Βοηθεια σε εργασια με flash!

Λύσεις προβλημάτων για το δημοφιλές πρόγραμμα κατασκευής παρουσιάσεων στο διαδίκτυο.

Συντονιστές: WebDev Moderators, Super-Moderators

Απάντηση
PROTARHS

Δημοσίευση από PROTARHS » 06 Ιουν 2009 00:55

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!!
ΕΙΜΑΙ ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ ΚΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΤΗ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ.
ΧΡΩΣΤΑΩ 3 ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΓΙΑ ΠΤΥΧΙΟ ΜΗΧΑΝΙΚΟΥ ΚΑΙ ΕΝΑ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ ΠΟΛΥΜΕΣΩΝ.ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΟ ΤΟΥ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΕΚΜΑΘΗΣΗ ΤΟΥ FLASH.ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ ΕΙΝΑΙ ΕΝΤΕΛΩΣ ΑΣΧΕΤΟ ΜΕ ΤΟ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΟ ΤΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ.
ΑΝ ΜΕΧΡΙ ΣΤΙΣ 15 ΙΟΥΝΙΟΥ ΠΑΡΑΔΩΣΩ ΜΙΑ ΕΡΓΑΣΙΑ ΜΕ ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΘΕΜΑ, ΘΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ ΝΑ ΠΕΡΑΣΩ ΤΟ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ.ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΧΩ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΑΝΕΜΟΓΕΝΝΗΤΡΙΑ ΣΕ ΕΝΑ ΤΟΠΙΟ ΠΟΥ Η ΤΑΧΥΤΑ ΠΕΡΙΣΤΡΟΦΗΣ ΝΑ ΕΞΑΡΤΑΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΝΤΑΣΗ ΤΟΥ ΑΝΑΕΜΟΥ ΠΟΥ ΠΝΕΕΙ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΠΕΡΙΣΤΡΕΦΕΤΑΙ ΝΑ ΑΝΑΒΟΥΝ ΓΙΑ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ΚΑΠΟΙΕΣ ΛΑΜΠΕΣ ΜΕ ΕΝΤΑΣΗ ΑΝΑΛΟΓΗΣ ΤΗΣ ΠΕΡΙΣΤΡΟΦΗΣ.ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΟΤΙ Η ΕΡΓΑΣΙΑ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΜΕ ΑΜΟΙΒΗ.ΟΠΟΙΟΣ ΔΕΧΟΜΑΙ ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΑΠΟ ΟΠΟΙΟΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΑΛΛΗ ΠΡΟΤΑΣΗ ΓΙΑ ΕΡΓΑΣΙΑ.
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ!!

Άβαταρ μέλους
Stadem

Δημοσίευση από Stadem » 06 Ιουν 2009 04:30

Κατ'αρχήν καλό είναι να γράφεις με πεζά, κατα δεύτερον αυτό που ζητάς λιγο προχωρημένο Flash,
Η ΤΑΧΥΤΑ ΠΕΡΙΣΤΡΟΦΗΣ ΝΑ ΕΞΑΡΤΑΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΝΤΑΣΗ ΤΟΥ ΑΝΑΕΜΟΥ ΠΟΥ ΠΝΕΕΙ
απο πού θα δίνετε η ένταση?

Αυτό που ζητάς μου κάνει περισσότερο labview.
web-IQ Interactive Quality
Εικόνα

PROTARHS

Δημοσίευση από PROTARHS » 06 Ιουν 2009 12:02

μήπως αν από ένα πεδίο που θα δίνουμε τυχαία κάποιες τιμές και αν η τιμή που θα δίνουμε ξεπεράσει μια τιμή αναφοράς να αρχίζει να περιστρέφεται και όσο μεγαλώνει η τιμή να περιστρέφεται πιο γρήγορα.Δεν ξέρω κατά πόσο είναι εφικτό αυτό.Πάντως σε ευχαριστώ που μου απάντησες.

Απάντηση

Επιστροφή στο “Flash γενικά”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες