Νέο formZ 4.0

Γενικά θέματα και ερωτήσεις σχετικά με τα προγράμματα επεξεργασίας εικόνας, video και ήχου.

Συντονιστές: Super-Moderators, Graphics Moderators

Απάντηση
liasot

Νέο formZ 4.0

Δημοσίευση από liasot » 24 Μάιος 2003 14:51

Λοιπόν,

εδώ και μερικές εβδομάδες έχει κυκλοφορήσει η νέα έκδοση του 3D σχεδιαστικού formZ 4.0. Πληροφορίες και demo download από την ιστοσελίδα www.formz.com

Για όσους δεν έχουν ακούσει περί formZ, το τελευταίο νέο είναι ότι οι νέοι "δίδυμοι πύργοι" της Ν. Υόρκης σχεδιάστηκαν με το formZ.

Τώρα από όσο ξέρω υπάρχει και αντιπρόσωπος στην Αθήνα (επιτέλους!). Για πληροφορίες στο simtec@simtec.gr

Αυτά για όσους ασχολούνται με 3D.

Bye![/b]

Άβαταρ μέλους
Enigma
Honorary Member

Νέο formZ 4.0

Δημοσίευση από Enigma » 24 Μάιος 2003 15:32

Φαίνεται αρκετά δυνατό, και έχει εντυπωσιακά Menu! 8)
Εικόνα

Nikolakis

Νέο formZ 4.0

Δημοσίευση από Nikolakis » 29 Μάιος 2003 22:24

Πολύ καλό πρόγραμμα το formZ και αναμφίβολα η νέα έκδοση καλύτερη από τις άλλες. Σίγουρα όμως δεν έχει τύχει της δημοτικότητας του 3ds max, Lightwave3d, Cinema 4D, Softimage και κάποιων άλλων.
Αν ασχολείσαι με 3D, όπως και εγώ (αρχάριος βέβαια αλλά με διάθεση για περαιτέρω μάθηση) θα παρακαλούσα για το σχολιασμό σου για το πρώτο ελληνικό site για 3D που ανακάλυψα και αναφέρω για αυτό στην περιοχή των σελίδων που ίσως ενδιαφέρουν. Είναι το www.absolute3d.gr
Ολο ξένα sites και επιτέλους κάτι ελληνικό. Οταν το είδα δεν πίστευα στα μάτια μου :o

Απάντηση

Επιστροφή στο “επεξεργασία εικόνας, video & ήχου - γενικά”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες