Δωρεάν Web Templates

Θέλετε την γνώμη των άλλων για την σελίδα σας; Τότε βρίσκεστε στο σωστό μέρος.

Συντονιστές: WebDev Moderators, Super-Moderators

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
drkameleon
Επικοινωνία:

Δωρεάν Web Templates

Δημοσίευση από drkameleon » 01 Μάιος 2009 00:05

cris29 έγραψε:Πολύ καλός.
Ήδη το έβαλα στα αγαπημένα μου για να έχω να κατεβάζω κάποια έτοιμα προσχέδια για επόμενες εργασίες που μπορεί να αναλαμβάνω.
Αν χρειαστείς και οποιαδήποτε άλλη βοήθεια και έχω γνώση είτε ακόμη και οικονομική πιστεύω πως θα σε βοηθάμε.
Άλλωστε ο τρόπος παρουσίασης είναι λίγο πολύ ίδιος΄σε όποιο σάιτ και να μπείς. Αυτό που αλλάζει είναι το χρώμα, το λογότυπο και κάποιοι άλλα σχέδια παραπλήσια του είδους όπου θα παρουσιάζετε.
Ooops, άργησα να δω το μήνυμά σου...

Thanks a lot! :wink:

Άβαταρ μέλους
drkameleon
Επικοινωνία:

Δωρεάν Web Templates

Δημοσίευση από drkameleon » 04 Μάιος 2009 09:41

Προστέθηκαν κι άλλες κατηγορίες με δωρεάν templates (και αισίως ο συνολικός αριθμός templates/themes αγγίζει σχεδόν τα 1000).
Περιμένω τις προτάσεις για το ποιές άλλες κατηγορίες θα θέλατε να δείτε... (απαραίτητη βέβαια προυπόθεση είναι να υπάρχει... διαθέσιμο υλικό στο ίντερνετ) :wink:
Χαιρετώ! :)

Dr.Kameleon

Flamable

Δωρεάν Web Templates

Δημοσίευση από Flamable » 18 Ιούλ 2010 02:55

Drkameleon ωραιο το site σου και η gallery template σου. Εχω όμως μια ερώτηση γενικά με τα free templates που κυκλοφορούν στο web. Δεν έχω προηγούμενη εμπειρία γι αυτο αν πω καμια πατάτα δείχτε παρακαλώ κατανόηση. Κατά πόσο μπορεί να έχει νομικά το κεφάλι του ήσυχο κάποιος που κατέβασε free ή όχι template απο κάποιο site???? Το licence of agreement που υπογράφεις κατά την τρέχουσα στιγμή που το κατέβασες μπορεί μετά απο πέντε μήνες λόγου χάρη να αλλάξει, και κάποια σαιτ που είδα γράφουν οτι "Η εταιρία μας μπορεί να αλλάξει το terms of uses ανά πάσα ώρα"(με δικά μου λόγια). Επίσης, πως μπορείς εσύ να αποδείξεις αν πέσεις σε τιποτα κερδοσκόπους οτι το template το κατέβασες δωρεάν εν γνώση του σαιτ και οτι δεν το αντέγραψες απο αυτο, αν το συγκεκριμένο template καταταγεί μετά απο πχ ένα μήνα στα premium template?? Τέλος, οταν λένε οτι δεν μπορεί να χρησιμοποιηθεί το template για εμπορικούς σκοπούς εννοούν αποκλειστικά και μόνο την περίπτωση να το πουλίσεις?? Για παράδειγμα, αν το βάλεις σε μια premium user profile page σε site με members management αυτό θεωρείται εμπορική σκοπιμότητα και παραβιάζει το license???
Αυτά. Επειδή δεν έχω εμπειρία, αυτά είναι πιθανόν να συμβούν ή είναι τελείως αστοχα???[/list]

deletakis48

Δωρεάν Web Templates

Δημοσίευση από deletakis48 » 18 Ιούλ 2010 16:45

Dr.Kameleon eisai 8eos,einai ta kalitera websites pou exw dei pote!!!!!! :P den 8a se piraze na kanw 5-6-7-8-9-10 downloads kai na ta xrisimopiousa!!!!! :kaloe:

na se kala poli kali prospa8eia gia to free website sou :hammer:
edw kai 5 lepta kanw download giati maresoun olaaa! :wink:

deletakis48

Δωρεάν Web Templates

Δημοσίευση από deletakis48 » 18 Ιούλ 2010 16:51

Dr.Kameleon ksexasa na se rotisw giati den mporw na ta katevasw apo esena? kai ta kateuazw apo joomla?

Άβαταρ μέλους
ssstratos
Επικοινωνία:

Δωρεάν Web Templates

Δημοσίευση από ssstratos » 18 Ιούλ 2010 17:36

Πολύ καλό, αλλά πιστεύω πως θα ήταν καλύτερο να μεγάλωνες το μέγεθος των περιεχομένων (π.χ. να υπάρχουν 3 θέματα σε κάθε σειρά).

Δεν νομίζεις ότι 750px είναι λίγα;

Απάντηση

Επιστροφή στο “Θέλω την γνώμη σας για την Σελίδα μου...”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης