Εργασία MATLAB επί πληρωμή

Γενικά θέματα για τις γλώσσες προγραμματισμού που δεν καλύπτονται από τις άλλες περιοχές της κατηγορίας.

Συντονιστές: WebDev Moderators, Super-Moderators

Κλειδωμένο
free-stuff

Δημοσίευση από free-stuff » 13 Φεβ 2009 15:36

Χαίρεται.

Έχω μια εργασία στο matlab.

Αν κάποιος που έχει γνώσεις επιθυμεί να την κάνει και να βγάλει το χαρτζιλίκι του ευχαρίστως να μου στείλει μήνυμα και θα του στείλω την εργασία να την δει.

Αφού τη δει, και μπορεί να την κάνει, κανονίζουμε τα υπόλοιπα.

ΣΗΜΕΙΩΣΗ: Το κακό που βλέπω σε διάφορα φορουμς είναι ότι ζητάνε άμεσα ή έμμεσα την επίλυση των εργασιών τους έτσι στο τζάμπα, και όλοι τους λένε "άμα θες να σου κάνουν την εργασία, πλήρωσε και μη ζητάς να σ' την κάνουν έτσι στο τζάμπα".

Εγώ προσφέρομαι να πληρώσω το παιδί που έχει μεράκι και ασχολείται με το συγκεκριμένο εργαλέιο και μπορεί να το χρησιμοποιήσει προς όφελός του.

Αν με ενδιέφερε να μάθω το matlab θα την έκανα μόνος μου την εργασία.

Αν παρ' όλ' αυτά, αυτό είναι ενάντια στους κανόνες του φόρουμ, τότε απολογούμαι.

Άβαταρ μέλους
dva_dev
Script Master
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από dva_dev » 14 Φεβ 2009 02:51

Θεωρώ πολύ χρονοβόρα τη διαδικασία που μπαίνεις. Καλύτερα ψάξε να αγοράσεις ένα πτυχίο έτοιμο και αν βρεις σε καλή τιμή και μεταπτυχιακό. Ενα πτυχίο έχει σχεδόν όλος ο κόσμος, το μεταπτυχιακό είναι που θα σε ξεχωρίσει κάπως. Μπορεί να κοστίσει παραπάνω αλλά ο χρόνος που θα έχεις κερδίσει είναι πολύ πιο σημαντικός.

Κλειδωμένο

Επιστροφή στο “γλώσσες προγραμματισμού - γενικά”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης