Gamos metaxy atomon tou idiou fylou - Sosto i lathos? 2

Προβληματισμοί και ανταλλαγή ιδεών από την Επικαιρότητα και διάφορα άλλα θέματα.

Συντονιστής: Super-Moderators

aguila21
Honorary Member
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από aguila21 » 23 Ιουν 2003 21:36

ΠΡΟΣ CD HYPER:

Αντί να παρακολουθείς μαθήματα στη σχολή μάλλον πάς και παίζεις ταβλι.Όσο για τους χαρακτηρισμούς που μου απέδωσες στους επιστρέφω ώς ατυχείς.Πιθανόν να μην μπορείς να διακρίνεις άλλα πράγματα απο το όργανο του εραστή σου.Εντάξει και αν είσαι ομοφυλόφιλος δεν έγεινε (για μενα) τίποτα.ΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΗΤΑΝ

ΠΡΟΣ PANI0202

Δε σε παρεξηγώ ζείς σε μια χώρα που χαρακτηρίζεται απο ανθελληνισμό όπως και οι ΗΠΑ.Ίσως όταν έρθεις ξανά στην Ελλάδα να πας μια βόλτα μεχρι τον Παρθενώνα,τους Δελφούς την Αρχαία Ιθώμη,και αν πας μαζί με την παρέα σου στα γνωστά,προς εσάς,στέκια στη Μύκονο να βρείς λίγο χρόνο να πας απέναντι στη Δήλο να δείς τα λιοντάρια,και ίσως αναρωτηθείς γιατί μισείς τους Έλληνες.

Δεν πρόκειται να ασχοληθώ ξανα μαζί σας.Λυπάμαι όμως που τα παιδιά μου και τα ανήψια μου θα έχουν δασκάλους όπως η αφεντιά του CD HYPER.Ο ανθελληνισμός σε όλο του το μεγαλείο.

pani0202
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από pani0202 » 23 Ιουν 2003 22:13

Δε σε παρεξηγώ ζείς σε μια χώρα που χαρακτηρίζεται απο ανθελληνισμό όπως και οι ΗΠΑ
Den se parexigo ki ego pou eisai agrammatos kai den xereis na diabazeis. Kato apo to profile mou grafei "Kanadas" ki oxi "HPA". Ektos ki an eisai toso ageografitos pou nomizeis oti i o Kanadas kai i HPA einai i idia xora... :lol:

Kai pame parakato:
και ίσως αναρωτηθείς γιατί μισείς τους Έλληνες
Me afta pou grafeis mallon esy deixneis oti miseis tous Ellines kai kathe ti Elliniko afou den gnorizeis tin idia tin istoria mas.

Άβαταρ μέλους
cdhyper
Literature Moderator
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από cdhyper » 23 Ιουν 2003 22:27

ρε πανάσχετε aguilάκο εγώ μπορεί παίζω τάβλι και να είμαι και τραβεστί. ο Πλάτων όμως και η αλήθεια που αγνοείς τελείως εξακολουθούν να υπάρχουν.

μα καλά ούτε από το λύκειο δεν έχεις περάσει; αφού στην πρώτη λυκείου διδάσκεται ο Πρωταγόρας.

όταν δεν ξέρω κάτι σε τομέα άσχετο με το αντικείμενό μου βγάζω τον σκασμό και ακούω. εσύ είσαι τόσο επιπόλαιος που όλοι όσοι έχουν διαβάσει ένα απόσπασμα από την αρχαία ελληνική γραμματεία που παραθέτω γελάνε μαζί σου.

και τέλος John νομίζω ότι ο χαρακτηρισμός "ανθέλληνας" είναι πολύ χειρότερος από αυτά που του έσουρα και που θα συνεχίζω να του σέρνω αν συνεχίσει και αυτός τόσο επιδεικτικά και επιπόλαια να υπερασπίζεται την ηλιθιότητα.

(το ότι με είπε ομοφυλόφιλο δε με πειράζει γιατί αν με πείραζε θα γινόμουν και γω ρατσιστής)
Σύγκριση τιμών Supermarket: http://www.shopnsave.gr
Νέα Ιταλικα επιπλα κουζινας
Για φιλοσόφους: http://filosofia.gr και http://liantinis.org

Άβαταρ μέλους
cordis
Administrator, [F|H]ounder, [C|S]EO
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από cordis » 23 Ιουν 2003 23:46

afou mou apodiksate gia alli mia fora oti den mporite na sizitisete... to thema klidonei...
Δεν απαντάω σε προσωπικά μηνύματα με ερωτήσεις που καλύπτονται από τις ενότητες του forum. Για ο,τι άλλο είμαι εδώ για εσάς.
- follow me @twitter

Κλειδωμένο

Επιστροφή στο “Επικαιρότητα & Διάφορες Συζητήσεις”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες