Ποιο προγραμμα;

Σχόλια από τον χώρο του Web Design, Web Development.

Συντονιστές: WebDev Moderators, Super-Moderators

Απάντηση
starfish

Ποιο προγραμμα;

Δημοσίευση από starfish » 30 Μαρ 2009 10:21

Kαλή τύχη Marcia.

@ThyClub.

Ειλικρνά δεν νομίζω ούτε συνενοουμαστε.

Πουθενα δεν λέω ότι πρέπει να μάθει όλα αυτά τα πράγματα. Ότι είναι αδύνατον να τα μάθει απο την μια στιγμή στην άλλη λέω.

Ακριβώς το αντίθετο.

Απλά επειδή αυτά όλα υπάρχουν, και παίζουν τον ρόλο τους, και δεν είναι τόσο απλά ουτε τόσο ασήμαντα όσο τα περιγράφεις το καλύτερο που έχεις να κάνεις είναι πάρεις έτοιμα πράγματα που σου λύνουν τα χέρια για να μην ασχολήσε με όλα αυτά και να ασχοληθείς με αυτο που μετράει για να κάνεις το hobby σου ή την δουλειά σου, δηλαδή το περιεχόμενο .

Πιο απλά απο αυτό δεν μπορώ να το πω.

Άβαταρ μέλους
ThyClub
Honorary Member
Επικοινωνία:

Ποιο προγραμμα;

Δημοσίευση από ThyClub » 30 Μαρ 2009 10:40

Δεν είναι ούτε ούτε ασήμαντο να έχει κάποια σελίδα SEF urls, ούτε ασήμαντα είναι τα σωστά titles, ούτε οτιδήποτε που κάνει την σελίδα πιο χρηστική (για χρήστες και μηχανές). Δεν είναι πανακεια να στήσεις απλά ενα WP ή ενα joomla και να πεις όλα καλά. Θα μπορούσα να πω:

Πλήρωσε ενα domain και ενα host και κάνε την σελίδα σου μέσω blogger αλλά δεν νομίζω να είναι αυτό που ζήτησε η Marcia.

Καλώς ή κακώς, η ενασχόληση με το αντικείμενο απαιτεί ορισμένες γνώσεις που τις αποκτάς κατά την γνώμη μου με την τεχνική trial and error.

driveland

Ποιο προγραμμα;

Δημοσίευση από driveland » 07 Ιούλ 2010 17:52

σε περίπτωση που απογοητεύτικες απο την αγορά... δοκίμασε free cms joomla, drupal

Απάντηση

Επιστροφή στο “Web Usability & Accessibility”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες