Αντιμετωπιση ιων γia σινδοσσ με

Συζητήσεις και νέα σχετικά με την ασφάλεια των υπολογιστών και των virus που τους προσβάλουν...

Συντονιστές: Super-Moderators, Software & Hardware Moderators

Απάντηση
litsa3000

Δημοσίευση από litsa3000 » 19 Σεπ 2009 13:20

ΕΧΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ ΜΟΥ ΤΙΣ ΠΕΡΙΣΟΤΕΡΕΣ ΦΟΡΕΣ ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΣΥΝΔΕΘΩ ΜΕ ΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΜΟΥ ΒΓΑΖΕΙ ΜΗΝΥΜΑ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΟΠΟΣΔΗΠΟΤΕ ΝΑ ΒΑΛΩ ΕΝΑ ΛΟΓΙΣΜΙΚΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΗ ΤΩΝ ΙΩΝ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΓΕΜΑΤΟ ΑΠΟ TROJANS AND VIRUSES. ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ Η ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΟΥ ΜΕ ΟΡΙΣΜΕΝΑ SITE ΕΙΝΑΙ ΑΔΥΝΑΤΗ ΚΑΙ Ο ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗΣ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΑΡΓΟΣ.ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΑ ΝΑ ΚΑΤΑΙΒΑΣΩ ΜΕΣΩ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΑΝΤΙΙΚΟ ΛΟΓΙΣΜΙΚΟ ΓΙΑ WINDOWS ME ΑΛΛΑ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΤΙΠΟΤΑ. ΤΕΛΙΚΑ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΟΝΟ ΕΝΑΣ ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΔΟΥΛΕΙΑ. ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΛΕΤΕ?

litsa3000

Δημοσίευση από litsa3000 » 19 Σεπ 2009 13:23

litsa3000 έγραψε:ΕΧΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ ΜΟΥ ΤΙΣ ΠΕΡΙΣΟΤΕΡΕΣ ΦΟΡΕΣ ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΣΥΝΔΕΘΩ ΜΕ ΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΜΟΥ ΒΓΑΖΕΙ ΜΗΝΥΜΑ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΟΠΟΣΔΗΠΟΤΕ ΝΑ ΒΑΛΩ ΕΝΑ ΛΟΓΙΣΜΙΚΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΗ ΤΩΝ ΙΩΝ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΓΕΜΑΤΟ ΑΠΟ TROJANS AND VIRUSES. ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ Η ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΟΥ ΜΕ ΟΡΙΣΜΕΝΑ SITE ΕΙΝΑΙ ΑΔΥΝΑΤΗ ΚΑΙ Ο ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗΣ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΑΡΓΟΣ.ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΑ ΝΑ ΚΑΤΑΙΒΑΣΩ ΜΕΣΩ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΑΝΤΙΙΚΟ ΛΟΓΙΣΜΙΚΟ ΓΙΑ WINDOWS ME ΑΛΛΑ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΤΙΠΟΤΑ. ΤΕΛΙΚΑ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΟΝΟ ΕΝΑΣ ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΔΟΥΛΕΙΑ. ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΛΕΤΕ?
[google][/google]
Συνημμένα
9019.gif

Απάντηση

Επιστροφή στο “Security, antiVirus & antiSpyWare”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες