Πληροφορίες για προγράμματα επιδότησης

Εκφράστε την επιχειρηματική σας πλευρά. Μοιραστείτε την εμπειρία σας ή/και τα σχόλιά σας σχετικά με την οργάνωση μιας on-line επιχείρησης. Παρακαλώ όχι διαφημίσεις εδώ!

Συντονιστής: Super-Moderators

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
dionisis71
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από dionisis71 » 21 Σεπ 2009 22:50

Καλησπέρα,

Ενδιαφέρομαι να μάθω αν υπάρχει κάποιο επιδοτούμενο πρόγραμμα, για την δημιουργία ιστοσελίδας παροχής ηλεκτρονικών υπηρεσιών σχετικά με τον τουρισμό. Δεν έχω κάνει εκκίνηση στην εφορία και γενικά είμαι στο σημείο μηδέν. Οποιαδήποτε πληροφορία μπορείτε να να μου παραθέσετε θα ήταν πολύτιμη. Εκτός από τα προγράμματα υπάρχουν και άνθρωποι οι οποίοι μπορούν να παρακολουθούν και να ενημερώνουν σχετικά με την πορεία των προγραμμάτων αυτών;

Ευχαριστώ

Άβαταρ μέλους
Basilakis
PHP Moderator
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Basilakis » 22 Σεπ 2009 12:10

Καλησπέρα,

είμαστε την φάση των προτάσεων οπότε άργησες a little bit :)

Και sidenote, χρειάζεται εκκίνηση στην εφορία αφου επιδοτούνται μόνο τα καταλύματα με ΚΛΕΙΣΜΕΝΟ ένα χρόνο. Ε1, Ε3 σήμα ΕΟΤ και κάτι άλλα στοιχεία ήταν αυτά που έπρεπε να έχει κάθε ξενοδοχείο.

Άβαταρ μέλους
dionisis71
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από dionisis71 » 22 Σεπ 2009 23:33

Ευχαριστώ και τους δυό σας για τις απαντήσεις σας.

Φίλε dva_dev, μου πρότεινες την ιστοσελίδα της espa και σε ευχαριστώ, κάποιος άλλος φίλος την σελίδα της EOMEX, άλλος ΟΑΕΔ και πάει λέγοντας.. Δυστυχώς για διάφορους λόγους αδυνατώ να βρω χρόνο αλλά και ποιό είναι το καταλληλότερο πρόγραμμα για μένα (αν υπάρχει) και το χειρότερο, είναι ότι σίγουρα θα υπάρχουν δεν ξέρω και γω πόσα άλλα προγράμματα (πιθανόν πιο κατάλληλα) από άλλους οργανισμούς που ίσως από μόνος μου να μην μπορέσω να τα ανακαλύψω και αυτό είναι κάτι που με αγχώνει και στεναχωρεί. Για αυτό πιο πάνω λέω και για το αν υπάρχουν άνθρωποι που το αντικείμενο τους είναι το να γνωρίζουν τα προγράμματα αυτά.. και φίλε basilaki δεν έχω κάποιο κατάλλυμα.. Αυτό που θέλω να φτιάξω είναι μία ιστοσελίδα η οποία θα παρέχει υπηρεσίες για τον τουρισμό. Αυτό είναι όλο... Θα μου πεις ότι υπάρχουν, αυτό όμως που σκέφτομαι δεν προσφέρεται αυτή την στιγμη.

Ευχαριστώ

Άβαταρ μέλους
cyberfreak
Honorary Member
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από cyberfreak » 22 Σεπ 2009 23:54

επειδη και εγω ψαχνω για επιδοτηση στο περιπτερο του εσπα που ειχαν στην εκθεση θεσσαλονικης μου ειπαν να δω στον εομεχ και οαεδ γιατι αυτοι χρηματοδοτουν ετοιμες επιχειρισεις μενα ποσοστο περιπου 50%...για οαεδ αποσο ξερω ειναι οτι καλυτερο δινουν 18000 σε 3 ισοποσες δοσεις..Αλλα δεν γνωριζω αν εχει προγραμμα ανοιχτο αυτη την εποχη

Απάντηση

Επιστροφή στο “Η Επιχείρηση”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες