Η οθόνη μου τα παιξε...

Προβλήματα που αντιμετωπίζουμε χρησιμοποιώντας κάποια από τις συσκευές που απαρτίζουν τους Η/Υ μας.

Συντονιστές: Super-Moderators, Software & Hardware Moderators

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
ForzaInter

Η οθόνη μου τα παιξε...

Δημοσίευση από ForzaInter » 10 Νοέμ 2009 14:55

Τελικά δούλεψε το κόλπο με τον κουμπαρά! :roll: Εδώ και μέρες ανοίγει κανονικά η οθόνη (ΦΤΟΥ μη τη ματιάξω!)

Δε ξέρω τί σόι solved έγινε τελικά... :roll: Πρέπει να μπει τίτλος [Solved-the mpakalis way] :P
I told you we would make it to the sunshine one day...you just got there a little quicker

Εικόνα

Άβαταρ μέλους
GeoStuff
Honorary Member

Η οθόνη μου τα παιξε...

Δημοσίευση από GeoStuff » 10 Νοέμ 2009 19:53

DGeorge έγραψε:Η γραμματέας μου είναι φιλάργυρη και δέχεται μόνο μετρητά... Τι να την κάνω όμως :question: :P
Έχω ένα μασούρι 2ευρα... Εκτός αν θέλει kinky σκηνικά οπότε έχω και ένα μασούρι 50λεπτα...

:kaloe: :kaloe: :kaloe: :kaloe: :kaloe:
Κούκλα Μου Φρεγάτα Σκίζεις Τον Ωκεανό... Μοιάζεις Στον Τιτανικό!!!

Άβαταρ μέλους
ForzaInter

Η οθόνη μου τα παιξε...

Δημοσίευση από ForzaInter » 11 Νοέμ 2009 12:49

ForzaInter έγραψε:Τελικά δούλεψε το κόλπο με τον κουμπαρά! :roll: Εδώ και μέρες ανοίγει κανονικά η οθόνη (ΦΤΟΥ μη τη ματιάξω!)
Πού πάμε για ανακύκλωση ηλεκτρονικών σκουπιδιών?

Τί ήθελα και το πα... ΔΕΝ...κάνει πάλι τα άλλα τρελά της με το πάνελ των ρυθμίσεων... Θα φύγει από το μπαλκόνι, έτσι για να βγάλω το άχτι μου!!! :evil: :evil: :evil:

Σημείωση: Δεν την είχα κλείσει από το διακόπτη, αλλά δε ξέρω γιατί μπορεί να φταίει αυτό...
I told you we would make it to the sunshine one day...you just got there a little quicker

Εικόνα

Άβαταρ μέλους
DGeorge
Honorary Member

Η οθόνη μου τα παιξε...

Δημοσίευση από DGeorge » 12 Νοέμ 2009 08:47

ForzaInter έγραψε:
ForzaInter έγραψε:Τελικά δούλεψε το κόλπο με τον κουμπαρά! :roll: Εδώ και μέρες ανοίγει κανονικά η οθόνη (ΦΤΟΥ μη τη ματιάξω!)
1) Πού πάμε για ανακύκλωση ηλεκτρονικών σκουπιδιών?

2) Τί ήθελα και το πα... ΔΕΝ...κάνει πάλι τα άλλα τρελά της με το πάνελ των ρυθμίσεων... Θα φύγει από το μπαλκόνι, έτσι για να βγάλω το άχτι μου!!! :evil: :evil: :evil:

3) Σημείωση: Δεν την είχα κλείσει από το διακόπτη, αλλά δε ξέρω γιατί μπορεί να φταίει αυτό...
Πολύ καλή σου μέρα :D :D Κουράγιο κι υπομονή :)
1) Ψάχνεις στο GOOGLE και βρίσκεις Εταιρείες Ανακύκλωσης.
2) Ίσως με τα χρόνια έχει φάει γενικότερη 'φλασιά' το κύκλωμα του πάνελ... :think:
3) Γενικά, ανορθόδοξο κλείσιμο σε CRT συσκευές επηρεάζει -αν δεν κάνω λάθος- το κύκλωμα υψηλής τάσης.
Anyway ( :D ) τώρα που πήρες το 'κολλάει', πριν τη 'σουτάρεις', δεν έχεις παρά να ξαναδοκιμάσεις μια φορούλα. Και πού'σαι;.... Spray πεπιεσμένου αέρα, αν όχι κομπρεσσεράκι! :D :D
GeoStuff έγραψε:Έχω ένα μασούρι 2ευρα... Εκτός αν θέλει kinky σκηνικά οπότε έχω και ένα μασούρι 50λεπτα...
Δεν έχει προβλήματα επιλογών τέτοιου είδους! Όλα τα σκοτώνει!! :hammer: Λες να φταίει, που την έχω πέντε μήνες απλήρωτη :question: :question: :think:
PC-Ponemenos
Εικόνα

Απάντηση

Επιστροφή στο “PC Hardware”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες