Ελληνικο COLLATION για τονισμο και INCASE SENSITIVE SEARCH?

Συζητήσεις για την βάση δεδομένων MySQL και το phpMyAdmin

Συντονιστές: WebDev Moderators, Super-Moderators

Άβαταρ μέλους
fafos
Script Master

Δημοσίευση από fafos » 09 Αύγ 2009 20:53

Catalyst έγραψε:σαν δε ντρέπεστε αντι να ζητήσετε και συγγνώμη από το παιδί που κάνατε δυο μέρες να του απαντήσετε του τη λέτε κιόλας
αίσχος και ντροπή σας :lol:
:D
ti perimenes apo alhtes neoellhnes san emas? :lol:
Οι πάνες και οι πολιτικοί πρέπει να αλλάζονται συχνά για τον ίδιο λόγο...

stathisL

Δημοσίευση από stathisL » 10 Αύγ 2009 03:06

Γραφτηκα σε αυτο το φορουμ για να ζητησω βοηθεια.

Παραδεχτηκα οτι ειμαι ασχετος

Ευχαριστησα οποιον μπηκε στο κοπο να απαντησει.

Και ως δια μαγειας, ξαφνικα αρχισαν καποιοι να με ειρωνευονται και να με κοροιδευουν, και οχι μονο αυτο αλλα και η πλειοψηφια που εχει απαντησει σε αυτο το ποστ πραγματικα δεν εχουν καμμια επαφη με την πραγματικοτητα.

Ο κυριος πριν λεει ειρωνικα οτι "κανανε 2 μερες να μου απαντησουν"

Ρε ανθρωπε του θεου, αν ηθελες να με βοηθησεις, ειναι στο χερι σου και δε σε υποχρεωνει κανεις. Το να ερχεσαι να με βοηθας μονο και μονο για να μου το παιζεις μετα εξυπνος φανερωνει ποσο κομπλεξικος εισαι. Το να λεει ο αλλος οτι ειμαι εδω δυο μερες τι μου το λεει; Οποιος δηλαδη ειναι καινουργιος πρεπει να καθεται να τον κοροιδευουν η παρομοιως οποιος εχει πολλα ποστ εχει το δικαιωμα να το παιζει εξυπνος;

Μαλλον δεν εχετε ζωη εξω απο εδω και ψαχνετε καταξιωση στο ιντερνετ πισω απο nicknames σε διαφορα φορουμ. Και το τραγικο ειναι οτι οι μονοι που απαντανε μετα που εθιξα το θεμα της ανιδιωτελους βοηθειας ειναι ανθρωποι τετοιου τυπου και το παιζουν εξυπνοι και λενε μπραβο στους παρομοιους εξυπνακηδες.

Μπραβο ρε εξυπνακηδες, μπραβο που ηρθατε ΟΙΚΟΙΟΘΕΛΩΣ εδω να γραψετε, για να ΤΟ ΠΑΙΞΕΤΕ ΕΞΥΠΝΟΙ ΚΑΙ ΝΑ ΑΝΑΔΕΙΞΕΤΕ ΤΗΝ ΑΝΩΤΕΡΟΤΗΤΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΞΥΠΝΑΔΑ ΣΑΣ ΕΙΡΩΝΕΥΟΝΤΑΣ ΕΝΑΝ ΑΝΘΡΩΠΟ ΠΟΥ ΤΟΛΜΗΣΕ ΝΑ ΠΕΣΕΙ ΤΟΣΟ "ΧΑΜΗΛΑ" ΩΣΤΕ ΝΑ ΖΗΤΗΣΕΙ ΒΟΗΘΕΙΑ.

Φυσικα, ολα αυτα τα κανετε γιατι νοιωθετε "βασιλιαδες" επειδη εχετε 100 η 200 η 300 ποστ. Ακους εκει καταξιωση. Να σε ρωτησουνε τι πετυχες στη ζωη σου και να λες "εχω 200 ποστ εδω και 300 εκει και μπορω και ειρωνευομαι οποιον γουσταρω"

Μπραβο σας που συνεχιζετε να απαντατε με την ιδια σταση κιολας. Ξεφτιλιστιτε κι αλλο, σας αξιζει.

Και μια συμβουλη: Αν καποιος ταπεινος σαν και εμενα τολμησει να σας ξαναζητησει βοηθεια (που δε ζηταει προσωπικα απο εσας ειπαμε, μονοι σας ηρθατε να απαντησετε και να ειρωνευτειτε), απαντηστε παλι με τον ιδιο τροπο. Ατομα σαν και εσας πρεπει να φαινονται για να γελαει ο κοσμος.

ΥΓ: Το μονο κακο που θα μπορουσατε να μου κανετε απο εδω και περα, ειναι να με κανατε να αναθεωρουσα τους τροπους μου. Θα μπορουσα να σκεφτω, "τι καθομουν και ελεγα δυο και τρεις φορες ευχαριστω σε καθε μου απαντηση, αφου και παλι τετοιοι ανθρωποι βρηκαν ευκαιρεια να χλευασουν; Δε ξαναλεω ευχαριστω ποτε μου..."

Αλλα ξερετε κατι; Αυτο δυστυχως δεν μπορειτε να μου το κανετε. Και ξερετε γιατι; Γιατι τους τροπους τους μαθαινεις απο το σπιτι σου, και δε τους ξεχνας ποτε. Και εσεις προφανως δεν μαθατε ποτε, και ουτε προκειται να αλλαξετε. Υπεροπτες, ειρωνες και ιδιοτελεις μεγαλωσατε, ετσι θα παραμεινετε.

Άβαταρ μέλους
fafos
Script Master

Δημοσίευση από fafos » 10 Αύγ 2009 03:21

den koroideuoume oute eironeuomaste tous pantes edo mesa.. mono osous to aksizoun...
an elaves tis apanthseis mas os eironia h koroidia mallon sou aksizan..

gia na mhn synexizeis kai pefteis akoma pio xamhla rotontas edo mesa.. ante geia..

Note: kalou kakou koita thn periptosh sou.. isos einai sovarh... :lol:

stathisL

Δημοσίευση από stathisL » 10 Αύγ 2009 03:58

proigoumena sxolia diegrafisan den exei noima na milao
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος stathisL την 10 Αύγ 2009 06:02, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.

Άβαταρ μέλους
fafos
Script Master

Δημοσίευση από fafos » 10 Αύγ 2009 05:02

einai sovarh telika...

Άβαταρ μέλους
Sheena
Honorary Member

Δημοσίευση από Sheena » 11 Αύγ 2009 03:56

Πέσμου οτι θα το κλειδώσετε εδώ, να ηρεμήσουν τα πράγματα.......
Εικόνα

id12856 Οι άγγελοι πάνε κοντά με τους αγγέλους...

Κλειδωμένο

Επιστροφή στο “MySQL”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες