οποιος καλος ανθρωπος ξερειιιιι

Γενικά θέματα για τις γλώσσες προγραμματισμού που δεν καλύπτονται από τις άλλες περιοχές της κατηγορίας.

Συντονιστές: WebDev Moderators, Super-Moderators

Απάντηση
CHRISPASSAT
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από CHRISPASSAT » 01 Ιούλ 2009 14:26

σας αρεσει η καινουργια splash page?μηπως τα 2 κουτια πανω που λενε για το chat και το forum?πρεπει να αλλαξουν με καποια αλλα buttons ?προτεινετε κατι αλλο?
www.forummaster.tk
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος CHRISPASSAT την 01 Ιούλ 2009 17:08, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.

Άβαταρ μέλους
c0d3punk
Honorary Member
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από c0d3punk » 01 Ιούλ 2009 17:07

1st. Βάζε ένα τίτλο στα θέματά σου που να περιγράφει το post σου και όχι "Βοήθεια", "Για δες", "Κοίτα εδώ πρόβλημα" κ.τ.λ.

2nd. το παρόν post είναι σε λάθος περιοχή ανοιγμένο.

3rd. που να τα δούμε αυτά που λες? στο site του freestuff? δεν έχει τέτοια πράγματα :-P (εγώ ξέρω ότι λες για το forum σου αλλά δεν το ξέρουν όλοι)
like ants in a colony we do our share
but there's so many other f****' insects out there || Ανανεωμένα Παρτάλια || biZfind.gr

CHRISPASSAT
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από CHRISPASSAT » 01 Ιούλ 2009 17:09

c0d3punk έγραψε:1st. Βάζε ένα τίτλο στα θέματά σου που να περιγράφει το post σου και όχι "Βοήθεια", "Για δες", "Κοίτα εδώ πρόβλημα" κ.τ.λ.

2nd. το παρόν post είναι σε λάθος περιοχή ανοιγμένο.

3rd. που να τα δούμε αυτά που λες? στο site του freestuff? δεν έχει τέτοια πράγματα :-P (εγώ ξέρω ότι λες για το forum σου αλλά δεν το ξέρουν όλοι)
μαλλον εκανα @@ρια αχχαχαχαχαα......

σε σχεση με αυτα που ρωτησα?

Απάντηση

Επιστροφή στο “γλώσσες προγραμματισμού - γενικά”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης