Ε τώρα καιρός να αποθρασυνθώ εγώ...

Γενικές ερωτήσεις και απαντήσεις που έχουν σχέση με το Internet και την καθημερινή του χρήση.

Συντονιστής: Super-Moderators

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
mechpanos
Honorary Member
Επικοινωνία:

Ε τώρα καιρός να αποθρασυνθώ εγώ...

Δημοσίευση από mechpanos » 28 Ιαν 2009 15:03

...γιατί με έχουν πρήξει με αυτά τα κωλοspam!!!

Δράστης αυτή την φορά, ο κύριος Παπαϊωάννου
ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΠΑΝΑΓ Ι ΡΑΦΗΝΑ
Λ. Βραυρώνος
Άρτεμις
2294048094

ή τέλος πάντων η εταιρία www.airconnection.gr που εκπροσωπεί...Αυτοί απεθύνθηκαν σε spammers, προκειμένου να διαφημίσουν τον σούπερουάου ασύρματο κινητό εκτυπωτή/φαξ/τηλέφωνο/ράκαλ και δεν ξέρω γω τι που έρχεται από την Σουηδία.
Δηλαδή η airconnection ασπάζεται, υποστηρίζει, υλοποιεί και πληρώνει για υπηρεσίες spam. Επιπλέον, ποιος ξέρει μπορεί να πληρώνει και για να έχει πρόσβαση και σε άλλου είδους δεδομένα.

Υλοποιητής της προσπάθειας γνωστη και μη εξαιρετέα εταιρεία διαφήμισης, που κρύβεται πίσω από διάφορα email τύπου gmail, yahoo, ενώ ο OTEnet που τους είπα και ποιοι είναι και τι κάνουν ενώ τους κοινοποιησα ολόκληρα email δεν τους έκανε τίποτα.
Πώς μπόρεσα και τους βρήκα εγώ και όχι ο ΟΤΕnet??? Καλοί μ*****ς και οι μεν και οι δε αλλά και εγώ που πίστευα ότι οι providers τέτοιων υπηρεσιών θα πρέπει να ενδιαφέρονται για την ποιότητα του μέσου και την αξιοπιστία του ως μέσο επικοινωνιας και ειδικά όταν ενοχλούνται από εταιρικούς πελάτες για τέτοιου είδους παράπονα και μάλιστα με στοιχεία.
Πύργος θεός Πανηλειακός!!

Απάντηση

Επιστροφή στο “Internet Help”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες