Απο σημερα μπορειτε να βλεπετε τα κερδη σας σε Ευρω

σχετικά με το Google AdSense

Συντονιστές: WebDev Moderators, Super-Moderators

Απάντηση
aguila21
Honorary Member
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από aguila21 » 24 Ιουν 2009 12:34

Το πρόβλημα δεν είναι αν υπάρχει αύξηση ή μείωση.Απλώς στη σελίδα του adsense πας στο μενού που λέει "Αυτός ο μήνας-Ιούνιος" και βλέπεις ένα ποσό π.χ 30€.Πας στο "Τελευταίος μήνας-Μάιος" και βλέπεις π.χ 50€.Αν πας στο "Από την τελευταία πληρωμή" η οποία έγινε με κέρδη έως και τις 30 Απριλίου,δε θα πρέπει να δεις το άθροισμα Μαιου+Ιουνίου= 80€ για το παράδειγμα;Σε εμένα βλέπεις λιγότερο.Αυτό με παραξενεύει.

Άβαταρ μέλους
fiskilis
Honorary Member
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από fiskilis » 26 Ιουν 2009 21:37

Το ειδα και εγω αυτο που λες και μου φανηκε περιεργο !

εγω παντως προβλεπω αυτον τον μηνα αυξηση κερδων ανω του 25% σε συγκριση με τον προηγουμενο μηνα ενω καθως ειναι καλοκαιρι λογικα θα επρεπε να εχω πτωση !!!

aguila21
Honorary Member
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από aguila21 » 26 Ιουν 2009 22:17

Τώρα έχει διορθωθεί.Πάντως εγώ κέρδη δεν έχω...Πολλές εμφανίσεις κάθε μέρα,αλλά 0 κλικ.

Άβαταρ μέλους
cordis
Administrator, [F|H]ounder, [C|S]EO
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από cordis » 26 Ιουν 2009 22:38

δεν είναι κάτι λάθος.. κι εγώ όταν είχα αλλάξει τον λογαριασμό μου σε ευρώ είχα κάποια 'προβλήματα' που βασικά ήταν κατανόησης πως γίνετε η μετάβαση.

είναι βασικά σα να έχεις δύο λογαριασμούς ταυτόχρονα, ένα με δολάρια έως εκείνη την ημέρα και έναν με ευρώ από εκείνη την ημέρα και μετά. δε βλέπεις αθροιστικά το αποτέλεσμα, αλλά ή το ένα ή το άλλο.... σε 2-3 μήνες με ευρώ θα στρώσει και δε θα έχεις πρόβλημα. ;)
Δεν απαντάω σε προσωπικά μηνύματα με ερωτήσεις που καλύπτονται από τις ενότητες του forum. Για ο,τι άλλο είμαι εδώ για εσάς.
- follow me @twitter

Απάντηση

Επιστροφή στο “Google AdSense”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες