Βαναυσότητα και ντροπή = ΑΡΗΣ

Προβληματισμοί και ανταλλαγή ιδεών από την Επικαιρότητα και διάφορα άλλα θέματα.

Συντονιστής: Super-Moderators

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
fefeli
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από fefeli » 22 Μάιος 2003 14:58

Που κακό σπυρί στον κωλο τους να βγάλουν και να πέσει φωτιά να τους κάψει !!!! Μιλάω για την αθλιότητα των οπαδών του Αρη που βγάλαν όλα τα βρώμικα ενστικτά τους πάνω σε ένα άμοιρο σκυλάκι που είχε την ατυχία να έχει ασπρόμαυρο τρίχωμα. και αφού το λούσαν με πίσα του βάλανε φωτιά!!!!!!!!! Το παρατήσαν μισοκαμένο με το ένα του μάτι κάρβουνο πια....
Τόση σκληρότητα από την άμιλλα του αθλητισμού λοιπόν......
Τριτοκοσμικές καταστάσεις :hammer: :hammer: :hammer: :hammer:
Που αν τους έπιανα στα χέρια μου θα τους πετούσα σε ενυδρείο με πιράνχας να ξεβρωμίσω την πόλη μου απο τέτοια σκουπίδια :evil:

ΝΤΡΟΠΗ ΤΟΥΣ
http://www.blogspace.gr - Μια νέα προσπάθεια που φιλοδοξεί να ενώσει τους έλληνες συγγραφείς ιστολογίων.
http://www.magicasland.com

Άβαταρ μέλους
Elli
Honorary Member
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Elli » 22 Μάιος 2003 15:45

fefeli έγραψε:Που κακό σπυρί στον κωλο τους να βγάλουν και να πέσει φωτιά να τους κάψει !!!! Μιλάω για την αθλιότητα των οπαδών του Αρη που βγάλαν όλα τα βρώμικα ενστικτά τους πάνω σε ένα άμοιρο σκυλάκι που είχε την ατυχία να έχει ασπρόμαυρο τρίχωμα. και αφού το λούσαν με πίσα του βάλανε φωτιά!!!!!!!!! Το παρατήσαν μισοκαμένο με το ένα του μάτι κάρβουνο πια....
Τόση σκληρότητα από την άμιλλα του αθλητισμού λοιπόν......
Τριτοκοσμικές καταστάσεις :hammer: :hammer: :hammer: :hammer:
Που αν τους έπιανα στα χέρια μου θα τους πετούσα σε ενυδρείο με πιράνχας να ξεβρωμίσω την πόλη μου απο τέτοια σκουπίδια :evil:

ΝΤΡΟΠΗ ΤΟΥΣ
Ναι όντως ντροπή τους. Αυτό που έκαναν ήταν φρικιαστικό. Όταν το άκουσα στις ειδήσεις δεν πίστευα στα αφτιά μου. Σκέφτηκα "Είναι δυνατόν το ανθρώπινο είδος να είναι τόσο κακό και να έχει τόσο βάναυσα ένστικτα;. Τι τους έφταιξε το αθώο ζωντανό; Τόσο κάφροι είναι"; Όμως δεν μπορώ να τους βάλω όλους στο ίδιο καζάνι. Και εγώ οπαδός του ΑΡΗ είμαι αλλά ποτέ δεν θα μπορούσα να σκοτώσω ή να βασανίσω ούτε ένα μυρμήγκι. Στην κοινωνία υπάρχουν οι καλοί και οι κακοί. Υπάρχουν κακοί Νεοδημοκράτες και καλοί Νεοδημοκράτες. Καλοί Πασόκοι και κακοί Πασόκοι. Καλοί Ολυμπιακοί και καλοί Ολυμπιακοί και πάει λέγοντας το πράγμα. Δεν είναι σωστό να τα ισοπεδώνουμε όλα και να τους βάζουμε όλους στο ίδιο καζάνι.

Δηλαδή fefeli επειδή είμαι οπαδός του ΑΡΗ να βγάλω και εγώ κακό σπυρί; :hammer:

Άβαταρ μέλους
fefeli
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από fefeli » 22 Μάιος 2003 15:52

oxi kopela mou oles oi katares mou peftoun panw stous sygekrimenous opadous poy kanan ayto to..... grrrrrrr :hammer: :hammer: :hammer:
kai ntropiazoun ton elliniko a8litismo
http://www.blogspace.gr - Μια νέα προσπάθεια που φιλοδοξεί να ενώσει τους έλληνες συγγραφείς ιστολογίων.

Άβαταρ μέλους
Elli
Honorary Member
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Elli » 22 Μάιος 2003 16:12

fefeli έγραψε:oxi kopela mou oles oi katares mou peftoun panw stous sygekrimenous opadous poy kanan ayto to..... grrrrrrr :hammer: :hammer: :hammer:
kai ntropiazoun ton elliniko a8litismo
Είπα και εγώ. Και χαμένη και με κακό σπυρί δεν λέει... :P

Άβαταρ μέλους
tsiger
Honorary Member
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από tsiger » 22 Μάιος 2003 16:24

fefeli έγραψε:Που αν τους έπιανα στα χέρια μου θα τους πετούσα σε ενυδρείο με πιράνχας να ξεβρωμίσω την πόλη μου απο τέτοια σκουπίδια :evil:
xm.. m areseis.. vlepw emeis oi 2 tairiazoume.. :D

Άβαταρ μέλους
kouvatzis
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από kouvatzis » 22 Μάιος 2003 16:52

GIA NA EXIGOUMASTE NA MIN PAREXIGOUMASTE,VANAUSOTITA KAI VARVAROTITA OHI=ARIS KATALAVES KIRIA FEFELI,TRIA MA...ENA PARAKMIAKA MASTOURIA DEN EKPROSOPOUN TON ARI KATALAVES KIRIA FEFELI,SISOMI I ARIANI OIKOGENEIA KATADIKASE TIN PRAXI KATALAVES KIRIA FEFELI KAI AN ISE APO TIN THESSALONIKI NTROPI SOU POU EVALES TETIO TITLO GIA MIA OMADA KAI TOUS OPADOUS TIS POU TIMISAN POLLES FORES TIN POLI SOU KATALAVES KIRIA FEFELI.KAI OHI APLA ZITO,APAITO NA ANERESEIS TA LEGOMENA SOU,OHI GIATON SKILO POU SIMFONO APOLITA,ALLA GIA TON TITLO,KATALAVES?

Άβαταρ μέλους
cordis
Administrator, [F|H]ounder, [C|S]EO
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από cordis » 22 Μάιος 2003 22:27

Σήμερα το πρωί που το άκουσα έμεινα σέκος...
Υπάρχουν τέτοια καθάρματα που κυκλοφορούν αναμεταξύ μας;
Αίσχος!
Δεν απαντάω σε προσωπικά μηνύματα με ερωτήσεις που καλύπτονται από τις ενότητες του forum. Για ο,τι άλλο είμαι εδώ για εσάς.
- follow me @twitter

Άβαταρ μέλους
cordis
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από cordis » 22 Μάιος 2003 22:32

kouvatzis έγραψε:GIA NA EXIGOUMASTE NA MIN PAREXIGOUMASTE,VANAUSOTITA KAI VARVAROTITA OHI=ARIS KATALAVES KIRIA FEFELI,TRIA MA...ENA PARAKMIAKA MASTOURIA DEN EKPROSOPOUN TON ARI KATALAVES KIRIA FEFELI,SISOMI I ARIANI OIKOGENEIA KATADIKASE TIN PRAXI KATALAVES KIRIA FEFELI KAI AN ISE APO TIN THESSALONIKI NTROPI SOU POU EVALES TETIO TITLO GIA MIA OMADA KAI TOUS OPADOUS TIS POU TIMISAN POLLES FORES TIN POLI SOU KATALAVES KIRIA FEFELI.KAI OHI APLA ZITO,APAITO NA ANERESEIS TA LEGOMENA SOU,OHI GIATON SKILO POU SIMFONO APOLITA,ALLA GIA TON TITLO,KATALAVES?
Και γιατί η Αριανή οικογένεια δεν αποβάλει αυτά τα παρακμιακά μαστούρια, όπως λες, και τα έχει μέσα στους κόλπους της;.. και δεν είναι μόνο τα αριανά, αλλά και τα παοκικα, και τα ολυμπιακα, και τα παναθηναϊκα, και τα 21ενάκια... που κάθε ομάδα τα έχει για τις βρόμικες δουλειές και την προπαγάνδα τις και μόλις παρεκτραπούν λίγο παραπάνω τα καταδικάζει και νίπτει τας χείρας της...
Δεν απαντάω σε προσωπικά μηνύματα με ερωτήσεις που καλύπτονται από τις ενότητες του forum. Για ο,τι άλλο είμαι εδώ για εσάς.
- follow me @twitter

Άβαταρ μέλους
Drizzt
Honorary Member
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Drizzt » 22 Μάιος 2003 22:40

Μην βάζουμε καλούς κακούς στο ίδιο σακούλι... σε όλες τις ομάδες υπάρχουν αρχ... αλλά κανείς δεν κάνει τίποτα.
Δεν φταίει ο Αρης αλλάκάποιοι κάφροι! :hammer: :hammer:

(ΑΕΚ είμαι :wink: )

Νομίζω ότι το θέμα πρέπει να αλλάξει σε Βαναυσότητα και ντροπή από Χουλιγκανς

Άβαταρ μέλους
cordis
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από cordis » 22 Μάιος 2003 22:58

kai poia omada galouxise toys sygkekrimenous xouligkans
- follow me @twitter

Άβαταρ μέλους
xarisss
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από xarisss » 22 Μάιος 2003 23:15

gia mia stigmi re paidia, mou fainetai oti tha trelathoume teleios...

ta peristatika pou petixainoun sto dromo oi areianoi atoma (anthropous, oxi skilous) me faneles tou paok (kai oi gavroi tous atoma me faneles tou panathinaikou, klp) kai tous spazoun sto xilo den ta exete akousei?
giati den egine pote thema stis eidiseis enas tetoios agrios xilodarmos? ant' aftou, kanoume thema mia varvarotita pou egine se ena zwo, ena memonomeno peristatiko, kai xanoume tin ousia, pou einai oi varvarotites se varos anthropon!!!
de leo oti den einai kafroi aftoi pou ekapsan to skilo, alla re paidia, skefteite afta pou ginontai se varos anipopsiaston filathlon pou ekanan to lathos na kikloforisoun me ti fanela tis agapimenis tous omadas..

kala kai ta zwa, alla min ta valoume pano apo tous anthropous...
PRO-PRO.gr
Πρωτάθλημα Προγνωστικών

Άβαταρ μέλους
cordis
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από cordis » 22 Μάιος 2003 23:22

telika isos o epagkelmatikos "athlitismos" na einai megalitero opio gia ton lao ap' oti einai h thriskia...
- follow me @twitter

Άβαταρ μέλους
fefeli
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από fefeli » 23 Μάιος 2003 00:21

ka8e fora pou 8a blepw paromoia a8liothta apo opadous omadas 8a bazw tampelakia ki as enoxlei kapoious. Den diaxwrizw kamia omada , afou outws i allws den eimai opados kamias. H porwsi ayth pou exoun ola ayta ta ka8armata apo kapou ksekinaei. Kai mi mou pei kaneis pws de mporoun na elenksoun tis posotites xasis pou ntoumaniazoun ta leoforia ka8e fora pou opadoi pigainoun kapou gia enan agwna.... kai ayto apla san paradeigma to lew. An 8elan na elenksoun 8a elenxan ta panta.
oson afora to
eilikrina ta vazw panw apo toys an8rwpous. Ayta toylaxiston den fagwnonte metaksi toys gia m*******s opws kanoume emeis. Ase pou enas Paoktsis ekeinh th mera mporouse na exei th logiki na profylaksei ton eayto toy, enw ena aspromayro skyli de mporouse na kserei giati palabwsan oloi aytoi oi an8rwpoi!

Oso gia tis nikes toy Arh toy Paok h opoiasdipote omadas ths polhs mou, otan aytes syndiazonte me paromoia banaysothta den me kanoun ka8olou perhfanh.Anti8etws ntrepome para poly pou sindiazoun to onoma ths polis mou me tetoies oiktres katastaseis.

aytaaaa (sygxistika pali h gynaika) :hammer:

Άβαταρ μέλους
xarisss
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από xarisss » 23 Μάιος 2003 01:04

oson afora to
Quote:

eilikrina ta vazw panw apo toys an8rwpous.
thelo na pistevo oti ipervalleis..
se antitheti periptosi, se efxaristo para poli ek merous ton anthropon, pou mas kaneis tin timi na asxoleisai mazi mas...
PRO-PRO.gr
Πρωτάθλημα Προγνωστικών

Άβαταρ μέλους
fefeli
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από fefeli » 23 Μάιος 2003 01:31

safestata ta zwa einai kalytera apo ta atoma autou tou iq pou pragmatopoioun tetoies prakseis

Απάντηση

Επιστροφή στο “Επικαιρότητα & Διάφορες Συζητήσεις”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες