Κατασκευη ιστοσελιδας με zencart

Από που να ξεκινήσω; Που θα βρω; κ.α. γενικές ερωτήσεις για την δημιουργία μιας ιστοσελίδας.

Συντονιστές: WebDev Moderators, Super-Moderators

Απάντηση
zafisinl

Κατασκευη ιστοσελιδας με zencart

Δημοσίευση από zafisinl » 23 Μαρ 2009 13:35

Καλησπερα!
ειναι η πρωτη μου φορα που κανω post στο forum...Εχω καποιες αποριες σχετικα με online shop.Εχω ενα καταστημα με ηλεκτρονικα ειδη gadgets και θα ηθελα να προχωρησω και στο online.Εκανα ενα search στο forum και κατεληξα στο zencart το οποιο απ'οτι καταλαβα ειναι μαλλον η καλυτερη λυση.Θα 'θελα να κανω μια ερωτηση σχετικα με τα ελληνικα στο zencart.Κατεβασα ενα pdf το e-start your web bussiness with zencart με το οποιο και ασχολουμε εδω και καμια βδομαδα.Το προβλημα μου ειναι στο template δηλαδη θα πρεπει να μεταφρασω ολα τα αρχεια στα ελληνικα οταν θα αρχισω να φτιαχνω το site μου?Κατεβασα την τελευταια εκδοση 1.3.8a για την οποια δεν βρηκα ελληνικα ετοιμα.Επειτα ειδα και ενα site στο internet το dreamweaver.gr το οποιο με ενα σχετικα χαμηλο κοστος σε σχεση βεβαια με αλλα sites που ειδα προσφερει ετοιμο site με φιλοξενια φτιαγμενο απο το cs-cart πληρως εξελληνισμενο.Ξερει κανεις τιποτα γι'αυτο?Το εχει δοκιμασει κανεις?Ειναι αξιοπιστο το cs-cart και μια καλη αρχη για online shop?Βασικα επειδη εχω πελαγωσει με ολες τις καινουριες ορολογιες που εχω συναντησει τις τελευταιες 10-15 μερες θα ηθελα καποιος να με καθοδηγησει στα βηματα που πρεπει να ακολουθησω.Ευχαριστω!

Απάντηση

Επιστροφή στο “Γενικές ερωτήσεις κατασκευής ιστοσελίδων”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες