Ιστοσελίδα Δωρεάν Αποστολής Μηνυμάτων SMS

Εδώ μπορείτε να παρουσιάσετε την σελίδα σας. Να γνωρίζετε όμως ότι κάθε δημόσια προβολή φέρνει και τις αντίστοιχες κρίσεις και γνώμες. Αν θέλετε την λεπτομερή γνώμη μας για την σελίδα σας τοποθετήστε ένα θέμα εδώ...

Συντονιστής: Super-Moderators

Απάντηση
pmats

Δημοσίευση από pmats » 21 Μάιος 2009 18:41

Καλησπέρα Σας,

Στην ιστοσελίδα http://sms.rayo.gr/free/ μπορείτε να στέλνετε δωρεάν SMS σε οποιοδήποτε προορισμό στην Ελλάδα. (Υπάρχει μόνο ένα μικρό κόστος εγγραφής - οι λόγοι εξηγούνται στην ιστοσελίδα).

Σημειώνω ότι η συγκεκριμένη ιστοσελίδα λειτουργεί και σας επιτρέπει να στείλετε μέχρι και σε 10 παραλήπτες το μήνυμά σας ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ. Άρα, για μικρές ομάδες ανθρώπων είναι ιδανικό.

Ευχαριστώ

Άβαταρ μέλους
fiskilis
Honorary Member
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από fiskilis » 21 Μάιος 2009 21:53

Δεν ξερω αν ειναι δικη σου η σελιδα η εισαι εκει γραμμενος

Αλλα με τους αριθμους που βαζει ο αλλος μπας και αρχιζει να λαμβανει spam ???

pmats

Δημοσίευση από pmats » 21 Μάιος 2009 22:42

Η σελίδα είναι δική μου.
Όχι σε καμία περίπτωση.
Όλα τα κινητά τα οποία λαμβάνουν μήνυμα είναι προστατευμένα από spam όσο και ο ίδιος ο χρήστης που τα στέλνει. ΔΕΝ ΚΟΙΝΟΠΟΙΟΥΝΤΑΙ σε καμία εταιρεία [είναι γραμμένο και στην ιστοσελίδα].
Αποσκοπώ να βγάλω χρήματα από τους χορηγούς. (Περιφερειακά της φόρμας μηνύματα καθώς και μηνύματα που επισυνάπτονται στο τέλος του μηνύματος του αποστολέα).
Οι χορηγοί ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ καμία πρόσβαση σε κανένα μήνυμα αποστολέα καθώς και σε κανένα κινητό αποστολέα.
Ακόμη, τα μηνύματα των χρηστών σώζονται στη βάση μου κρυπτογραφημένα και το κλειδί αποκρυπτογράφησης το έχω μόνο εγώ. Οι υπάλληλοι της εταιρείας μου δεν το γνωρίζουν.

Ρίξε επίσης μία ματιά και στα βιογραφικά των ανθρώπων που δουλεύουν στην εταιρεία μου (http://www.rayo.gr/) για να καταλάβεις για την ποιότητά τους.

Αυτά. Ελπίζω να σε έπεισα.

Απάντηση

Επιστροφή στο “Σας παρουσιάζω την σελίδα μου”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες