Αντίο Χρήστο (id12586)...

Τεχνολογικά Θέματα, Νέα και Ειδήσεις. Θέματα προς συζήτηση.

Συντονιστές: Super-Moderators, Reporters

Κλειδωμένο
Άβαταρ μέλους
_eYeS_

Δημοσίευση από _eYeS_ » 15 Μαρ 2009 00:01

cordis εισαι ενα βημα μπροστα μου..πανω που θα ρωτουσα που ακριβως ειναι το κειμενο..
Σταθη θα ειμαι ειλικρινης..Τη λεξη δυνατος την ακουω πολυ την τελευταια εβδομαδα,αλλα δεν ξερω πια τη διαφορα δυναμης και ψυχικης αναισθησιας..ειμαι δυνατος μονο και μονο επειδη δεν εχω το περιθωριο να "σπασω" και γιατι δεν εχω χωνεψει καποια πραγματα..
"Burn the Rubber,not your Soul"

Άβαταρ μέλους
Stathis
Photography Moderator
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Stathis » 15 Μαρ 2009 00:06

Ισως δεν τα έχεις χωνεψει , ίσως δε το έχεις συνειδητοποιησει...δε θα το έλεγα ψυχική αναισθησία.Ισως το οτι δεν έχεις το περιθωριο να "σπασεις" σε χαρακτηρίζει δυνατο.Γιατί εσυ δε σπας , και εισαι εκει , και στηρίζεις.Δεν μπορω να φανταστώ ποσο πονάς και δεν το εξωτερικευεις...

Άβαταρ μέλους
_eYeS_

Δημοσίευση από _eYeS_ » 15 Μαρ 2009 00:09

Ισως να'ναι οπως τα λες..
Μ'αρεσε το κειμενο στο blog σου παντως..:)

Άβαταρ μέλους
Stathis
Photography Moderator
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Stathis » 15 Μαρ 2009 00:16

χαιρομαι φιλε μου...

εδω το αρθρο απο το αναλογο βιντεο http://www.lepanto-rtv.gr/news_Full.asp?articleID=263
αυτο
Σύμφωνα με τις μέχρι στιγμής πληροφορίες, ο οδηγός της μηχανής ξέφυγε από την πορεία του και προσέκρουσε σε αντίθετα διερχόμενο αγροτικό αυτοκίνητο
επιβεβαιωθηκε;
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Stathis την 15 Μαρ 2009 00:26, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.

Άβαταρ μέλους
cordis
Administrator, [F|H]ounder, [C|S]EO
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από cordis » 15 Μαρ 2009 00:25

Τι σπουδάζεις Θάνο;
Δεν απαντάω σε προσωπικά μηνύματα με ερωτήσεις που καλύπτονται από τις ενότητες του forum. Για ο,τι άλλο είμαι εδώ για εσάς.
- follow me @twitter

Άβαταρ μέλους
_eYeS_

Δημοσίευση από _eYeS_ » 15 Μαρ 2009 00:27

Μου μενει 1,5 χρονος για να βγω Ανθυποπλοιαρχος cordis..

Άβαταρ μέλους
cordis
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από cordis » 15 Μαρ 2009 00:31

μια χαρά,
θα σου στείλω e-mail αυτή η την άλλη εβδομάδα να τα πούμε κι από κοντά για έναν καφέ. ;)
ισχύει το hotmail που έχεις εδώ ε;
Δεν απαντάω σε προσωπικά μηνύματα με ερωτήσεις που καλύπτονται από τις ενότητες του forum. Για ο,τι άλλο είμαι εδώ για εσάς.
- follow me @twitter

Άβαταρ μέλους
_eYeS_

Δημοσίευση από _eYeS_ » 15 Μαρ 2009 00:32

Αν εισαι αθηνα ναι φιλε anytime..
ισχυει ναι..και σαν msn..

Άβαταρ μέλους
cordis
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από cordis » 15 Μαρ 2009 00:34

οκ! Αθήνα είμαι ;)
Περιστέρι δουλεύω..
- follow me @twitter

Άβαταρ μέλους
Giannis78
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Giannis78 » 15 Μαρ 2009 11:35

Τα θερμά μου συλληπτήρια φίλε Θάνο.
WebHosting Services
http://www.intechs.gr

Άβαταρ μέλους
Kesmarag
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Kesmarag » 15 Μαρ 2009 12:58

Συλλυπητήρια και από εμένα Θάνο.

Τον αδερφό σου δυστυχώς δεν τον γνώρισα από κοντά,
αλλά κατάλαβα τη σπουδαίο και έξυπνο άτομο ήταν από συζητήσεις στο forum και συγκεκριμένα από τον τομέα του linux guide, όπου με βοήθησε πολύ στα πρώτα βήματα μου στο linux. Η ειρωνεία είναι ότι την μέρα που δημοσιεύτηκε η ανακοίνωση μπήκα στο site για να γράψω κάτι για το αγαπημένο του linux που πίστευα ότι τον ενδιέφερε και τελικά έπαθα σοκ με αυτά που διάβασα.

zerard

Δημοσίευση από zerard » 15 Μαρ 2009 15:07

Τα συλλυπητήρια μου και από εμένα,
δεν είμαι ιδιαίτερα ενεργό μέλος στο forum όμως είμαι αρκετά χρόνια από τα πρώτα μου βήματα σε ηλικία 14 ετών περίπου περίπου από το 2004-2005 (είχα άλλο λογαριασμό). Παρ' όλα αυτά είμαι σίγουρος πως κάποτε σε κάποια ερώτηση μου ή σε κάποιο topic που διάβασα είχα δει αυτό το username, το username του Χρήστου.
Το θυμάμαι γιατί μου έκανε τρομερή εντύπωση, αναρωτιόμουν πως το είχε επιλέξει και γιατί αλλά και πως το θυμόταν κάθε φορά που συνδεόταν. Ίσως είχε περάσει από το μυαλό μου κάποια στιγμή που βρεθήκαμε στο ίδιο topic να τον ρωτήσω, δεν ξέρω. Το σίγουρο είναι πως έχασα την ευκαιρία.
Σήμερα μπήκα στο freestuff για να κάνω μία συγκεκριμένη ερώτηση. Ωστόσο αυτό που είδα δεν μπόρεσα να το περάσω έτσι.
Μπαίνουν λοιπόν στο μυαλό μου διάφορες σκέψεις για το ότι υπάρχουν πολλά πράγματα που θέλουμε να κάνουμε και να πούμε αλλά το καθυστερούμε λες και είμαστε σίγουροι για την ύπαρξη μας αύριο. Λες και έχουμε κάνει συμβόλαιο με τον Θεό!
Ίσως είναι χαζό ή κοινότυπο πάντως αυτό το πράγμα ήρθε στο μυαλό μου και αποφάσισα να το μοιραστώ μαζί σας.

sibas
Honorary Member
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από sibas » 15 Μαρ 2009 20:17

Θάνο τα συλλυπητήρια μου, χαίρομε που σε γνωρίζω αλλά λυπάμαι που είναι κάτω από αυτές τις συνθήκες, ο Χρήστος είναι ένα από τα πιο αγαπημένα παιδία εδώ στην παρέα του fs.

Γνώρισα τον Χρήστο σε μια συνάντηση που είχαμε τα Χριστούγεννα που πέρασαν, παρόλο που διάβαζα πάντα ότι έγραφε και είχα σχηματίσει μια γνώμη για τον χαρακτήρα του επιβεβαιώθηκα όταν συναντηθήκαμε και συνειδητοποίησα ότι ο Χρήστος είναι φίνο παλικάρι.

Πραγματικά συγκλονίστηκα όταν έμαθα το τι έγινε και πενθώ με ένα ιδιαίτερο τρόπο για το χαμό του αδερφού σου, γιατί παρόλο που τον γνώρισα για μερικές ώρες ήταν αρκετές για να μπει στην καρδία μου σαν αδερφικός φίλος.. τόσο δυνατός ήταν ο χαρακτήρας του.

Σε ένα βιντεάκι που έφτιαξα για την συνάντηση που είχαμε με τα παιδία έκανα πλάκα με τον Χρήστο όταν έκανα το μοντάζ και έκοψα όταν έλεγε το id12586, τώρα αισθάνομαι άσχημα.
http://www.youtube.com/watch?v=SwTlPrx9tNE

Δυστυχώς για μένα γνωρίζω πολύ καλά τι σημαίνει να έχεις σοβαρό ατύχημα με μηχανή και γνωρίζω ότι μετά από κάτι τέτοιο όλη η ζωή αλλάζει και παίρνει μια νέα πορεία, εύχομαι για σένα και την οικογένεια σου να ξεπεράσετε γρήγορα τον πόνο για την απώλεια σας, να θυμάσε ότι στην πραγματικότητα ο Χρήστος είναι ακόμα εδώ μέσα στις καρδίες μας.

Άβαταρ μέλους
_eYeS_

Δημοσίευση από _eYeS_ » 15 Μαρ 2009 20:23

Ευχαριστω παιδες για τια συλληπητηρια..
Δειχνει οτι σας ειχε κερδισει μεσα σας..
Sibas δεν χρειαζεται να νιωθεις ασχημα για κατι τετοιο,μη σε ανησυχει!

spookyb52
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από spookyb52 » 16 Μαρ 2009 03:04

Κρίμα... Μπορεί να σε γνώρισα από κοντά μόλις πρόσφατα, μου άφησες όμως μόνο θετικές σκέψεις, καλό ταξίδι όπου και άν είσαι φίλε.
Life is like a fast car on an icy road. Brakes don't work, yes I know it, but I step on the gas
Garage punk | Rockabilly | Rock 'n' Roll | Stoner

Κλειδωμένο

Επιστροφή στο “Τεχνολογικά Θέματα, Νέα και Ειδήσεις”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες