Πρόβλημα με αποπληρωμή κερδών

Τρόποι για να διαφημίσουμε προϊόντα, υπηρεσίες και ιστοσελίδες μέσα στο διαδίκτυο (AdWords, κτλ).

Συντονιστές: WebDev Moderators, Super-Moderators

Απάντηση
spiderwoman

Δημοσίευση από spiderwoman » 12 Αύγ 2009 17:27

Λοιπόν κοίτα να δεις για να σε βοηθήσω. Επειδή δεν ασχολούμαι με τις τεχνικές εργασίες ούτε μία κατασκευάστρια ιστοσελίδων. Εγώ έχω την dirty job για να κάνω. Κλείνω τις συμφωνίες και εξυπηρετώ τους πελάτες. Έχω μάθει λοιπόν να φυλάω... το πίσω μέρος του σώματός μου. Αν δεν μπορείς να πάρεις προκ/λή, φτιάχνεις συμφωνητικό. Αναφέρεις τον όρο πως την πρώτη εβδομάδα θα εισπράξεις όσα χρήματα βγουν από το pay per click. Αν τον καταφέρεις και σου δώσει έστω και 5€, βάσει του συμφωνητικού έχει αποδεχτεί όλους τους όρους της συμφωνίας. Μετά, έχεις το δικαίμωμα να κάνεις ότι μα ότι θέλεις χωρίς αυτός να έχει κανένα δικαίωμα να σε κατηγορήσει. Trust me! Δοκιμασμένο και εγγυημένο. Δέχτηκα συγχαρητήρια από τη δικηγόρο μου και από την δικηγόρο του αντίδικου! ;)

Άβαταρ μέλους
CyberCr33p
Honorary Member
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από CyberCr33p » 12 Αύγ 2009 17:38

Το συμφωνητικό είναι οι Όροι Χρήσης στο site του που αναφέρει για παράδειγμα ότι θα πληρώσει όταν συμπληρωθεί το ποσό των ΧΧΧ ευρώ.

spiderwoman

Δημοσίευση από spiderwoman » 12 Αύγ 2009 17:45

"Αγαπητέ κύριε Χ", θα του έλεγα εγώ, "όπως γνωρίζετε βάσει του συμφωνητικού μας, δεν μου έχετε εξοφλήσει ακόμη το συμφωνηθέν ποσό. Όπως καταλαβαίνετε επειδή δύσκολοι καιροί είναι για όλους μας, θα πρέπει να προβώ σε ότι θεωρώ σωστό για τη δική μου επιχείρηση αλλά και για τους συναδέλφους μου. Οπότε δεν νομίζω να υπάρχει πρόβλημα να αναφέρω στο banner που είχε την διαφήμισή σας, πως η διαφήμιση σταμάτησε να προβάλλεται λόγω οικονομικού κολλήματος της επιχείρησης και ανεξόφλητου χρέους; Άλλωστε αυτό που θα γράψω θα είναι αυτό ακριβώς που συμβαίνει!". Κατάλαβες κύριε Χ ή μήπως να κάνω και κακά; θα του έλεγα εγώ αγαπητέ CyberCr33p!!!

Άβαταρ μέλους
CyberCr33p
Honorary Member
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από CyberCr33p » 12 Αύγ 2009 18:04

Αρκεί να υπήρχαν ακόμα οι αποδείξεις...

odisseas87
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από odisseas87 » 31 Αύγ 2009 01:57

steilte mou emena PM me to onoma tou site kai tha ton kanw rompa pantou.. exw tous katallilous anthrwpous

Άβαταρ μέλους
sovokai

Δημοσίευση από sovokai » 01 Ιαν 2010 09:46

στειλτε τους ενα τιμολογεια παροχης υπηρεσιων και μετα αν ειναι μαγκες, ας μην πληρωσουν. καλο ειναι να τους το στειλετε συστημενο ωστε να μην μπορουν να αρνηθουν οτι δεν το ελαβαν :wink:

Άβαταρ μέλους
manolism
Super Moderator
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από manolism » 01 Ιαν 2010 12:46

odisseas87 έγραψε:steilte mou emena PM me to onoma tou site kai tha ton kanw rompa pantou.. exw tous katallilous anthrwpous
Λίγο πιο κόσμια συμπεριφορά δεν θα έβλαπτε. Δεν είμαστε αλάνα ούτε παιδική χαρά εδώ μέσα.

Απάντηση

Επιστροφή στο “Διαφημίζοντας προϊόντα (AdWords, κτλ)-γενικά”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες