αυτή είναι η μοίρα των ωραίων και επιτυχημένων ανδρών... να ζουν με ωραίες και επιτυχημένες γυναίκες.. ;)
Δεν απαντάω σε προσωπικά μηνύματα με ερωτήσεις που καλύπτονται από τις ενότητες του forum. Για ο,τι άλλο είμαι εδώ για εσάς.
- follow me @twitter

Άβαταρ μέλους
Elli
Honorary Member
Επικοινωνία:

Κοκκορομαχίες

Δημοσίευση από Elli » 24 Μάιος 2003 16:07

John Sclavos έγραψε:έτσι όπως είπες είναι γιάννη... είναι μέχρι να γνωρίσουν τον κατάλληλο άνθρωπο... και στην προκειμένη περίπτωση είναι και ωραίος... αλλά αυτή είναι η μοίρα των ωραίων και επιτυχημένων ανδρών... να ζουν με ωραίες και επιτυχημένες γυναίκες.. ;)
Priceless :pint:

Άβαταρ μέλους
γιαννης
Επικοινωνία:

Κοκκορομαχίες

Δημοσίευση από γιαννης » 24 Μάιος 2003 22:27

John Sclavos έγραψε:έτσι όπως είπες είναι γιάννη... είναι μέχρι να γνωρίσουν τον κατάλληλο άνθρωπο... και στην προκειμένη περίπτωση είναι και ωραίος... αλλά αυτή είναι η μοίρα των ωραίων και επιτυχημένων ανδρών... να ζουν με ωραίες και επιτυχημένες γυναίκες.. ;)
ante gianni na fame tote kana koufeto ti to kathisteris? :hammer:
Εικόνα

Απάντηση

Επιστροφή στο “Χαλαρά κι Ανάλαφρα”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες